Yardım Mİ Note 10 Lite rom

• Konbuyu başlatan ysfmt
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 20
  • Görüntüleme 2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ysfmt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
3
Merhaba, telefona twrp ve 12.1.3.0 güncelleme rom'unu yükledim. Bir ara rootladım fakat sonrasında tekrar gitti, bazı uygulamalar var gösteriyor ama rootlu değil gibi. Bildirimlerde de çok saçma sorunlar var hepsi birden geliyor. En stabil sürüm hangisi? Gördüğüm kadarıyla yeni güncelleme gelene kadar o sürümde kalmak en mantıklısı. Ben telefonu ilk aldığım gibi, twrp'siz root'suz telefonun kendi rom'uyla kullanmak istiyorum. Sadece sürüm yeni güncelleme gelene kadar 12.0.3.0 sürümünde kalsın istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim, bütün manuel eklemeleri nasıl kaldırabilirim?

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Merhaba, telefona twrp ve 12.1.3.0 güncelleme rom'unu yükledim. Bir ara rootladım fakat sonrasında tekrar gitti, bazı uygulamalar var gösteriyor ama rootlu değil gibi. Bildirimlerde de çok saçma sorunlar var hepsi birden geliyor. En stabil sürüm hangisi? Gördüğüm kadarıyla yeni güncelleme gelene kadar o sürümde kalmak en mantıklısı. Ben telefonu ilk aldığım gibi, twrp'siz root'suz telefonun kendi rom'uyla kullanmak istiyorum. Sadece sürüm yeni güncelleme gelene kadar 12.0.3.0 sürümünde kalsın istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim, bütün manuel eklemeleri nasıl kaldırabilirim?
telefonunuzu ilk aldığınızdaki romu biliyorsanız netten indirip yine twrp ile yükleyiniz. Olay bu kadar basit ayrıca uygulamaların çökmesi veya hata vermesinin sebebi atmış olduğunuz rom ile alakalıdır. Tedirgin olmanızı gerektiren bir durum yok yani hocam.

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Bilgisayarınız varsa mi flash ile temiz kurulum yapabilirsiniz ilk günkü gibi olur. Yoksa yine twrpden istediğiniz stock romu flaşlayın. Magisk flaşlamadığınız takdirde twrp zaten kaybolacaktır

ysfmt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
3
Bilgisayarınız varsa mi flash ile temiz kurulum yapabilirsiniz ilk günkü gibi olur. Yoksa yine twrpden istediğiniz stock romu flaşlayın. Magisk flaşlamadığınız takdirde twrp zaten kaybolacaktır
Hocam miflash ile nasıl temiz kurulum yapabilirim, şimdi istediğim rom'u twrp ile yüklersem güncelleme geldiğinde ayarlardan yaparsam fastbootta takılı kalmaz mı? Öyle olmuştu bir kere. Ben ilk günkü gibi yapayım ayarlardan son sürüme güncelleyeyim en iyisi, bununla alakalı bir konu veya video var mıdır?

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Bu linkte konuyla alakalı her şey mevcut. Dediğim gibi bunu yaptığınızda telefonunuz ilk günkü gibi olacak. Cihazda twrp kurulu iken güncelleme yaparsanız güncellemeyi twrpden kurmaya çalışır o yüzden sorun yaşamışsınızdır.

ysfmt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
3
Bu linkte konuyla alakalı her şey mevcut. Dediğim gibi bunu yaptığınızda telefonunuz ilk günkü gibi olacak. Cihazda twrp kurulu iken güncelleme yaparsanız güncellemeyi twrpden kurmaya çalışır o yüzden sorun yaşamışsınızdır.
Hocam miflash tool telefonu görmüyor teamviewer ile yardım etme şansınız var mıdır?

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Hocam miflash tool telefonu görmüyor teamviewer ile yardım etme şansınız var mıdır?
Şu an elimde bilgisayar yok hocam. PC telefonu görmüyorsa ya driverlarda sıkıntı vardır kontrol edin. Sürücü imza zorlamasını da devre dışı bıraktığınızdan emin olun.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
siz mi flash tool uygulamasını kurarken zaten otomatik driverları kuruyor. Eğer kurmazsaa xiaomi tool v2 yi kur bilgisayarına oto driver kurulumu yapıyor. Ben de senin gibi driver problemi yaşamıştım bu şekilde çözmüştüm.

ysfmt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
3
Şu an elimde bilgisayar yok hocam. PC telefonu görmüyorsa ya driverlarda sıkıntı vardır kontrol edin. Sürücü imza zorlamasını da devre dışı bıraktığınızdan emin olun.
Tamamdır hocam videoda 2016 sürümünü kurun demiş, son sürümü kurunca gördü. Şu an işlem yapıyor bakalım bekliyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

siz mi flash tool uygulamasını kurarken zaten otomatik driverları kuruyor. Eğer kurmazsaa xiaomi tool v2 yi kur bilgisayarına oto driver kurulumu yapıyor. Ben de senin gibi driver problemi yaşamıştım bu şekilde çözmüştüm.
Şu an kuruyor hocam eyvallah, hata çıkmaz inşallah

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Tamamdır hocam videoda 2016 sürümünü kurun demiş, son sürümü kurunca gördü. Şu an işlem yapıyor bakalım bekliyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şu an kuruyor hocam eyvallah, hata çıkmaz inşallah
çıkmaz umarım, rica ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt