Yardım Mİ Note 10 Lite rom

• Konbuyu başlatan ysfmt
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 20
  • Görüntüleme 2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Merhaba, telefona twrp ve 12.1.3.0 güncelleme rom'unu yükledim. Bir ara rootladım fakat sonrasında tekrar gitti, bazı uygulamalar var gösteriyor ama rootlu değil gibi. Bildirimlerde de çok saçma sorunlar var hepsi birden geliyor. En stabil sürüm hangisi? Gördüğüm kadarıyla yeni güncelleme gelene kadar o sürümde kalmak en mantıklısı. Ben telefonu ilk aldığım gibi, twrp'siz root'suz telefonun kendi rom'uyla kullanmak istiyorum. Sadece sürüm yeni güncelleme gelene kadar 12.0.3.0 sürümünde kalsın istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim, bütün manuel eklemeleri nasıl kaldırabilirim?
12.0.3'te kalın hocam. Ama dikkat edin resmi rom yükleyip root twrp kullanmayın. Sürekli hata alırsınız, verileriniz gider. Xiaomi.eu 12.0.3 yükleyin o zaman sıfırlanma vb durumlar olmaz.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
12.0.3'te kalın hocam. Ama dikkat edin resmi rom yükleyip root twrp kullanmayın. Sürekli hata alırsınız, verileriniz gider. Xiaomi.eu 12.0.3 yükleyin o zaman sıfırlanma vb durumlar olmaz.
Allah Allah ben custom port rom kullanıyorum ve bu forumda belki de çoğu kişi custom rom kullanıyor. Neden biz hata almıyoruz? Böyle bilmeden abartarak insanlara neden yanlış bilgi veriyorsunuz?

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Allah Allah ben custom port rom kullanıyorum ve bu forumda belki de çoğu kişi custom rom kullanıyor. Neden biz hata almıyoruz? Böyle bilmeden abartarak insanlara neden yanlış bilgi veriyorsunuz?
Custom rom dememiş ki hocam stock roma root atmayın demiş.

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Stock roma root atsa yine bir şey olmaz. Bunu sende gayet iyi biliyorsun.
Ben stock roma root atarsa hata alır , custom roma atarsa almaz gibi bir şey söylemedim. Sadece yanlış anladığınız şeyi düzelttim. Ayrıca hocamın abarttığı kadar olmasa da stock romlara root önerilmez zaten. Benimle de senli hitap şeklinde konuşmazsanız sevinirim hocam

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Stock rom dedim hocam. Telefonda dpi(ekran boyutunu) bile değiştirse cihaz mi ekranında kalır. Verileri gitmeden de düzelmez. Çıkışmadan önce yazılanı sakince okuyun!

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Stock rom dedim hocam. Telefonda dpi(ekran boyutunu) bile değiştirse cihaz mi ekranında kalır. Verileri gitmeden de düzelmez. Çıkışmadan önce yazılanı sakince okuyun!
Ben gayet sakinim sadece yanlış yönlendirme yapıyorsunuz o kadar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben stock roma root atarsa hata alır , custom roma atarsa almaz gibi bir şey söylemedim. Sadece yanlış anladığınız şeyi düzelttim. Ayrıca hocamın abarttığı kadar olmasa da stock romlara root önerilmez zaten. Benimle de senli hitap şeklinde konuşmazsanız sevinirim hocam
Senli benli konuştuğum yok. Konuyu uzatmayalım.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Ben gayet sakinim sadece yanlış yönlendirme yapıyorsunuz o kadar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Senli benli konuştuğum yok. Konuyu uzatmayalım.
Yanlış yönlendirme değil hocam. Stock romu hiçbir değişiklik yapmadan kullanırsa sorun yaşamaz ama twrp kurarsa yada magisk kurarsa orjinal rom stock recovery yüklemeye çalışır ve sorunlar başlar.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Yanlış yönlendirme değil hocam. Stock romu hiçbir değişiklik yapmadan kullanırsa sorun yaşamaz ama twrp kurarsa yada magisk kurarsa orjinal rom stock recovery yüklemeye çalışır ve sorunlar başlar.
TWRP kurduktan sonra nasıl stock revory yüklemeye çalışır bana bunu bir anlatır mısınız cidden merakla yazdıklarını okumak istiyorum.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
TWRP kurduktan sonra nasıl stock revory yüklemeye çalışır bana bunu bir anlatır mısınız cidden merakla yazdıklarını okumak istiyorum.
Dediklerimi harfiyen yapın görün. Twrp yüklü stock romlu cihazda geliştirici seçeneklerini açın. Dpi ayarını değiştirin ve bakın cihazda twrp kalıyor mu? Stock rom her sorunla karşılaştığında kendi recovery'ni flaşlar cihaza. Dediğimi yaptıktan sonra bakın sizi nereye atacak? Stock recovery'e.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt