Rom Mi Note 10 Lite PixelOS AOSP Custom Rom / Android 13

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bootloader kilidinizi açtıktan sonra OrangeFox recovery yüklemeniz gerekiyor.
• Öncelikle Orangefox ve SDK Platform Tools indirmeniz gerekiyor. • Platform tools adlı zip dosyasını bilgisayarınızda windowsun kurulu olduğu diske kopyalayın ve oraya çıkartın. • Daha sonra orangefox zipini açın ve onun içindeki recovery.img dosyasını platformtools klasörünün içine atın. • Telefonunuzu fastboot moduna alın (Telefonu kapatın ve Ses kısma+Güç tuşuna basılı tutun.) ve platformtools klasörünün içindeyken Shift+Sağ tık yapıp powershell penceresi açın. • Ardından fastboot flash recovery recovery.img komutunu yazın işlem bitince Ses açma+Güç tuşuna basın ve recovery bölümüne giriş yapın. • İndirdiğiniz orangefox zip dosyasını buradan flashlayın ve işlemler bitti, hazırsınız. • Orangefox ı güncellemek isterseniz tek yapmanız gereken indirdiğiniz orangefox zipini orangefox üzerinden flashlamak.

Kurulum Talimatları
• Cihazınızda MIUI 13.0.4.0 Global yüklü olması gerekiyor.
• Yedeklerinizi bilgisayara, taşınabilir diske almayı unutmayın.
• OrangeFox recovery bölümüne giriş yapın.
• İndirdiğiniz romu flashlayın.
• Format data yapın ve cihazı yeniden başlatın.

Android Sürüm: 13
Rom sürümü: 30/11/2022
Credits: AndroidHQ254

Not: Eklerdeki üst panel temasını project themer (magisk gerekli) ile yaptım.​

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221201-231551_Pixel_Launcher.png
    Screenshot_20221201-231551_Pixel_Launcher.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 68
  • Screenshot_20221201-231623_Pixel_Launcher.png
    Screenshot_20221201-231623_Pixel_Launcher.png
    317,9 KB · Görüntüleme: 70
  • Screenshot_20221201-231733_Pixel_Launcher.png
    Screenshot_20221201-231733_Pixel_Launcher.png
    311,7 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleme:

serif23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şerif
Cihazım
Mi not 10 lite
Konular
0
Önceki sürümde volte açıkken arama sorunu vardı düzelmiş mi? Otomatik ekran parlaklığı ayarlaması bana stabil gelmemişti şu an iyi mi? Bir de yüz kildii yoktu hocam o gelmiş mi? Ya da önerdiğiniz başka bir aosp a13 rom var mıdır hocam?

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Önceki sürümde volte açıkken arama sorunu vardı düzelmiş mi? Otomatik ekran parlaklığı ayarlaması bana stabil gelmemişti şu an iyi mi? Bir de yüz kildii yoktu hocam o gelmiş mi? Ya da önerdiğiniz başka bir aosp a13 rom var mıdır hocam?
Romu kurduktan sonra ekstra bir volte ayarı yapmadım aramalarda bir sorun yok. Oto parlaklığı kullanmıyorum ve yüz kilidi mevcut. A13 romların hiçbiri şuan tam stabil değil önermiyorum da ancak sürekli buradakiler hep bi android 13 sevdası içinde sanki sürüm yükselince bütün hayatları düzeliyormuşçasına bunu bekliyorlar ben de bu yüzden paylaştım. Önerdiğim miui rom

serif23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şerif
Cihazım
Mi not 10 lite
Konular
0
Yükledim hocam. Şu anlık iyi görünüyor. Üst panel teması için hangi adımları izlemek lazım hocam video ya da açıklaması varsa atabilir misiniz? Magisk yüklü değil ve nasıl yükleyeceğim bilmiyorum. Dosyaları da elimde yok.

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Yükledim hocam. Şu anlık iyi görünüyor. Üst panel teması için hangi adımları izlemek lazım hocam video ya da açıklaması varsa atabilir misiniz? Magisk yüklü değil ve nasıl yükleyeceğim bilmiyorum. Dosyaları da elimde yok.
Cihazda magisk ile root erişimi alıp lsposed modülünü yükleyeceksiniz daha sonra google play store üzerinden project themer uygulamasını satın alacaksınız ve indireceksiniz. Lsposed modülünden project themeri aktif edip istediğiniz ayarlamaları project themer üzerinden yapacaksınız.

Üst Alt