Rom Mi Note 10 Lite Pixel Experience Plus AOSP Custom Rom / Android 12.1

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Yaptım hocam epey uğraştım ama sanırım çözen de erofs recovery oldu durumu ya da eu kurup sonradan pixel os kurmak oldu experience için kamera olmadığından pixel os dönüş yaptım çok teşekkür ederim 🙏🙏

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Yaptım hocam epey uğraştım ama sanırım çözen de erofs recovery oldu durumu ya da eu kurup sonradan pixel os kurmak oldu experience için kamera olmadığından pixel os dönüş yaptım çok teşekkür ederim 🙏🙏
PixelOS dan memnun musunuz bende çok inceledim PixelOS kurmayı düşünüyorum varmı hatası tavsiye eder misiniz

Xanthcial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
PixelOS dan memnun musunuz bende çok inceledim PixelOS kurmayı düşünüyorum varmı hatası tavsiye eder misiniz
3 gündür kullanıyorum hatayla karşılaşmadım. İlk kurulumdan sonra animasyonlar ve geçişler akıcı değildi sonra düzeldi. Ancak pil konusu endişelendiriyor, ilk gün 5-6 saat ekran süresi aldım sanırım zamanla oturacak. (MİUİ 13.0.2'de de 6 saat ekran süresi alıyordum)

Xanthcial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
3 gündür kullanıyorum hatayla karşılaşmadım. İlk kurulumdan sonra animasyonlar ve geçişler akıcı değildi sonra düzeldi. Ancak pil konusu endişelendiriyor, ilk gün 5-6 saat ekran süresi aldım sanırım zamanla oturacak. (MİUİ 13.0.2'de de 6 saat ekran süresi alıyordum)
Güncelleme: wakelock telefonun boştayken uyumasını engelleyen bir şey var. 00.00-06.00 arası telefonu kullanmadığım zaman (wifi, bluetooth, konum, aod gibi özelliklerin hepsi kapalı) %20lik kayıp oluyor. Batarya çabuk bitiyor sanırım değiştireceğim romu.

Son düzenleme:

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Rom güncellendi.

Xanthcial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
3-4 gündür kullanıyorum, rom beklentimi karşıladı. 6 saat bekleme süresinde batarya kaybı %1-2 civarı buda MIUI 11deki bekleme süresine benziyor. Ekran süresi olarak ilk gün 8 aldım diğer günler 8 saatin üzerine çıktı. (%90 batarya sağlığım bulunmakta) Temmuz ayı güncellemesini kullanıyorum. Ağustos için gelen güncellemeyi nasıl yaparız çözemedim. Zip dosyasını attığımda gözükmüyor şifrelendiği için :)

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
3-4 gündür kullanıyorum, rom beklentimi karşıladı. 6 saat bekleme süresinde batarya kaybı %1-2 civarı buda MIUI 11deki bekleme süresine benziyor. Ekran süresi olarak ilk gün 8 aldım diğer günler 8 saatin üzerine çıktı. (%90 batarya sağlığım bulunmakta) Temmuz ayı güncellemesini kullanıyorum. Ağustos için gelen güncellemeyi nasıl yaparız çözemedim. Zip dosyasını attığımda gözükmüyor şifrelendiği için :)
Yeni çıkan twrp ve ofox decryption destekli. Temmuz sürümünden ağustos sürümüne geçmek için ağustosu flashlayıp wipe cache&dalvik yapmanız gerekiyor ancak şuan halihazırda decryption desteği olmayan recovery kullanıyorsanız bu yöntemi kullanmanız için usb ile flashlamanız gerekiyor.
Yeni recovery kurduktan sonra rom kurarsanız decryption özelliği aktif olacaktır diğer türlü romun üstüne recovery kurarsanız olmaz.
İşlemlere başlamadan yedeklerinizi almanızı öneririm.

Xanthcial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Yeni çıkan twrp ve ofox decryption destekli. Temmuz sürümünden ağustos sürümüne geçmek için ağustosu flashlayıp wipe cache&dalvik yapmanız gerekiyor ancak şuan halihazırda decryption desteği olmayan recovery kullanıyorsanız bu yöntemi kullanmanız için usb ile flashlamanız gerekiyor.
Yeni recovery kurduktan sonra rom kurarsanız decryption özelliği aktif olacaktır diğer türlü romun üstüne recovery kurarsanız olmaz.
İşlemlere başlamadan yedeklerinizi almanızı öneririm.
Ek olarak ofox 12 unofficial'de zip dosyalarini goremedim. O yuzden 11'e geri dusurmustum. Bu problemi baska yasayan biri var mi ?

serif23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şerif
Cihazım
Mi not 10 lite
Konular
0
Hocam kolay gelsin. Şu an cihazımda android 12 miuı 13.0.4 sürümü var. Cihazı bl kilidi açık. Ofox r12.1 sürümüyle android 13 pixel OS direkt yüklememde sorun oluyor mu? Merak ettiğim şey şu ofox üzerinden Android sürüm yükseltmesinde sorun olur mu bu işlerde yeniyim de.
yüklemek istediğim rom bu. A12 üzerine kurmak istiyorum a13ü ofox ile.

Üst Alt