Sohbet Mi Note 10 Lite Pil-Ekran Süreleri

Z1atan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
6
Benim telefon garantili 11.0.8 sürümü yüklü ama ben bu kadar alamıyorum ya ekran süresini bana hızlı bitiyor gibi geliyor. Max 9 saat aldım oda sarj yüzde 20 de iken altına pek düşmüyorum.. Nasıl olur anlamıyorum ya

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Benim telefon garantili 11.0.8 sürümü yüklü ama ben bu kadar alamıyorum ya ekran süresini bana hızlı bitiyor gibi geliyor. Max 9 saat aldım oda sarj yüzde 20 de iken altına pek düşmüyorum.. Nasıl olur anlamıyorum ya
Hocam gercekten cok degısken birşey. Diğer konuya attıgım fotolarda 12saat 40 dk ekrsn suresı aldım bugun mesela 7.5 saat aldım. Ama sürümüm 11.0.7 idi dün 11.0.8 e yükselttim belki ondan olabılır

yakopsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note10 Lite
Konular
8
Son durum.
Görüntüleri sabah aldım.
Parlaklık ortalama %40 pubg de full
İnternet kullanımıda yarı mobil yarı wifi diyebilirim.
Değerler çok iyi. kilit açıldıktan sonra ben de eu roma geçeceğim.

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
İlginç bu ekran sürelerini nasıl alıyorsunuz anlamadım, aceba operatör den farkedermi? ben Vodafone kullanıyorum. eu rom stabil 11.0.8

6 saati zor görüyorum. Kullanım; genelde 4.5g, otomatik parlaklık, 1-1,5 saat oyun. Whatsapp, tiktok, instagram.

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Merhabalar. Açıkçası cihazı ilk aldığımda doğrudan cihazı güncelledim. Önceki telefonum lenovo p1 pro idi 5000 mah bataryaya sahip bir telefon. Bu cihaz 5200 civarı zira eski telefonum kadar iyi bir performansa sahip değil. Yenidir batarya oturmadı diyorum kendi kendime ama yine de bilemiyorum. Ama çok birşey söyleye bilirim ki, cihazı ister oyun oyna, ister beklemede tut batarya aynı oranda gidiyor sanırım.

Cihaz %100 den % 90 a kolay düşüyor onu da net olarak söyleyebilirim.

Sürüm 11.0.8

Z1atan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
6
Merhabalar. Açıkçası cihazı ilk aldığımda doğrudan cihazı güncelledim. Önceki telefonum lenovo p1 pro idi 5000 mah bataryaya sahip bir telefon. Bu cihaz 5200 civarı zira eski telefonum kadar iyi bir performansa sahip değil. Yenidir batarya oturmadı diyorum kendi kendime ama yine de bilemiyorum. Ama çok birşey söyleye bilirim ki, cihazı ister oyun oyna, ister beklemede tut batarya aynı oranda gidiyor sanırım.

Cihaz %100 den % 90 a kolay düşüyor onu da net olarak söyleyebilirim.

Sürüm 11.0.8
Aynı durum bende de var Max 8 9 saat alıyorum ekran süresi

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Aynı durum bende de var Max 8 9 saat alıyorum ekran süresi

Aynen, cihaz 3 günlük daha. Hani bataryamı arızalı diye düşünmüyor değilim. Açıkçası ben lenovo vibe p1 pro da 13 saat youtube da gördüm mobil de üstelik. Bundan da o performansın biraz fazlasını bekliyorum ama göremeyecek gibiyiz. Mesela bu gün 15 dakika kamera çekimi yaptım % 6 gibi bir şarj yedi. Sanırım 08 güncellemesi ile bir sıkıntı var. Forum da eski sürümü kullanan arkadaş gayet iyi ekran süresi almış, keşke güncelleme yapmasaydım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Full şarj ettim sadece miui forumda takıldım ekran süresi budur, kalan şarj budur. Sanırsın Samsung kullanıyoruz. Umarım düzelir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-08-12-19-31-37-285_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-08-12-19-31-37-285_com.miui.securitycenter.jpg
    114,2 KB · Görüntüleme: 62

Z1atan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
6
Aynen, cihaz 3 günlük daha. Hani bataryamı arızalı diye düşünmüyor değilim. Açıkçası ben lenovo vibe p1 pro da 13 saat youtube da gördüm mobil de üstelik. Bundan da o performansın biraz fazlasını bekliyorum ama göremeyecek gibiyiz. Mesela bu gün 15 dakika kamera çekimi yaptım % 6 gibi bir şarj yedi. Sanırım 08 güncellemesi ile bir sıkıntı var. Forum da eski sürümü kullanan arkadaş gayet iyi ekran süresi almış, keşke güncelleme yapmasaydım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Full şarj ettim sadece miui forumda takıldım ekran süresi budur, kalan şarj budur. Sanırsın Samsung kullanıyoruz. Umarım düzelir.
Bende genelde yüzde 90 da iken 1 saat alıyorum ekran süresi. Şuan anlık bu. Bende memnun değilim aynen 5260 mah yüksek değer ama az süre veriyor gibi. Ben alalı 15 gün oldu garantili cihaz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-08-12-19-39-19-223_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-08-12-19-39-19-223_com.miui.securitycenter.jpg
    115,4 KB · Görüntüleme: 65

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Bende genelde yüzde 90 da iken 1 saat alıyorum ekran süresi. Şuan anlık bu. Bende memnun değilim aynen 5260 mah yüksek değer ama az süre veriyor gibi. Ben alalı 15 gün oldu garantili cihaz

Durum aynı hocam, hepsiburada dan aldım cihazı, garantili benimde. Demekki bataryada sıkıntı yok. Ama 08 güncellemesi sıkıntılı sanırım. Miui 12 yi bekleyeceğiz artık. Gerekli optimizasyonlar yapılmıştır umarım.

Z1atan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
6
Durum aynı hocam, hepsiburada dan aldım cihazı, garantili benimde. Demekki bataryada sıkıntı yok. Ama 08 güncellemesi sıkıntılı sanırım. Miui 12 yi bekleyeceğiz artık. Gerekli optimizasyonlar yapılmıştır umarım.
Xiaomiyi bayadir takip ediyorum daha ilk Xiaomi cihazım ama pek optimizasyon geleceğini düşünmüyorum. Bence böyle gider daha da kötüye gitmezse tabi. Az önce face'de adamın biri yüzde 60 şarjla 6.5 saat süre almış.. şaşırdım cidden ben 6.5 saat süreyi genelde %30 civarında alıyorum. Umarım tellerimizde bir sıkıntı yoktur o kadar para biriktirdim en son bunu aldım yarı yolda koymaz umarım. Birde az az ısınma var telde ya sıcaktan ya da telden kaynaklı

Üst Alt