Sohbet Mi Note 10 Lite Pil-Ekran Süreleri

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Hocam bir sorum daha olucak. Bu güvenlik güncellemesini kaldırdıktan sonra pil arayüzü de eski haline dönüyor mu? Çünkü sürekli ekran açık süresini yanlış gösteriyor ve eski haline dönmesini istiyorum.
Eski düzene dönüyor hocam

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Kesinlikle bir zararı yok hocam içiniz rahat olsun ekstra bir özellik geldiyse o gider. Ben bir buçuk yıldır xiaomi kullanıyorum sistem güncellemelerinde bu tarz tutarsızlıklar oluyor ama uygulamadan dolayı olduğunu ilk defa gördüm

Quireon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
Kesinlikle bir zararı yok hocam içiniz rahat olsun ekstra bir özellik geldiyse o gider. Ben bir buçuk yıldır xiaomi kullanıyorum sistem güncellemelerinde bu tarz tutarsızlıklar oluyor ama uygulamadan dolayı olduğunu ilk defa gördüm
Hocam dediğiniz şekilde güvenlik uygulamasının güncellemelerini kaldırdım. Pil durumuna girdiğim zaman cihaz karanlık modda olmasına rağmen o kısım karanlık moda girmiyor. Arayüz beyaz oluyor. Sizde de bu durum söz konusu mu?

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Bende de ilk öyle olmuştu Google playa girin güncellenecek o zaman karanlık moda dönüyor. Fakat şöyle bi durum var miui 12 geldi yükledim lanet uygulama yine pili çok tüketen arayüze döndü İnşallah bi sıkıntı olmaz birkaç gün deneyeceğim artık

Tolgahan58

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tolgahan58
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

srhterkk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serhat
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
2
Merhaba arkadaşlar eşim de15 gündür telefonu kullanıyor düzenli olarak şarja takıp çıkarıyoruz fakat ekran süresinde oldukça düşük değerler alıyoruz bazı arkadaşlara göre. Dediğiniz gibi güncellemeyi geri alacağım ve deneme yapacağım.

Ekli dosyalar

• IMG-20200901-WA0011.jpg
    IMG-20200901-WA0011.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG-20200901-WA0010.jpg
    IMG-20200901-WA0010.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 41

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Dikkat edin miui 12yle kalıcı olarak güncelleniyor henüz deneyimlemedim birkaç döngü bakıp sonuçları yazarım

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Merhaba arkadaşlar eşim de15 gündür telefonu kullanıyor düzenli olarak şarja takıp çıkarıyoruz fakat ekran süresinde oldukça düşük değerler alıyoruz bazı arkadaşlara göre. Dediğiniz gibi güncellemeyi geri alacağım ve deneme yapacağım.
Hocam karanlık mod herzaman acık ekran etkılıyo gıbı gelıyor bana. Bir de nfc optimazyon gps gereklı olmadıkça açmayın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende de ilk öyle olmuştu Google playa girin güncellenecek o zaman karanlık moda dönüyor. Fakat şöyle bi durum var miui 12 geldi yükledim lanet uygulama yine pili çok tüketen arayüze döndü İnşallah bi sıkıntı olmaz birkaç gün deneyeceğim artık
Hocam miui 12 global mi?

srhterkk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serhat
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
2
Hocam karanlık mod herzaman acık ekran etkılıyo gıbı gelıyor bana. Bir de nfc optimazyon gps gereklı olmadıkça açmayın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam miui 12 global mi?
Tamam hocam zaten nfc kullanmıyor gps gerektiğinde açık duruyor sadece. Akıllı saat kullandığında Bluetooth açık mecburi olarak. Denilen güvenlik güncellemesi kaldırıldı eski haline getirildi. Şuanda %81 şarj 2 saat 20 dakika ekran aldık. Bir kaç şarj denemesi yapacağım mevcut ayar ile. Şu durumda bile 10 saat alırız diye düşünüyorum

Üst Alt