Rom Mi Note 10 Lite Official Derpfest AOSP Custom Rom / Android 12.1

metin137

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi Note 10
Konular
2
Uygulamaların açılmaması, yavaşlık, pilin hızlı tükenmesi gibi sorunlar yok. Tek yaşadığım problem bluetooth açıkken cihazın derin uykuya girmemesi onu da bluetooth u kullanmadığımda kapatıyorum ve çözülüyor. 10-12 saat ekran süresi alabiliyorsunuz.
Root kullanmıyorum o yüzden magisk için yorum yapamayacağım ancak rootsuz şekilde banka uygulamalarında sıkıntı yok, nfc ödeme aktif.
Orangefox şifreleme kısmına gelirsek, evet öyle bir sorun var ancak oradaki dosyalara ihtiyaç duyabileceğiniz bir durum olduğunu sanmıyorum çünkü her şeyi otg ile halledebiliyorsunuz.
Tmmdır. Teşekkürler hocam.

yakamozzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faik
Cihazım
redmi
Konular
0
Bu romu kurdum ama kamera propramı çok vasat birde bir türlü root atamadım uygulama kurduktan sonra orangefox şifrelediği için twrp kurdum olmadı şifreli nasıl olacak yardım eder misiniz

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
GCam olarak kullanıyorum. Dosya yolu "Pixelcam/PC5" şeklinde olacak ve xml dosyası PC5 klasörüne atılacak.
Magisk kullanmıyorum o yüzden pek yorum yapamam ancak otg ile magisk flashlamayı deneyebilirsiniz.

yakamozzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faik
Cihazım
redmi
Konular
0
GCam olarak kullanıyorum. Dosya yolu "Pixelcam/PC5" şeklinde olacak ve xml dosyası PC5 klasörüne atılacak.
Magisk kullanmıyorum o yüzden pek yorum yapamam ancak otg ile magisk flashlamayı deneyebilirsiniz.
Cevap ve rom için teşekkür ederim dosya yolu hangi paroğram ile erişim camera için bulamadım :)

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Cevap ve rom için teşekkür ederim dosya yolu hangi paroğram ile erişim camera için bulamadım :)
Rica ederim.
Cihazın içindeki dosya yöneticisi yeterli. Bilgisayar üzerinden bağlayıp da yapabilirsiniz. Internal Storage bölümüne Pixelcam adında klasör açacaksınız ve o klasörün içine de PC5 adlı bir klasör açıp xml dosyasını içine atacaksınız. Daha sonra apk dosyasını kurup uygulamayı başlatacaksınız ve fotoğraf çekme butonuyla çektiğiniz fotoğrafların gözüktüğü yerin ortasına 2-3 defa tıklayacaksınız ve ekrana bişey çıkacak oradan attığınız xml dosyasını seçip restore diyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

yakamozzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faik
Cihazım
redmi
Konular
0
Rica ederim.
Cihazın içindeki dosya yöneticisi yeterli. Bilgisayar üzerinden bağlayıp da yapabilirsiniz. Internal Storage bölümüne Pixelcam adında klasör açacaksınız ve o klasörün içine de PC5 adlı bir klasör açıp xml dosyasını içine atacaksınız. Daha sonra apk dosyasını kurup uygulamayı başlatacaksınız ve fotoğraf çekme butonuyla çektiğiniz fotoğrafların gözüktüğü yerin ortasına 2-3 defa tıklayacaksınız ve ekrana bişey çıkacak oradan attığınız xml dosyasını seçip restore diyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.
Teşekkür ederim oldu kardeşim

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Nisan güvenlik güncelleştirmesiyle birlikte rom güncellendi.
Android sürümü 12.1 (12L) oldu.
Vendor olarak kullanılan MIUI sürümü 13.0.1.0 oldu.
FaceID (Yüz tanıma) eklendi.
Kernel sürümü VantomKernel 4.14.273 olarak güncellendi.
+İyileştirmeler...

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Rehberi yeniledim. Kullandığım gcamleri de ekledim dilerseniz kullanabilirsiniz.
Dileyenler yeni vantom sürümlerini verdiğim telegram grubundan takip edip uygun versiyonları aosp romlarla beraber kullanabilirler.

Son düzenleme:

cemaliche

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemali
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Meslek
Kamu
Konular
6
Merhaba cihazımda yüklü olan derpfestin üzerine nasıl güncelleme yapabilirim acaba?

Üst Alt