Tavsiye Mi note 10 lite dan Sonra Hangisini Alayım ?

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Film indirecem müzik indirecem vs diyorsunuz video cekip atacaksınızda hocam sizin telefonunuz android olmalı ama siz bilirsiniz tabi stabil vs dışında bu dediklerinizin hiçbirini pc olmadan yapamayacaksınız benima amacım sizi bilgilendirmek.

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
Mi Note 10 Lite mikrofon bozuldu bende servise verdim geldi. Anakart değişmiş ancak bu sefer de parmak izini bozmuşlar ve arama sensörüde bildiğiniz gibi sorunlu iyice canım sıkıldı. Yarın başıma yine birşey gelir mi endişesi sardı o yüzden ayıplı üründen ve olanı biteni tüketici haklarına danıştım anakart değişmiler yeterli dediler bende verdim para iadesi istedim ancak yeni bir telefon almak istiyorum. Şuan bende xiaomiye karşı bir ön yargı oluşmuş durumda örnek vereyim kardeşimde mi 9 t var ve ondada ahize sesi bozuk bende de arama sensörü zaten var ve mikrofon bozuldu bir kaç yerde de okuduğum kadarı ile çoğu telefonunda da kronik sorunlar oluyormuş bu yüzden xiaomiye soğuk bakıyorum tercihlerim.
Benim için video çok önemli mikrofon ses kaydıda keza öyle youtube içerik hazırlayıp atıyorum bu yüzden pahalı mahalı ne yapalım zaten 3800 tl burdan gelecek üstüne kredi çekip amoled ekran seviyorum

1 Galaxy Note 10 plus (daha çok sevdiğim)
2 S20 veya 20 fe
3 İphone 11
bunlardan hangisini alırsam işimi görür video kamera olarak kullancağım edge ekran benim için tercih meselesi çok hoşuma gidiyor note 10 plus daha çok hoşuma gidiyor ama işte ben ve izleyicileri tatmin eder mi 11 ise ios ekosistemine uzak biriyim ve ne bileyim video aktarma olsun falan sıkıntı yaşar mıyım oda var Xiaomi olarak dediğim gibi şuan soğuk bakıyorum yoksa mi 10 t güzel görünüyor ancak ne bileyim hele genpanın yaptığı canımı çok sıktı.... Düşünlerinizi bekliyorum
Bende de mi note 10 lite var bence çok kötü bir telefon. Sorunları çok fazla. Kameraları kötü. Sensör yok kamera ile çözmeye çalışmışlar onu da becerememişler. Bende satıp başka bir telefona geçmeyi düşünüyorum. Benim tavsiyem samsung galaxy S10 plus olur. Şuan indirimlerde 5999tl alırsın.

Bir Acayip Adam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kayıp
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
10
Bende de mi note 10 lite var bence çok kötü bir telefon. Sorunları çok fazla. Kameraları kötü. Sensör yok kamera ile çözmeye çalışmışlar onu da becerememişler. Bende satıp başka bir telefona geçmeyi düşünüyorum. Benim tavsiyem samsung galaxy S10 plus olur. Şuan indirimlerde 5999tl alırsın.
s10 plus şuan 4900 liraya satılıyor ancak benim en çok hoşuma giden note 10 plus
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Film indirecem müzik indirecem vs diyorsunuz video cekip atacaksınızda hocam sizin telefonunuz android olmalı ama siz bilirsiniz tabi stabil vs dışında bu dediklerinizin hiçbirini pc olmadan yapamayacaksınız benima amacım sizi bilgilendirmek.
teşekür ederim videodaki ses kaydına çok takıldım orda bir sıkıntı olmasa zaten direk tercihim note 10 plus olurdu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şimdiden Hayırlı Olsun Hocam
Allah razı olsun bakalım son ne olacak göreceğiz kısmet olursa kasım indirimleri bitmeden almayı düşünüyorum tabi ya 11 note 10 plus bakalım ne olacak

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Sadece şu videoyu izleyip ne kadar kötü bir telefon olduğunu anlayabiliriz zaten bu sorunu bende yaşadım ve hiçbir güncellemede düzelmedi her yönden sorunlu bir cihaz.

Bir Acayip Adam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kayıp
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
10
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Sadece şu videoyu izleyip ne kadar kötü bir telefon olduğunu anlayabiliriz zaten bu sorunu bende yaşadım ve hiçbir güncellemede düzelmedi her yönden sorunlu bir cihaz.
değişik ben bu kadar kamera ile uğraşmadığım için bunu yeni fark ettim bence mi note 10 lite sıkıntı yok xiaomide sıkıntı var tüketici haklarına verdim telefonu birde severek kullanıyorum benim bunu yapmamın sebebi ise hem genpa hemde xiaomide yarın başka ne sorun çıkacak oda beni endişelendirdi

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
değişik ben bu kadar kamera ile uğraşmadığım için bunu yeni fark ettim bence mi note 10 lite sıkıntı yok xiaomide sıkıntı var tüketici haklarına verdim telefonu birde severek kullanıyorum benim bunu yapmamın sebebi ise hem genpa hemde xiaomide yarın başka ne sorun çıkacak oda beni endişelendirdi
En iyi kararı almışsınız xiaomi bu aralar cidden çok kötüye gidiyor yaptığı her cihazda farklı bir sorun var ama şuan poco x3 kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım bakalım.

Bir Acayip Adam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kayıp
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
10
En iyi kararı almışsınız xiaomi bu aralar cidden çok kötüye gidiyor yaptığı her cihazda farklı bir sorun var ama şuan poco x3 kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım bakalım.
poco x3 sadece kutu açılışı yapabildim kamera insanlara enterasan geliyor birde bana göre biraz kaba geldi mi note 10 lite göre tabi malzeme kalitesi o kadar iç açıcı değil gibiydi mesela mi note 10 lite in vermiş olduğu sağlam hissini onda alamadım mesala ekran olarak amoled yakındı renk konsunda sırıtmıyordu

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
poco x3 sadece kutu açılışı yapabildim kamera insanlara enterasan geliyor birde bana göre biraz kaba geldi mi note 10 lite göre tabi malzeme kalitesi o kadar iç açıcı değil gibiydi mesela mi note 10 lite in vermiş olduğu sağlam hissini onda alamadım mesala ekran olarak amoled yakındı renk konsunda sırıtmıyordu
Normal olarak hocam mi note 10 lite'ın malzeme kalitesinde sıkıntı yok ama telefon kronik sorunlarla dolu malesef.

Bir Acayip Adam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kayıp
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
10
Mi note 10 lite seviyorum ancak daha 5. ayda mikrofon bozması ve üstüne genpanın parmak izini bozup göndermesi beni geri iadeye itti ve bu yüzden xiaomiye soğuk bakıyorum

Üst Alt