Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Geliştirici seçeneklerinden karanlık modu kapatmayı deneyin hocam.
hocam geliştirici seçeneklerinden de denedim olmadı. Acaba güncellemeyi yaparken miui optimizasyonu ve yetkilendirme geri alma kapalı idi ondan mı kaynaklandı. Çok basit bir sorun ama ne yaptıysam karanlık moddan çıkamıyorum yeni konu açacağım şimdi burası genel bir konu kendi sorunum yüzünden bu bölümü özelleştirmek istemiyorum

CorozeB

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sahin
Cihazım
gm8
Konular
0
Maalesef öyle... 1200₺ vermeye değer mi bilemedim açıkçası
şuan 1030tl yetkli teknik serviste. 1200tl olan yer 950tl olmuştu.geçtiğimiz aylarda benimde ekran kırık şuan kullanıyorum fiyat iyi seviyelere gelirse değiştirecem ve garantiden çıkaracam en iyi rom için

musty3351

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
1
Arkadaşlar bootloader kilidini açmadan TR etiketli ROMdan Endonezya ROMa geçebilme imkanımız var mı? Garanti dışı kalır mı?

Kzlattes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
3
Arkadaşlar merhaba. Forumda yeniyim. Bir sorum olacak. Yerel yedeklemeyi kapatmaya çalışıyorum ama kapanmıyor. Tikleri kaldırıyorum ama çıkıp tekrar girdiğimde tikler hala duruyor. Yerel yedeklemeyi nasıl kapatabilirim? Yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkür ederim.

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Arkadaşlar global cihazların bazılarına forumdan miui 12.5 gelen arkadaşlar var. Fakat bana güncelleme açık olmasına rağmen hiç gelmedi. Sanırım sırası falan var.. Forumdan başka miui 12.5 güncellemesi gelen arkadaş varmı eu rom harici?

Blacklight

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
1
Arkadaşlar global cihazların bazılarına forumdan miui 12.5 gelen arkadaşlar var. Fakat bana güncelleme açık olmasına rağmen hiç gelmedi. Sanırım sırası falan var.. Forumdan başka miui 12.5 güncellemesi gelen arkadaş varmı eu rom harici?
Maalesef beklemedeyiz

Blacklight

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
1
En çokta biz çektik be blacklight. Satsan satılmıyor kullansan böyle mevzu büyük. Kaldık iki arada bir miui 12.5 arasında.
Kesinlikle öyle sabır sabır dedik bekledik bakalım umarım bu sefer güzel bir güncelleme olur

Mesut Can

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Mi Note 10 lite
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu konu Mi Note 10 Lite kullanıcılarının cihazın artıları eksileri ve cihazı yeni alacak kullanıcılarımıza görüş öneri ve fikirlerini paylaşmaları için açılmıştır.Mi Note 10 Lite gücünü Qualcomm Snapdragon 730G (SM7150-AB)'den alan orta üst segment F/P cihazı.
Ben hala wifi bağlantı sorunu yaşıyorum. Acaba 12.5 da çözülmüş müdür?

Üst Alt