Soru Mi note 10 ekran koruyucusu tavsiyesi ?

berkesekerci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berke
Cihazım
İphone
Konular
4
Arkadaşlar bugün itibariyle bende bir note 10 kullanıcısıyım kılıf olarak spigen'in kılıfından sipariş ettim ancak ekran koruyucu olarak ne alacağıma karar veremedim spigenin p30 pro için olan neo flex uyuyor deniyor ancak his olarak vs. nasıl daha önceden tecrübe eden var mı acaba ?

ozayg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özay
Cihazım
note 10 lite
Konular
0
Seçenek olarak varmış görmemiştim. Sağolun
Kılıf telefona güzel oturdu. Siyah renk aldım. Beraber aldığım ekran koruyucu Zore pet çıktı. Buda çok iyi şimdilik. Takıldığı bile belli değil. Bence çok kaliteli. Önce koruyucuyu taktım. Kılıfı takarken şimdi yanlardan çıkaracak diye çok korktum, ama herhangi bir sorun olmadı. Koruyucu kılıfa değmiyor bile. 1mm kadar boşluk var.

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Kılıf telefona güzel oturdu. Siyah renk aldım. Beraber aldığım ekran koruyucu Zore pet çıktı. Buda çok iyi şimdilik. Takıldığı bile belli değil. Bence çok kaliteli. Önce koruyucuyu taktım. Kılıfı takarken şimdi yanlardan çıkaracak diye çok korktum, ama herhangi bir sorun olmadı. Koruyucu kılıfa değmiyor bile. 1mm kadar boşluk var.
peki tırnak izi bırakanlardan mı. birde atmadıysanız koruyucunun paketinin fotoğrafını yükleyebilir misiniz. bende bgün yarın sipariş edeceğim. kılıfım toplam 4 tane oldu kılıf almam daha :D

Oyla:

ozayg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özay
Cihazım
note 10 lite
Konular
0
Koruyucuyu takarken hava kabarcığı kaldı. Onları kredi kartı ile yanlara kaktirarak çıkarttım. Orijinal gibi koruyucu ve kılıf.

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Koruyucuyu takarken hava kabarcığı kaldı. Onları kredi kartı ile yanlara kaktirarak çıkarttım. Orijinal gibi koruyucu ve kılıf.
o zaman tırnak izi bırakanlardan değildir o. onlarda hasas olduğu için esneme sünme olur bozulur .

Oyla:

ozayg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özay
Cihazım
note 10 lite
Konular
0
o zaman tırnak izi bırakanlardan değildir o. onlarda hasas olduğu için esneme sünme olur bozulur .
Geçen gün ekran koruyucu araştırması yaparken, yuotubeda birisinin videosunu izledim. 3-4 farklı koruyucu almış, takmış, denemiş deneyimlerini anlatıyordu. Nano almayın pet olandan alın diyordu. Pet iyi yapistigini ve kalkma yapmadığını söyledi. Bende bunu alırken kılıf olarak alacaktım, baktım koruyucu 10 lira gibi fiyata geliyor alayım şansımı deneyeyim dedim. Ben bilerek pet olarak almadım. Ama Allah'tan pet göndermiş satıcı. Yüzey biraz yumuşak gibi. Jelin biraz sert hali
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bakalım bir müddet sonra yanlardan kalkma yapacak mı? 1 hafta sonra koruyucu ile ilgili tekrar deneyimlerimi yazarım.

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Geçen gün ekran koruyucu araştırması yaparken, yuotubeda birisinin videosunu izledim. 3-4 farklı koruyucu almış, takmış, denemiş deneyimlerini anlatıyordu. Nano almayın pet olandan alın diyordu. Pet iyi yapistigini ve kalkma yapmadığını söyledi. Bende bunu alırken kılıf olarak alacaktım, baktım koruyucu 10 lira gibi fiyata geliyor alayım şansımı deneyeyim dedim. Ben bilerek pet olarak almadım. Ama Allah'tan pet göndermiş satıcı. Yüzey biraz yumuşak gibi. Jelin biraz sert hali
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bakalım bir müddet sonra yanlardan kalkma yapacak mı? 1 hafta sonra koruyucu ile ilgili tekrar deneyimlerimi yazarım.
görüntüyü bozuyor yumuşak olunca çok çabuk deforme oluyor. yumuşak olura çıkarırım ben jelatinsiz kullanırım yapacak bişey yok :) bundan sonra curved ekran almıyacam zaten :D

Oyla:

ozayg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özay
Cihazım
note 10 lite
Konular
0
görüntüyü bozuyor yumuşak olunca çok çabuk deforme oluyor. yumuşak olura çıkarırım ben jelatinsiz kullanırım yapacak bişey yok :) bundan sonra curved ekran almıyacam zaten :D
Ne kadar süre sonra bozuluyor yüzey?

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Ne kadar süre sonra bozuluyor yüzey?
1-2 ayda. ekranı kapatıp ışığa tutunca gözüküyor yerler deforme olmul küçük küçük. telefonu kullanırken pek farkedilmiyor çıkarınca fark hissedilir diye tahmin ediyorum. şimdiye kadar kullandığım değişik tip koruyuculardan tecrübem bu yönde. 10 yıldır custom rom kullanıyorum hatırladığım sony telefonumda android 7 nin 6 dan iyi olduğuydu. onun dışında yeni sürümün eskiden iyi olduğu net olarak aklımda kalan yok.

Son düzenleme:
Oyla:

İbrahim BAŞ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
xiaomi not10
Konular
10
Hocam merhaba,
Ekran koruyucu ile ilgili son yorumun nedir? Kılıfla birlikte kullanılır mı? Telefonu yeni aldım ve bir an önce ekran koruyucu takmak/taktırmak istiyorum. Telefonum mi 10 lite
Artik bir Cok aksesurciya kılıf makinaları geldi gidip.telefona jelatinini kılıflı kilifsiz otomatik kesim yaptiriyorsun jelatini fiyati 50 60 civarı ben bu sekilde yaptim.kılıflı kesim yaptırıp taktirdim gayet süper

Oyla:
Üst Alt