Soru Mi note 10 ekran koruyucusu tavsiyesi ?

berkesekerci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berke
Cihazım
İphone
Konular
4
Arkadaşlar bugün itibariyle bende bir note 10 kullanıcısıyım kılıf olarak spigen'in kılıfından sipariş ettim ancak ekran koruyucu olarak ne alacağıma karar veremedim spigenin p30 pro için olan neo flex uyuyor deniyor ancak his olarak vs. nasıl daha önceden tecrübe eden var mı acaba ?

İbrahim BAŞ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
xiaomi not10
Konular
10
Arkadaşlar şu videoya göz atın bizzat kendim aldım koruyucuyu herhangi kalkma fln yapmadı kargo dahil 45tlydi fiyatı (cam değil esnek malzeme).
Bu koruyucunun mat olanıda var oda çok güzel fiyatları aynı facebookta satışı yapılıyor.
video linki :
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Arkadaşlar ben daha dün yeni taktırdım amerikadan gelen bir cihaz var her telefona göre kesim sağlayan bir cihaz var kılıf uyumlu kılıf kullanımsız seçenekleri var ürünü makina ona göre kesim yapiyor gayet harika ve süper bir ürün sağlam ve sert koruma yapısı var çok.memnunum

Oyla:

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Ben bunu aldım ve para çöpe gitti. Kavis kısımları geri kalkıyor sakın almayın.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Ben bunu aldım ve para çöpe gitti. Kavis kısımları geri kalkıyor sakın almayın.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocam ben bunun cam olanını taktırdım 3 4 hafta olacak. Hem cam korumasından süphem yok hemde kılıfla kullanırken sorun cıkarmadı. 4 5 defa kılıfı çıkardım taktım sıfın sıkıntı.

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
telefon için 9h yazan esnek koruyuculardan yok varmı ? tamperliler sert oluyor diğer liquid diye geçenlerde çok yumuşak tırnak izi bile kalıyor varmı tavsiye edebileceğiniz arada kalan bi koruyucu

Oyla:

Metin5454

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Mert
Cihazım
Mİ Note 10
Meslek
Öğrenci
Konular
31
hocam ben bunun cam olanını taktırdım 3 4 hafta olacak. Hem cam korumasından süphem yok hemde kılıfla kullanırken sorun cıkarmadı. 4 5 defa kılıfı çıkardım taktım sıfın sıkıntı.
Arkadaşlar ben daha dün yeni taktırdım amerikadan gelen bir cihaz var her telefona göre kesim sağlayan bir cihaz var kılıf uyumlu kılıf kullanımsız seçenekleri var ürünü makina ona göre kesim yapiyor gayet harika ve süper bir ürün sağlam ve sert koruma yapısı var çok.memnunum
.

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
cevabınız bana ise birisi streç birisi cam :) streçlerde tırnakla dokununca bile iz kalabiliyor camda çok kalın sevmiyorum ayrıca ufacık darbede kırılabiliyor kendini bile koruyamıyor yani :) kavisli ekranı olduğu için seçmekte zorlanıyorum düz olsa 9h olanlardan herhangi birisini alacaktım.

Son düzenleme:
Oyla:

cihanmpower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
cihan
Cihazım
Mi 10t
Meslek
Babayım
Konular
10
Lensun ön arka aldım taktım, 1 haftadır kullanıyorum kalkması imkansız, japon yapmış.
Tek sorun tırnak değerse küçük de olsa izi gösteriyor ama kalkmayan cam olmadığı için buna bir sorun olarak bakmıyorum, kısacası memnunum tavsiye ederim.

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Lensun ön arka aldım taktım, 1 haftadır kullanıyorum kalkması imkansız, japon yapmış.
Tek sorun tırnak değerse küçük de olsa izi gösteriyor ama kalkmayan cam olmadığı için buna bir sorun olarak bakmıyorum, kısacası memnunum tavsiye ederim.
benimde yarın geliyor, tırnak işi kötü oldu :) çabuk yıpranır o zaman.

Oyla:

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
kalkmayan cam var hocam yaklasık 4 5 haftadır kullanıyorum. Zorenın camını sıkıntı yok. Üstelik kılıf da kaldırmıyor.

Oyla:

ozayg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özay
Cihazım
note 10 lite
Konular
0
Hocam merhaba,
Ekran koruyucu ile ilgili son yorumun nedir? Kılıfla birlikte kullanılır mı? Telefonu yeni aldım ve bir an önce ekran koruyucu takmak/taktırmak istiyorum. Telefonum mi 10 lite

Oyla:
Üst Alt