Soru Mi note 10 ekran koruyucusu tavsiyesi ?

berkesekerci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berke
Cihazım
İphone
Konular
4
Arkadaşlar bugün itibariyle bende bir note 10 kullanıcısıyım kılıf olarak spigen'in kılıfından sipariş ettim ancak ekran koruyucu olarak ne alacağıma karar veremedim spigenin p30 pro için olan neo flex uyuyor deniyor ancak his olarak vs. nasıl daha önceden tecrübe eden var mı acaba ?

Murat5117

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xperia z2
Konular
11
PİLİ marka p30 pro jelatin takın hayatta açılmaz hava almaz 6 aydır kullaniyorum uzerinde süper ürün mi not 10 birebir uyumlu
Kardeşim bahsettiğin jelatinin linki varmı yoksa dükkanda felan mı taktırdın

Oyla:

İbrahim BAŞ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
xiaomi not10
Konular
10
Kardeşim bahsettiğin jelatinin linki varmı yoksa dükkanda felan mı taktırdın
Abicim ben bayide calisiyorum zaten içli dişli olduğum için Cok jelatin denedim en iyisi bu cikmiyor ve tam oturuyor ama kötü yanı satışı internette yok malesef turkcell bayilerinde bulabilirsiniz 100 tl ama ücreti pahali ama saglam eger bunuda bulamiyorsaniz JEL jelatin en iyisi lazerli olan oda çıkmıyor gayet guzel.oluyor

Oyla:

matteo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi5s
Konular
1
Merhaba,

Buradaki tavsiye üzerine Lensun marka ekran koruyucu yaptırdım. İlk olarak orjinal kılıfı ile problem yaşadım. alttan açılma yaptı. üstten yapmadı. bende atan yerleri makasla kestim. Elimle tekrar bastırarak yapıştırdım. kalkma olmadı. yaptıracaklara tavsiyem kesici printerdan çıkan koruyucunun kenarlarından biraz kesin.
Genel anlamda dokunmatikte sıkıntı yok. koruma ancak kılcal çizikler için olur. düşmede koruyacağını sanmıyorum..80 TL yaptırdım..

Oyla:

omer__44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Bende tavsiyeler üzerine lensun aldım ön ve arka için 69TL ye uyguladım biraz hava baloncukları kaldı ertesi gün inmiş sanki ekranda koruyucu yokmuş gibi auto focus yüzüklü kılıfla tam oturdu köşelerden kalkma olmadı tavsiye ederim

Oyla:

aysglcvn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ayşegül
Cihazım
xiaomi note 10
Konular
0
Eskişehir Odunpazarindan arkadasimin bi telefoncu tanıdığı var ordan istedim 40 tl + kargo bana ait... 1mm esnek cam harika oturuyor telefona
Eskişehir Odunpazarı 'nda hangi telefoncudan aldınız ben de taktırmak istiyorum da
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

lensun çok iyi çok memnunum. ben 50tlye eskişehirde taktırdım.
hangi şubeden taktırdınız

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt