Soru Mi note 10 ekran koruyucusu tavsiyesi ?

berkesekerci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berke
Cihazım
İphone
Konular
4
Arkadaşlar bugün itibariyle bende bir note 10 kullanıcısıyım kılıf olarak spigen'in kılıfından sipariş ettim ancak ekran koruyucu olarak ne alacağıma karar veremedim spigenin p30 pro için olan neo flex uyuyor deniyor ancak his olarak vs. nasıl daha önceden tecrübe eden var mı acaba ?

ultraa8181

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
2
Koruparkın yanındaki aradan devam edince Tekin İletişim var ben oradan taktırdım. Ama lensun com tr ye girerek bayiler kısmından sana yakın olanlara bakabilirsin.

Oyla:

rucler26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Xioami mi6
Konular
7
lensun çok iyi çok memnunum. ben 50tlye eskişehirde taktırdım.

Oyla:

esasmevzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HAKAN
Cihazım
Mİ NOTE 10 PRO
Konular
1
bende internetten sipariş verdim. telefoncuya taktırırım dedim ama telefoncunun dükkanı açık ve hava rüzgarlıydı takarken toz girdi içine mundar etti.40 tl ye almıştım. tekrardan sipariş verdim bilen birine yaptıracağım.. ama tozlu şekilde kullandım spigen kılıfla kenarlarda kalkma olmadı ama alt üst mesafeyi iyi ayarlayamamış alta fazla indirdiği için altta kalkma oldu. adam akıllı yapılınca sıkıntı olmaz bence..yumuşak bir yapısı var.önceki kullandığım seramik kaplama hava aldı toz girdi kenarlardan.
alacak olanlara fikir vermesi açısından yazdım

Oyla:

Canokanerdogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can okan
Cihazım
Mi NOTE 10
Meslek
CNC operatörü
Konular
1
Merhaba arkadaşlar bende geçen hafta mi note 10 aldım ama öncesinde hep aklıma takıldı bu ekran koruyucu olayı ... aldığım anda aldığım yer p30 uyar buna aynısı dedi ve taktı fakat eve gider gitmez kalkmaya başladı yanlardan bende sizler gibi arayışa girdim ve lensun da karar kıldım sitesinden bayiler bölümüne girdim ve ikametim olan Beylikdüzü ne yakın iki bayi buldum Esenyurt Kıraç İstanbul iletişim de yaptırdım uygulama yi gayet memnunum çok güzel Bir dokusu var ve her yer tam oturmuş durumda..zaten hazır Bir ürün değil bu cihazına özel o an kesim yapılıyor ve uygulanıyor ebatları kesim makinasında kayıtlı olduğu için sıkıntı olmuyor .. tavsiye ederim..

Oyla:

ezgi07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EZGİ
Cihazım
mi note 10
Meslek
İNŞAAT MÜHENDİSİ
Konular
0
Ben hallettim, cok memnunum.

Oyla:

schlaincher

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdal
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
5
Merhaba arkadaşlar bende geçen hafta mi note 10 aldım ama öncesinde hep aklıma takıldı bu ekran koruyucu olayı ... aldığım anda aldığım yer p30 uyar buna aynısı dedi ve taktı fakat eve gider gitmez kalkmaya başladı yanlardan bende sizler gibi arayışa girdim ve lensun da karar kıldım sitesinden bayiler bölümüne girdim ve ikametim olan Beylikdüzü ne yakın iki bayi buldum Esenyurt Kıraç İstanbul iletişim de yaptırdım uygulama yi gayet memnunum çok güzel Bir dokusu var ve her yer tam oturmuş durumda..zaten hazır Bir ürün değil bu cihazına özel o an kesim yapılıyor ve uygulanıyor ebatları kesim makinasında kayıtlı olduğu için sıkıntı olmuyor .. tavsiye ederim..
Merhaba. Ben de bugün Lensun satın aldım ve 2 gün sonra ürün elime ulaşacak. Lensun'u kılıf ile birlikte mi kullanıyorsunuz? Bende şuan kutudan çıkan kılıf var. Kılıf ile Lensun ekran koruyucunun uyumu ne durumda?

Oyla:

kerimerzurumlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Resmi note7
Konular
7
Lensun koruyucu kullanan arkadaslar sizde de koku problemi var mi? Bende mi note 10 var lensun koruyucu taktim fakat telefon cemen gibi kokuyor.

Oyla:

İbrahim BAŞ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
xiaomi not10
Konular
10
PİLİ marka p30 pro jelatin takın hayatta açılmaz hava almaz 6 aydır kullaniyorum uzerinde süper ürün mi not 10 birebir uyumlu

Oyla:
Üst Alt