Soru Mi Note 10/CC9 Pro Tarih?

dadaloglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android 9.0
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
9
Merhaba arkadaşlar.
Telefon almayı veya değiştirme planları olanların bir çoğunun gözü bu modelde.
İşlemcisine rağmen kamera da aldığı skorlar, devasa batarya ve daha sayamadığım özellikler yüzünden bir çok Xiaomi sever kullanmak isteyecektir.
Özellikle CC9 Pro modeli garantisiz olarak sizce ne zaman ülkemize getirilip satılmaya başlanır?
En azından bir çok kişinin kafasında bu soru olduğu için belki bir cevap bulabiliriz.

dadaloglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android 9.0
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
9
Cc9 Pro şuan ki satılan fiyatlara asla alıcı bulmaması lazım.
Benim görüştüğüm tüm satıcılar yeni gelecek ve rakam maksimum 2600-2750 banında olacağı yönde. Beklemekte fayda var.

Oyla:

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Ben de her gün sahibindene bakıyorum. Her ne kadar 3500+ gibi rakamları görsek de ilk etapta, fiyatlar yavaştan 3000e doğru gidiyor. Max2 kullanicisi olarak bu telefona bayıldım. Aslında telefonumdan memnunum ancak kamera kısmı çok lazım bana. 3000 civarına gelince yapistirayim ben de. Rahat bir 3 sene götürür gibi.

Oyla:

rucler26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Xioami mi6
Konular
7
Telefonu bugün teslim aldım.ekranı çok güzel kavisli Huawei p30 pro ile aynı.bir kaç normal ayarda gece çekimi yaptım sonuç çok iyi gündüzde zaten çok iyi iş çıkaracak biliyorum.call of duty yükledim kasma donma yok.herkese tavsiye ederim .kullandıkça tecrübelerimi paylaşırım

Oyla:

OzgurSah

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ozgur S
Cihazım
Mi 9
Konular
3
Ben de her gün sahibindene bakıyorum. Her ne kadar 3500+ gibi rakamları görsek de ilk etapta, fiyatlar yavaştan 3000e doğru gidiyor. Max2 kullanicisi olarak bu telefona bayıldım. Aslında telefonumdan memnunum ancak kamera kısmı çok lazım bana. 3000 civarına gelince yapistirayim ben de. Rahat bir 3 sene götürür gibi.
3100e Facebook'taki bazı gruplarda satışı var

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
3100e Facebook'taki bazı gruplarda satışı var

Henüz inceleme aşamasındayım hocam. Kamera beklendiği kadar iyi değil sanki. O bataryaya oranla da ekran süresi ve performansı az gibi. İncelemelerde bunlardan bahsediliyor. K30u görmek lazım bence bir de.

Oyla:

OzgurSah

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ozgur S
Cihazım
Mi 9
Konular
3
Henüz inceleme aşamasındayım hocam. Kamera beklendiği kadar iyi değil sanki. O bataryaya oranla da ekran süresi ve performansı az gibi. İncelemelerde bunlardan bahsediliyor. K30u görmek lazım bence bir de.
Note 10 dxomark puanını premium edition modelindeki 8p lensli kamera ile aldı, o biraz yanıltıcı oldu sanırım. K30 aynı işlemciye ve benzer özelliklere sahip fakat kamerası kağıt üzerinde daha zayıf ama Çin fiyatıyla arada 150 dolar gibi yüksek bir fark var, çıkış fiyatı cezbedici

Oyla:

Deppechmode

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okan
Cihazım
Note 10
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt