Rom Mi Note 10/CC9 Pro Masik X™ 10.0 Stable (28.02.20)

RecSpeed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
#Su
Cihazım
MiNote10
Meslek
#Firmware
Konular
1
Güncelleme geldi.

mertahmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi Note
Konular
0
Daha önce kullanmadığım bir rom. Tavsiye eden olur mu? Ayrıca görüyorum ki Android 10 versiyonuna geçiş yapmışlar 10 sürümüyle beraber. Daha official sürüme gelmeden nasıl oluyor bu iş? Kafamda hep deli sorular.

mertahmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi Note
Konular
0
Cevap veren çıkmadı ama bilgilendirme için yazayım faydam olsun.

Miroom'dan sonra denediğim ikinci rom kendisi. Adını duymuş ama denemeye fırsat bulamamıştım. Bu en son sürüm olan 10.1 başlıkta belirtilmemiş fakat beta bir sürüm. Android 10 ile geliyor ve gerçekten stabil bir halde. Hiçbir problem yaşamadım ve yaşayacak gibi de durmuyorum. Tabi ki uzun soluklu deneyimlemek lazım.

Açıkçası bir önceki denediğim rom dan çok daha memnun kaldığımı söylemem gerek Masik'te. Hele pil konusunda aşırı memnun kaldım. Uzun soluklu düşüncelerimi brlirtirim. Soru sormak isteyen olursa seve seve cevaplarım.

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
24
Cevap veren çıkmadı ama bilgilendirme için yazayım faydam olsun.

Miroom'dan sonra denediğim ikinci rom kendisi. Adını duymuş ama denemeye fırsat bulamamıştım. Bu en son sürüm olan 10.1 başlıkta belirtilmemiş fakat beta bir sürüm. Android 10 ile geliyor ve gerçekten stabil bir halde. Hiçbir problem yaşamadım ve yaşayacak gibi de durmuyorum. Tabi ki uzun soluklu deneyimlemek lazım.

Açıkçası bir önceki denediğim rom dan çok daha memnun kaldığımı söylemem gerek Masik'te. Hele pil konusunda aşırı memnun kaldım. Uzun soluklu düşüncelerimi brlirtirim. Soru sormak isteyen olursa seve seve cevaplarım.
Hocam merhaba, miroom da bölge ayarlarında bölge değişikliği yapılmıyor bunda masik de yapılabiliyormu? Birde ekran parmak izi çalışıyormu?

Son düzenleme:

mertahmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi Note
Konular
0
Hocam merhaba, miroom da bölge ayarlarında bölge değişikliği yapılmıyor bunda masik de yapılabiliyormu? Birde ekran parmak izi çalışıyormu?

Maalesef şuan için ikisi de çalışmıyor. Parmak izini tanımlayabiliyorsunuz. Fakat okutmak istediğinizde telefon yeniden başlıyor. Böyle de enteresan bir hata mevcut. Benim için elzem bir durum olmadığından ötürü kafaya çok takmıyorum

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
24
Maalesef şuan için ikisi de çalışmıyor. Parmak izini tanımlayabiliyorsunuz. Fakat okutmak istediğinizde telefon yeniden başlıyor. Böyle de enteresan bir hata mevcut. Benim için elzem bir durum olmadığından ötürü kafaya çok takmıyorum
anladım bence custom romların en büyük eksikliği bunlar

mertahmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi Note
Konular
0
Merak ettiğim bir husus var. Rom'a güncelleme geldiğinde direk install kısmından yüklemek mi yoksa wipe yapıp yüklemek mi daha mantıklı?

Üst Alt