MIUI 12 Mi Note 10 / CC9 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.3.0.QFDMIXM İndirme Bağlantıları

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Arkadaşlar telefona imei attırdım güncelleme sayfasından güncelleme gelmedi ? Gelecek mi bu güncelleme ordan direkt kurulum yapabilir miyim veya oradan yapamazsam nereden yapılabilir bilgi veren olursa çok sevinirim

Merhaba. Eğer yüklediğiniz rom custom değilse ota üzerinden güncelleme alırsınız, eğer custom rom ise twrp üzerinden güncelleme yapabilirsiniz. İlgili romun konusunu takip ederek gelen güncellemeleri takip ederseniz güncellemeyi kaçırmazsınız. Sevgiler.

erdierol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
Mi Note 10
Konular
7
Merhaba. Eğer yüklediğiniz rom custom değilse ota üzerinden güncelleme alırsınız, eğer custom rom ise twrp üzerinden güncelleme yapabilirsiniz. İlgili romun konusunu takip ederek gelen güncellemeleri takip ederseniz güncellemeyi kaçırmazsınız. Sevgiler.
Custom rom değil sanırım miui global 12.0.1 yazıyor fakat güncelleme gelmedi ayrıca rom yüklenmedi sanırım sadece bootloader kilidi açılıp rootlandı öyle bir şey yapılıyorsa eğer

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
Custom rom değil sanırım miui global 12.0.1 yazıyor fakat güncelleme gelmedi ayrıca rom yüklenmedi sanırım sadece bootloader kilidi açılıp rootlandı öyle bir şey yapılıyorsa eğer
Cihazında TWRP yüklü mü? Telefonu kapat ses açma tusuna basarak telefonu çalıştır. Kısaca twrp varsa ayarlardan gelen güncellemeyi alamazsın. Ben almak istiyorum dersen mitools ile son surumu üzerine yaz imailin gitmez. Orjinal gibi kullanırsın.

abdew

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
2
Cihazında TWRP yüklü mü? Telefonu kapat ses açma tusuna basarak telefonu çalıştır. Kısaca twrp varsa ayarlardan gelen güncellemeyi alamazsın. Ben almak istiyorum dersen mitools ile son surumu üzerine yaz imailin gitmez. Orjinal gibi kullanırsın.
Bu şekilde yaptığımızda sıfırlama yaptığımızda imei gider mi?

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
Bu şekilde yaptığımızda sıfırlama yaptığımızda imei gider mi?
yok gitmez ben düne kadar öyle kullandım. Dün note 10 u satıp POCO f2 pro geçtim. Sen şuna karar ver ben rom falan ugraşmam dersen mitools ile son sürümü üstüne yaz ondan sonra ayarlardan güncellemeleri alırsın. Yok TWRp kalsın root falanda yaparım dersen o zaman yeni yazılım çıktığında TWRP üzerinden yüklersin.

erdierol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
Mi Note 10
Konular
7
Ses açma tuşuna basarak telefonu çalıştırıyorum açılış ekranında kalıyor, başka herhangi bir ekran çıkmıyor twrp yok sanırım, imei attırdığım yer bootloader kilidi açık ve rootlu dedi ama güncellemeleri ayarlardan alır imei silinmez dedi ama güvenemedim bir türlü

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Ses açma tuşuna basarak telefonu çalıştırıyorum açılış ekranında kalıyor, başka herhangi bir ekran çıkmıyor twrp yok sanırım, imei attırdığım yer bootloader kilidi açık ve rootlu dedi ama güncellemeleri ayarlardan alır imei silinmez dedi ama güvenemedim bir türlü
Ses açma + güç tuşuna basarak twrp ye girebilirsiniz.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Ses açma + güç tuşuna basarak twrp ye girebilirsiniz.
bazen üşendiğimden twrp atıyom cihaza neydi hangi tuştu diye aklıma gelmiyor :D (güç menüsünde recovery ayarlamadıysam.)

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
bazen üşendiğimden twrp atıyom cihaza neydi hangi tuştu diye aklıma gelmiyor :D (güç menüsünde recovery ayarlamadıysam.)
Cihazı kapatıp Güç tuşu ile ses açma tuşuna basın, cihaz titredi mi elinizi güç tuşundan çekip ses açma tuşuna basmaya devam edin.

nmm1716

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
dftggy
Cihazım
mi6
Konular
0
arkadaşlar romun arama ekranı nasıl görüntü atarsanız çok sevinirim.

Üst Alt