MIUI 12 Mi Note 10 / CC9 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.3.0.QFDMIXM İndirme Bağlantıları

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Arkadaslar mi global güncelleme alıyor endonezya alıyor neden EU olan hala 12.0.1 de sebep ne olabilir güncelləme verilmiyor mu

erdierol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
Mi Note 10
Konular
7
Cihazında TWRP yüklü mü? Telefonu kapat ses açma tusuna basarak telefonu çalıştır. Kısaca twrp varsa ayarlardan gelen güncellemeyi alamazsın. Ben almak istiyorum dersen mitools ile son surumu üzerine yaz imailin gitmez. Orjinal gibi kullanırsın.

Adem bey cihazda TWRP yüklü hiç bir şekilde yazılımın sistem güncelleme sayfasından güncelleme alamaz mıyım ? Galiba global stock rom ve root-bootloader açık durumda

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Adem bey cihazda TWRP yüklü hiç bir şekilde yazılımın sistem güncelleme sayfasından güncelleme alamaz mıyım ? Galiba global stock rom ve root-bootloader açık durumda
Ota üzerinden yani sistem güncelleme üzerinden, güncelleme gözükür fakat yükleyemezsiniz.

Gelen güncellemeyi manuel olarak kurmanız gerekmekte.

unutulan6767

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Celal
Cihazım
Mi note 10
Konular
11
Şu an masik rom yüklü. Bu global kararlı romu wipe data yapmadan bu rom üstüne kurabilir miyim? Masik romlari arasında wipedata yapmıyordum. Yükseltme oluyordu

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Şu an masik rom yüklü. Bu global kararlı romu wipe data yapmadan bu rom üstüne kurabilir miyim? Masik romlari arasında wipedata yapmıyordum. Yükseltme oluyordu
Güncelleme de wipe yapmanıza gerek yoktur fakat rom yüklemeleri de ve özellikle global romlarda format data şart.

smugglers

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oğuzhan
Cihazım
HTC 10
Konular
0
batarya sürelerinde farklılık var mı?

Fthakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hknak
Cihazım
Mi 12t pro
Konular
17
merhaba telefonum mi note 10 twrp güncellerken yanlı birşey yaptım rom silindi galiba fastboot modunda kaldı.flashtool programını indirdim şimdi fastboot romu da indiriyorum ama proğramı nasıl kullanacağım bilmiyorum yardım edermisiniz rica etsem

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
merhaba telefonum mi note 10 twrp güncellerken yanlı birşey yaptım rom silindi galiba fastboot modunda kaldı.flashtool programını indirdim şimdi fastboot romu da indiriyorum ama proğramı nasıl kullanacağım bilmiyorum yardım edermisiniz rica etsem

Merhaba,
Konuda Fastboot rom Kurulum Rehberi yer alıyor. Detaylı olarak inceleyiniz ve adım adım ilerleyerek işlem yapınız..

alliuzun34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
0
Fastmood rom nedir recovery nedir ikisini ayıran özellik ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi Note 10 / CC9 Pro
Global Kararlı Rom
V12.0.3.0.QFDMIXM

10-39-25-025.jpg
Güncelleme Talimatları

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
- -V12.0.2.0.QFDMIXM romunda iseniz Ota indirme bağlantısını indirerek, Sistem güncelleyici üzerinden güncellemeyi kurabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir​
Fastmood rom nedir recovery room nedir aciklarmisiniz

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Fastmood rom nedir recovery nedir ikisini ayıran özellik ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fastmood rom nedir recovery room nedir aciklarmisiniz

Fastmood denen rom flash programı üzerinden yüklenen tgz uzantılı romlardır. Bu romlar orjinal romlardır. Bu romların güncellemeleri ota üzerinden yani cihaz içindeki cihaz güncelleme menüsü içinden güncellenir. Recovery romlar ise twrp, orange fox, pitchblack gibi recovery araçları ile yüklenebilen zip uzantılı romlardır. Mıuı ve aosp tabanlı yada orjinal romlar üzerinde kişiselleştirme yapılmış romlardır. Eu, bliss gibi romlar örnek gösterilebilir. Twrp üzerinden yükleme yapabilmek için cihaza twrp yüklemeniz gerekmekte forum içinde nasıl yüklendiği var. Daha detaylı bilgiye oradan ulaşabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt