Soru Mi mix2 alan var mı? Deneyimleri?

omercevirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi mi4
Meslek
Yönetici
Konular
21
Merhaba arkadaşlar

Mi mix2 almayı düşünüyorum.Kamerası çok üst düzey olmasa da beni idare eder.Performans acısından da cok iyi gözüken telefon hakkında yorumlarınızı bekliyorum

Hakan1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi mix2
Konular
2
Mi mix 2 yi migrostan aldım hiçbir sıkıntı yok.Telefon çok güzel şebeke çekimi olsun wifi çekim gücü hızı falan gerçekten çok iyi.18:9 ekran formatını hiç yadirgamadim bu telefonda.netflix ve YouTube tam ekran seyredebilirsiniz.yalniz içinden çıkan orjin adaptörü dönüştürücü ile hızlı şarj etmiyor.tekrar 5V-3A değerinde bir adaptör aldım.

Oyla:

oPCoNPLuS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi 5S Plus
Konular
0
Merhaba arkadaşlar,
Yaklaşık iki hafta önce Mi 5s Plus 64Gb telefonumu misafirlikten gelirken düşürdüm diye düşünüyorum çünkü; 1 saat içinde aradığımda kapalıydı. IMEI kitlemesini e-devlet üzerinden yaptık. Ama geri geleceğini sanmıyorum artık.
İki gün sonra telefon araştırmalarına tekrar başladım. İlk başta kendime " Xiaomi almayacağım" demiştim, telefon kaybolduğu için bi soğukluk oldu başta .
HTC U11, Galaxy Note FE, Mi Note 3 ve Mi Mix 2 arasında izlemediğim, okumadığım, araştırmadığım konu kalmamıştır.
Mix 2 aldım çünkü DxOMark'tan 90 kamera performans puanı alan Mi Note 3'ün kamera sensörü Sony IMX386, Mi Mix 2'de de vardı.. Mi5s Plus'ta IMX258 kullanıldığı için mutlaka performans olarak daha iyidir dedim ve öyle çıktı. Yazılım değişikliği ile portre modu da ilerleyen aylarda mutlaka dahil olacaktır diye düşünüyorum. U11'i hiç HTC kullanmadığım ve ekran kasa oranı çok düşük olduğu için tercih etmedim. Birde YouTube'dan izlediğim dayanıklılık testinin birisinde (kel olan arkadaş) eliyle baya baya telefonu büktü. O'da beni soğuttu.
Telefon ses olarak gerçekten çok yüksek bir ses veriyor. Ahize kısmından da ses desteği sağlıyor.
İşlemcisi şuanda en üst versiyon 835sd. Ekran kasa oranı çok iyi. Full ekrana bakıyorsunuz sanki. Elinize alınca bir sağlamlık hissiyatı oluşuyor. Fakat kılıfsız kullanmanızı tavsiye etmem. Zaten kutu içinden orijinal, dışı kadife gibi yumuşak, kendi sert bir kılıf çıkıyor. Kılıf o kadar iyi oturuyor ki görenler teli bu şekilde sanıyorlar. Sadece sanal tuşlar biraz zor geldi bana. Mi5s Plus'ta sabittiler çünkü. Ama insan ona da alışıyor zamanla. Kulaklık girişi maalesef yok. Fakat kutu içinden dönüştürücüsü çıkıyor. Şimdilik bu kadar.

Oyla:

k464n

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kağan
Cihazım
xiaomi mi 6
Meslek
mühendis
Konular
14
hocam ben 1 aydır kullanıyorum. tam bir fiyat performans telefonu. çok hızlı takılma kasma yok, ekran mükemmel, şarjı yeterli hatta 6'' ekran için gayet iyi. kesinlikle tavsiye ederim

Oyla:

issan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ihsan
Cihazım
iphone6
Konular
0
nfc varmı bu telefonlarda baktım ama göremedim herhangi bişey

Oyla:

Shanks

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
AZİZ
Cihazım
Samsung
Konular
0
selamlar mi max2 yi 2aydır kullanıyorum fiyatına göre çok iyi ve özel bir telefon
- cihazımda çift hat (turkcell) kullanıyorum
- cihazı n şarj süresi çok çook iyi
internet bağlantısında sunda bunda hiçbir sorun yaşamadım gören tüm arkadaş ve müşterilerim hasta oluyorlar özellik ve fiyatını duyunca şok geçiriyorlar şu ana kadar i phone kullanana 3 kişiyebu cihazı almalarına vesile oldum tek endişem distiribitör
hocam mi max 2 mi mi mix 2 mi ? ona göre bilgilerinizden yararlanmak isteriz :) ben de arada kaldım telefon almam lazım.

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
hocam mi max 2 mi mi mix 2 mi ? ona göre bilgilerinizden yararlanmak isteriz :) ben de arada kaldım telefon almam lazım.
Cihaz isimleri arasında sadece bir harf farklı olduğu için bazen konular karıştırılıyor :) Mesaj doğru konuya taşınmıştır.

Oyla:

issan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ihsan
Cihazım
iphone6
Konular
0
CEVAPLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
İkisi de çok farklı kulvarlarda olan cihazlar.
Mi Max 2, ekran büyüklüğü (dolayısıyla telefonun büyüklüğü), pil kapasitesi ve süresi, orta seviye ama işlemci ve gpu canavarı oyunlar dışında gayet yeterli olan işlemcisi ile ön planda olan bir telefon-tablet karışımı cihaz.
Mi Mix 2 ise şu anda piyasada bulunan en üst seviye işlemcisi, RAM ve Rom kapasitesi, en önemlisi de ödüllere doymayan ekran-kasa oranının yüksekliği ile ön planda olan bir telefon.
Bütçe ise son noktayı koyuyor.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Oyla:
Üst Alt