Soru Mi mix2 alan var mı? Deneyimleri?

omercevirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi mi4
Meslek
Yönetici
Konular
21
Merhaba arkadaşlar

Mi mix2 almayı düşünüyorum.Kamerası çok üst düzey olmasa da beni idare eder.Performans acısından da cok iyi gözüken telefon hakkında yorumlarınızı bekliyorum

utberkay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
1- çıkıyor
2- yetiyor hocam
3- ios ve android farklı platformlar ama hız açısında miui arayüzü sizi fazlasıyla tatmin edecektir.
4- telefon konusunda migros tan alışveriş yapan arkadaşlar eminim yardımcı olacaklarıdır.

Öncelikle bu kadar hızlı cevap verdiginiz için teşekkür ederim.Bu sim1 ara sim2 arayı kapatma sansımız var mı acaba yazilimsal olarak?Yani tek sim kullanacagim digeriyle bir bağım olmayacak tek sim miş gibi yapabilir miyim?

Oyla:

yasin.yasin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin Şıracı
Cihazım
Mi Mix2
Konular
4
1- istediğin sim kartı seçebilirsin. hamgi hattan internet kullanacağınıda seçebilirsin.
2- gündüz yeterli , gece eh işte
3- hız çok iyi
4- migrostan aldım. şimdilik bir sorun yok. inşallah olmaz. ekran kırılması vesaire gibi kullanıcı kaynaklı birşey olması durumunda zaten hiçbir firma garanti vermiyor. böyle bir şey olması durumunda tamir süresi ve parası biraz pahalıya gelir gibime geliyor.

Oyla:

utberkay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
1- istediğin sim kartı seçebilirsin. hamgi hattan internet kullanacağınıda seçebilirsin.
2- gündüz yeterli , gece eh işte
3- hız çok iyi
4- migrostan aldım. şimdilik bir sorun yok. inşallah olmaz. ekran kırılması vesaire gibi kullanıcı kaynaklı birşey olması durumunda zaten hiçbir firma garanti vermiyor. böyle bir şey olması durumunda tamir süresi ve parası biraz pahalıya gelir gibime geliyor.
Cevabınız içinntesekkur ederim. Bir sim i kapatip tek sim kart gibi kullanabiliyor muyuz? Yani kullandigimiz tek sim kartli gibi kullanmak amacım.

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Kullanabiliyorsunuz hocam ;)

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Cevabınız içinntesekkur ederim. Bir sim i kapatip tek sim kart gibi kullanabiliyor muyuz? Yani kullandigimiz tek sim kartli gibi kullanmak amacım.

Hocam kullandığım Cihaz Mi6 fakat bu konuda bende yorum yapayım. Açıkçası cihazın ayarlarını kurcalamasam, cihazdaki Sim kart slotuna çift sim kart takılacağını bilmesem; Cihazın Çift Sim destekli olduğunu anlamazdım bile :) Bu kadarını söyleyebilirim size. Bende Tek hat ile kullanıyorum Mi6'yı; daha önceki tek sim cihazlarım nasılsa, bunda da aynı şekilde kullanıyorum; yani ne özellik falan kapatıyorsunuz, ne de herhangi bir ayarı değiştiriyorsunuz. Bu konuda içiniz rahat olsun. Cihaza sim kartı taktığınızda, cihazın çift sim destekli olduğunu unutabilirsiniz, bunu belirtmem kafi gelir sanırım :)

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Öncelikle bu kadar hızlı cevap verdiginiz için teşekkür ederim.Bu sim1 ara sim2 arayı kapatma sansımız var mı acaba yazilimsal olarak?Yani tek sim kullanacagim digeriyle bir bağım olmayacak tek sim miş gibi yapabilir miyim?
Sanıyorum arama ekranında arama yapma sırasında Sim1, Sim2 falan diye uğraşmak istemiyorsunuz. İçiniz rahat olsun, Xiaomi'nin cihazlarında tek sim kullanırken sadece arama butonu gelir. Yani tek simli gibidir.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Sent from my MIX 2 using Tapatalk

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Sanıyorum arama ekranında arama yapma sırasında Sim1, Sim2 falan diye uğraşmak istemiyorsunuz. İçiniz rahat olsun, Xiaomi'nin cihazlarında tek sim kullanırken sadece arama butonu gelir. Yani tek simli gibidir.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk

İşte Miui hocam :) Sizin yerine o düşünür :)

Oyla:

mustafaaltan27

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
5 Pro
Konular
1
Merhaba ;
Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum , Çin Rom ile geldi yurt dışından . Global rom yükledim (bölge hatası var şuan güncelleme bekliyoruz) Mi5 Pro kullandım, ona göre çok daha hızlı olduğunu düşünüyorum . eksik kalan kısım kamera . piyasa fiyatını bilmiyorum ama almaya değer bi telefon .

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Merhaba ;
Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum , Çin Rom ile geldi yurt dışından . Global rom yükledim (bölge hatası var şuan güncelleme bekliyoruz) Mi5 Pro kullandım, ona göre çok daha hızlı olduğunu düşünüyorum . eksik kalan kısım kamera . piyasa fiyatını bilmiyorum ama almaya değer bi telefon .
Hayırlısı olsun hocam sizlerde aramıza hoşgeldiniz ;)

Oyla:
Üst Alt