Rom Mi Mix Global Miui 10 update V10.0.1.0.OAHMIFH (Kararlı)

fbozkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
mi mix
Konular
0
merhaba ;
bende miui 10.2.1.0 yazılım var bu ingilizce bu globalde tükçe var mı sıkıntı olur mu geri deönebilirmiyim glabali yüklersem şu anki aylarım gider mi ?

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
merhaba ;
bende miui 10.2.1.0 yazılım var bu ingilizce bu globalde tükçe var mı sıkıntı olur mu geri deönebilirmiyim glabali yüklersem şu anki aylarım gider mi ?
Çin sürümünden global sürüme dönebilmek için bootloader kilidinin açık olması gerekiyo ve mi flash ile fasboot rom kullanarak dönebiliyorsunuz buda telefonu tamamen sifirliyor. Ama cin sürümünden geçmeye değer mi, bence deger.

fbozkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
mi mix
Konular
0
Çin sürümünden global sürüme dönebilmek için bootloader kilidinin açık olması gerekiyo ve mi flash ile fasboot rom kullanarak dönebiliyorsunuz buda telefonu tamamen sifirliyor. Ama cin sürümünden geçmeye değer mi, bence deger.

öncelikle tşk derim bu işlemler nasıl yapılıyor yoksa dışarıda mı yaptırmalıyım ayrıca mi suite bağlanmıyor nasıl yedek alabilirim....
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

öncelikle tşk derim bu işlemler nasıl yapılıyor yoksa dışarıda mı yaptırmalıyım ayrıca mi suite bağlanmıyor nasıl yedek alabilirim....
ayrıca bootloader kilidinin açık olup olmadığını nasıl anlayabilirim yada nasıl açabilirim....

teşkkürler...

Son düzenleme:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ayrıca bootloader kilidinin açık olup olmadığını nasıl anlayabilirim yada nasıl açabilirim....

teşkkürler...
Yeni mi suit sürümü var onu kullanmayı deneyin birde 3.0 felan di. Bootloader kilidinin açık olduğunu telefonu kapatın telefon açılırken altta locked yazıyorsa açık demektir eğer yazmıyor ise internetten araştırın bootloader kilidi nasıl açılıyor diye yardımcı kaynak cok

fbozkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
mi mix
Konular
0
Yeni mi suit sürümü var onu kullanmayı deneyin birde 3.0 felan di. Bootloader kilidinin açık olduğunu telefonu kapatın telefon açılırken altta locked yazıyorsa açık demektir eğer yazmıyor ise internetten araştırın bootloader kilidi nasıl açılıyor diye yardımcı kaynak cok

hangi mi suit link var mı acaba...

A_JunioR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arif
Cihazım
xiaomi mi mix
Konular
0
selam. xiaomi mi mix kullaniyorum. aldiktan hic bir guncelleme gelmedi. hala miui 8.0 android 6.0. sizce neden ola bilir?

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
selam. xiaomi mi mix kullaniyorum. aldiktan hic bir guncelleme gelmedi. hala miui 8.0 android 6.0. sizce neden ola bilir?
telefona imei atıldı mı yada cihazınızı 2. el mi aldınız ? Gerçekten şuana kadar ki güncellemelerden mahrum kaldığınız için şaşırdım ve üzüldüm yani.

umut002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umut
Cihazım
mi mix
Konular
5
İlgili Miui10 güncelleme linki

Yüklemek için telefonda ki güncelleyici uygulamasını kullanabilirsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bence atılmış geliştirici seçeneğinde mi kilit aç diyorum hep 2 dk sonra tekrar dene yazıyor mi hesabından çıkış yapıyorum hata veriyor.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
mi flash ile yukarda ki sürümü yükleyebilirsiniz zaten güncellemeler otoamtik olarak gelecektir. Mİui 10 sürümünü görüp oyle miui 11 e geçmenizi tavsiye ederim.

fastboot rom indirmeniz gerekiyor yalnız. Ve yedeklerinizi alın bilgisayarınıza

Üst Alt