Rom Mi Mix Global Miui 10 update V10.0.1.0.OAHMIFH (Kararlı)

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
aynen actım hocam. sabah beri dir fastboot ile flashlamayı deniyorm ama flashtool ile dosyayı göstermedim.
bu adresten mi mix global stabil versionu indiriyorm klasöre cıkarıyorm flashtool ile yolu gösterioyrm ama belirtilen dosyayı bulamdı uyarısı alıyorm
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

içinden 1 tane dosya cıkıyordu. o dosyayıda winrar ile dısarı cıkarttm. tekrar denedm yaptı simdi telefonun açılmasını bekliyorm mix ekranda. altta android 3 nokta hareket ediyor. açıldıktan sonra uygulamaları yükleyip tekrar test edeceğim. durduruldu hatası oluyormu diye.
tamamdır şuan hallolacaktır diye düşünüyorum bizi de haberdar edin burdan durum hakkında.

Luckyluky

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Mi mix
Konular
2
tamamdır şuan hallolacaktır diye düşünüyorum bizi de haberdar edin burdan durum hakkında.

yine aynı. biraz önce sayfa yöneticisnden bir video yüklemek için açtıgmda durduruldu hatası ile uygulama kapandı. ne yapcagım bilmiyorum. miui nin bir önceki sürümü 9za nasıl geçebilirim.?

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
yine aynı. biraz önce sayfa yöneticisnden bir video yüklemek için açtıgmda durduruldu hatası ile uygulama kapandı. ne yapcagım bilmiyorum. miui nin bir önceki sürümü 9za nasıl geçebilirim.?
Yine onun da fastboot rom unu bulacaksınız ve mi flash uygulaması ile geciceksiniz. Bana donanımsal bir sorun var gibi geldi Cihazınızin garantisi varmı?

Yine onun da fastboot rom unu bulacaksınız ve mi flash uygulaması ile geciceksiniz. Bana donanımsal bir sorun var gibi geldi Cihazınızin garantisi varmı?

alavankum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
feruzan
Cihazım
mi s5
Konular
0
Abiler bana güncelleme geldi,,10.1.1.0 oldu,,simgeler küçüldü ama olsun,bir de açık olan sayfaları yukarı doğru kaydırıp kapatıyordum,şimdi sağa doğru kaydırıp kapanıyor:)

Luckyluky

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Mi mix
Konular
2

Aynen garantisi var. Ama unlock yaptık diye sorun çıkmaz değilmiş garantide

Luckyluky

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Mi mix
Konular
2

delta garantili. biraz sıkıstırın sizde de muhtemelen yapıyordur. mesela eşimde mi5 var miui 10 da o da yapmaya basladı. baska yanımda da mi mix var onda denedim o da yapıyor. miui ile alakalı bir sorun sanrm. bir 9 a geçip deneyeyim. sorun düzelirse zaten kesinlikle miui 10 da. birde arkads güncelleme geldi demiş. resmi sitesinde gözükmümüyor. gelmişse indirip oncelikle onu denemek isterim.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
delta garantili. biraz sıkıstırın sizde de muhtemelen yapıyordur. mesela eşimde mi5 var miui 10 da o da yapmaya basladı. baska yanımda da mi mix var onda denedim o da yapıyor. miui ile alakalı bir sorun sanrm. bir 9 a geçip deneyeyim. sorun düzelirse zaten kesinlikle miui 10 da. birde arkads güncelleme geldi demiş. resmi sitesinde gözükmümüyor. gelmişse indirip oncelikle onu denemek isterim.
Yani muiu forum da böyle bir bilgi yok bende beta kullandığım için bilemiyorum siz bide 9 da deneyin öyle yollayın ama delta problem yapmıyor bootloader kilidini göndermekten cekinmeyin

Luckyluky

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Mi mix
Konular
2
Yani muiu forum da böyle bir bilgi yok bende beta kullandığım için bilemiyorum siz bide 9 da deneyin öyle yollayın ama delta problem yapmıyor bootloader kilidini göndermekten cekinmeyin

bilgilendirmeler ve yardımlar için tşk ederim. yabancı bir forumda da yazmış birisi.

küresel sorun bu sanrım. aslında biraz sıkıstırsanız muhtemel sizde de oluşabilr. mesela facebook açın resim yüklemeye gelin. galariniz açılınca hızlı bir şekilde aaşağı kayıdırın. hepsini taramasını sağlayın. çöküyor anında.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
bilgilendirmeler ve yardımlar için tşk ederim. yabancı bir forumda da yazmış birisi.

küresel sorun bu sanrım. aslında biraz sıkıstırsanız muhtemel sizde de oluşabilr. mesela facebook açın resim yüklemeye gelin. galariniz açılınca hızlı bir şekilde aaşağı kayıdırın. hepsini taramasını sağlayın. çöküyor anında.
Ben Lite uygulamalarini kullanıyorum hani denk gelmedi daha :) ama anlıyorum sizi

Üst Alt