Rom Mi Mix Global Miui 10 update V10.0.1.0.OAHMIFH (Kararlı)

altunkeser

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atilla
Cihazım
mi mix
Konular
2
Sizce stabilmi global betami hangisini tavsiye ediyorsunuz

Son düzenleme:

Luckyluky

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Mi mix
Konular
2
arkadaşlar. bu rom a geçtikten sonra facebook, massanger, sayfa yöneticisi ve instegram. uygulamalar özellikle sürekli birşey yüklemek istersen durduruldu uyarısı veriyor ve kapanıyor. diğer uygulamalarda da yapıyor. ama bunları sık kullandığım için bunlar daha sık yapıyor. nasıl çözüm olur ne yapmak lazm bulamadm. sürekli hata verip durunca, hata bildir yapyorum. bildiriyorum ama sanki boşa hiç güncelleme gelmiyor çıktığından beri.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
arkadaşlar. bu rom a geçtikten sonra facebook, massanger, sayfa yöneticisi ve instegram. uygulamalar özellikle sürekli birşey yüklemek istersen durduruldu uyarısı veriyor ve kapanıyor. diğer uygulamalarda da yapıyor. ama bunları sık kullandığım için bunlar daha sık yapıyor. nasıl çözüm olur ne yapmak lazm bulamadm. sürekli hata verip durunca, hata bildir yapyorum. bildiriyorum ama sanki boşa hiç güncelleme gelmiyor çıktığından beri.
Sisteminizle alakalı olabilir. Telefona format atmanız sizin için problem olur mu?

Luckyluky

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Mi mix
Konular
2
Sisteminizle alakalı olabilir. Telefona format atmanız sizin için problem olur mu?

sorun olmaz tabiki ama denedm. orjinal sitesinden beta Version: 8.11.8 (MIUI10) indirdim kurdumk. herseyi sıfırladı kurulum yaptı. sorun çözülmedi. sonra tekrar Version: V10.0.1.0.OAHMIFH (MIUI10) kurdum. yine aynı. ne yapsam bilemedim.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
sorun olmaz tabiki ama denedm. orjinal sitesinden beta Version: 8.11.8 (MIUI10) indirdim kurdumk. herseyi sıfırladı kurulum yaptı. sorun çözülmedi. sonra tekrar Version: V10.0.1.0.OAHMIFH (MIUI10) kurdum. yine aynı. ne yapsam bilemedim.
mi flash uygulaması ile yüklüyorsunuz dimi temiz kurulum yaptınız yani ?

Luckyluky

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Mi mix
Konular
2
aynen actım hocam. sabah beri dir fastboot ile flashlamayı deniyorm ama flashtool ile dosyayı göstermedim.
bu adresten mi mix global stabil versionu indiriyorm klasöre cıkarıyorm flashtool ile yolu gösterioyrm ama belirtilen dosyayı bulamdı uyarısı alıyorm
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hayir öyle temiz bir kurulum olmaz bootloader kilidiniz açık mı?

içinden 1 tane dosya cıkıyordu. o dosyayıda winrar ile dısarı cıkarttm. tekrar denedm yaptı simdi telefonun açılmasını bekliyorm mix ekranda. altta android 3 nokta hareket ediyor. açıldıktan sonra uygulamaları yükleyip tekrar test edeceğim. durduruldu hatası oluyormu diye.

Son düzenleme:
Üst Alt