İpucu Mi Mix Bootloader kilidi açmadan Global Rom yükleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
İlk denemede . Burdan Stable rom indirdim ama Mi yazısı geldi telefonum açılmadı tam üç kez denedim olmadı daha sonra aynı yerden hemen altında DEVELOPER romu indirdim : 7.5.25 (MIUI8) aynı şekilde flaşı attım dediğim gibi bilgisayarda ilerleme olmadı ama telefonda ilerledi flaş bittikten sonra telefonda Mi yazısı çıktı yaklaşık 5 dk. sonra mix yazısı çıktı Ve telefon süper bir şekilde hiç bir çince kalıntısı olmadan çalışıyor daha sonra telefonu wifi bağlayarak son güncellemeyi yaptım. ve şu an Miui 8 7.5.25 mükemmel çalışıyor
bence global versiyonu da yüklemiştir ama geç açıldığı için yüklemedi diye düşünmüş olabilirsiniz

ChaKaL

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
mix
Konular
0
bence global versiyonu da yüklemiştir ama geç açıldığı için yüklemedi diye düşünmüş olabilirsiniz
Evet sanırım biraz sabırsız davranmış olabiliriz. Bu yüzden ben bir kaç kez daha tekrardan yükledim sonrasında farklı bir şey yapmadım buna rağmen açıldı ve sorunsuz yüklenmiş.

ChaKaL

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
mix
Konular
0
İlk denemede . Burdan Stable rom indirdim ama Mi yazısı geldi telefonum açılmadı tam üç kez denedim olmadı daha sonra aynı yerden hemen altında DEVELOPER romu indirdim : 7.5.25 (MIUI8) aynı şekilde flaşı attım dediğim gibi bilgisayarda ilerleme olmadı ama telefonda ilerledi flaş bittikten sonra telefonda Mi yazısı çıktı yaklaşık 5 dk. sonra mix yazısı çıktı Ve telefon süper bir şekilde hiç bir çince kalıntısı olmadan çalışıyor daha sonra telefonu wifi bağlayarak son güncellemeyi yaptım. ve şu an Miui 8 7.5.25 mükemmel çalışıyor

Anladım teşekkürler bende aynı rom u yükledim bir kaç defa en sonunda açıldı ve yüklendi.Nasıl olduğunu ya da niye zor olduğunu anlamadım.Sanırım biraz geç yüklendiği için beklemek gerekiyor.

razerpaladin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BARAN
Cihazım
Mi Mix
Konular
0
Merhaba. MIUI-V8.0.8.0M0AHCNDI Kararlı sürümü olarak gösteriyor. Global Rom olan miui_MIMIXGlobal_V8.2.5.0.MAHMIDL güncelleme paketini seçince, güncelleme doğrulanamadı uyarısını veriyor. Bu neden olabilir. Bu sürümü yüklemek için benim de kilit açıp flashlamam mı gerekiyor? :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt