Sohbet Mi Mix 3 Kullananlar Buraya

melikyasar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melik
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
45
Selamlar mix3 ü çıktığı günden bu yana kullanıyorum desem yeridir.
Samsung takıntısı olan biriydim her yeni S serisi note serisini alırdım, mix3 ile Xiaomiyle tanıştım, şimdi mix3 ve mi9 kullanıyorum, değiştirmeye değecek halen bir telefon bulamadım, mi10pro bekledim ancak bulunduğum ülkeye resmi olarak gelmedi, sanırım pandemiden kaynaklı. Miroom kullanıyorum en son beta versiyonunu ve memnunum.
ben mi 9 da kullandım mix 3 ve mi 9 batarya konusunda çok kötüler arada tek değecek fark kamera ve rom desteği .mix 3 selfy kamerası çok iyi.dxomark a bakınca se 2020 mi 10 pro gibi cihazlarla aynı seviyede bir cihaz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mix 3 kullanıcısıyım, dediğiniz gibi kullanan fazla insan yok ondan dolayı XDA forum ve burada bakarak cihaza yüklemeler yapıyorum. Beta programı bittiği için EU Stable kullanıyorum. Bazen canım sıkılınca AOSP romlara dönüyorum hatta şu an Android 11 ile çalışan bir Rom çıktı kurmaya üşendiğimden denemiyorum. Genelde kullandığım 4 modül var Dual Speaker, Viper4Android,Magisk Manager ve Bluetooth bitrate ini attıran bir modül var. Ekran Hz ini 66 da kullandım bir süre bir sorun yaşamadım şimdilik. Ben en çok şaşırtan ekran konusunda şanslı çıktım amoled ekran var ancak ekranda hiç yanma olmadı. Genel olarak telefonu seviyorum ancak sanki yazılım konusunda çok ortada kalıyor insan, AOSP romlar hızlı ancak MİUİ tabanlı romlar daha işlevsel geldiğinden MİUİ de duruyorum.
flyme rom denedşnşz mi görüntü olarak çok güzel stabil aynı zamanda

Brkakn07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Amazfit Pace
Konular
11
ben mi 9 da kullandım mix 3 ve mi 9 batarya konusunda çok kötüler arada tek değecek fark kamera ve rom desteği .mix 3 selfy kamerası çok iyi.dxomark a bakınca se 2020 mi 10 pro gibi cihazlarla aynı seviyede bir cihaz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

flyme rom denedşnşz mi görüntü olarak çok güzel stabil aynı zamanda
Flyme nin bizim telefonda olduğunu bilmiyordum

goldenmoon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
mi mix 3 & mi 9
Konular
6
burdan indirebilirsiniz
Acaba deneyen oldu mu? Nasıl bir rom? Kurt düştü içime, denemem lazım :) ancak telefondaki bilgileri kaybedemem bu ara :)

goldenmoon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
mi mix 3 & mi 9
Konular
6
Romu kurdum ancak Kurulum sihirbazı tamamlanmadığı için Android 11 li arrow os u kurdum hocam
ekran görüntüsü ve özlellikleri ile ilgili bilgi verebilir misin?
Vowifi çalışıyor mu? deneme şansınız oldu mu?
ayrıca görüşme ses kaydı özelliği var mı?

Brkakn07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Amazfit Pace
Konular
11
ekran görüntüsü ve özlellikleri ile ilgili bilgi verebilir misin?
Vowifi çalışıyor mu? deneme şansınız oldu mu?
ayrıca görüşme ses kaydı özelliği var mı?
Ses kaydı var
WoWifi ile alakalı daha bakamadım ancak sarj biraz daha çabuk bitiyor onun haricinde kulaklık ses kalitesi bana güzel geldi normal miui 12 ye göre baya iyi seri ve güzel bir rom ancak daha tam anlamıyla kullanamadım iş yüzünden
Özellik olarak AOSP rom ekstra olarak özellik göremedim ki şu an alpha sürümde olan bir rom

Linki burada

Serhat Gümüş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat Gümüş
Cihazım
mi mix 3
Konular
7
Miui 12 de bildirim geldiğinde ekranı yak ayarını aktif etmeme rağmen kendi kendine kapanıp hiçbiri seçeneğine geri dönüyor, aynı durumu yaşayan var mı ?

melikyasar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melik
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
45
Acaba deneyen oldu mu? Nasıl bir rom? Kurt düştü içime, denemem lazım :) ancak telefondaki bilgileri kaybedemem bu ara :)
ben denedim güzel dili ingilizce olduğu ve gapss olmadığı için biraz sorun yaşayabilirsiniz.görsellik 10 numara

Üst Alt