Sohbet Mi Mix 3 Kullananlar Buraya

melikyasar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melik
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
45
Arkadaşlar yardımlaşmak amacıyla tüm mi mix 3 kullananların cihaz hakkında tavsiyelerini ve düşüncelerinizi alabilir miyim ? Hangi rom kullanıyorsunuz?nelerinden memnunsunuz/değilsiniz ? kullandığınız magisk modülleri nelerdir ?. forumda sanırsam en az konusu olan cihaz bu cihaz. kimse cihaz hakkında paylaşım yapmıyor.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
maalesef mix serisi çok fazla tutan bir seri değil fiyatından olsa ve sıra dışılığından olsa gerek

melikyasar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melik
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
45
maalesef mix serisi çok fazla tutan bir seri değil fiyatından olsa ve sıra dışılığından olsa gerek
mix 2 fiyatı uygun işlemcisi güçlü mix 3 de tasarımı ve özelliklerine göre çok pahalı cihaz değil aslında kamera olarak iphone x xr gibi telefonları geride bırakıyor.bizimkilerin almaması sürekli güncel telefon kullanayım muhabbetidir bence
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorun sayısı o.
sorunlarda varda yazılım desteği buna göre daha fazla.toplasan 3-5 rom var başkada yok yazılım desteği eu dan bile kesildi.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
50 sayfa mi 8 lite konusu var kardeş nasıl en az oluyor sen buraya baktın mı hiç
  • 2.2. Üslup : Kullanılan dilin saldırgan öğeler içermemesi ve üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır. Sizin için sorun olmayacak herhangi bir kelimenin, bir başkası için kırıcı olabileceğini düşünerek yazın. Sinirlerinize hâkim olamayacaksanız yazmayınız. Bir başka üyeye veya gruba hakaret/küfür edilmesi kabul edilebilir bir davranış değildir.
  • 2.5. Nezaket : Bir başka üyeyle konuşurken, yol gösterirken, tavsiye verirken saygı ve nezaket kuralları çerçevesinde kalınması esastır.
Eyüp Batuhan hocam size çok güzel bir üslupla kendi görüşünü bildirmiş siz ise sanki tersler gibi kaba bir üslup ile cevap vermişsiniz
lütfen mesajımızı forum kurallarımıza uyacak şekilde ve görgü kuralları çerçevesinde düzenleyelim
''Siz'' sözcüğünü kullanmaya özen gösterelim keyifli forumlar dilerim.

melikyasar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melik
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
45
üslubumda herhangi bir sorun yok .saldırgan bir durumda yok.benim cümlem tekrardan okunursa. karşıdaki kişiye yakınmaz durumu apaçık ortadadır.konuşulan konu devamında da bozulacağına dair bir durumda göremiyorum admin .ufak şeylere takılmasak ?

goldenmoon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
mi mix 3 & mi 9
Konular
6
Selamlar mix3 ü çıktığı günden bu yana kullanıyorum desem yeridir.
Samsung takıntısı olan biriydim her yeni S serisi note serisini alırdım, mix3 ile Xiaomiyle tanıştım, şimdi mix3 ve mi9 kullanıyorum, değiştirmeye değecek halen bir telefon bulamadım, mi10pro bekledim ancak bulunduğum ülkeye resmi olarak gelmedi, sanırım pandemiden kaynaklı. Miroom kullanıyorum en son beta versiyonunu ve memnunum.

Brkakn07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Amazfit Pace
Konular
11
Mix 3 kullanıcısıyım, dediğiniz gibi kullanan fazla insan yok ondan dolayı XDA forum ve burada bakarak cihaza yüklemeler yapıyorum. Beta programı bittiği için EU Stable kullanıyorum. Bazen canım sıkılınca AOSP romlara dönüyorum hatta şu an Android 11 ile çalışan bir Rom çıktı kurmaya üşendiğimden denemiyorum. Genelde kullandığım 4 modül var Dual Speaker, Viper4Android,Magisk Manager ve Bluetooth bitrate ini attıran bir modül var. Ekran Hz ini 66 da kullandım bir süre bir sorun yaşamadım şimdilik. Ben en çok şaşırtan ekran konusunda şanslı çıktım amoled ekran var ancak ekranda hiç yanma olmadı. Genel olarak telefonu seviyorum ancak sanki yazılım konusunda çok ortada kalıyor insan, AOSP romlar hızlı ancak MİUİ tabanlı romlar daha işlevsel geldiğinden MİUİ de duruyorum.

Üst Alt