Haber Mi MIX 3 5G ve Mi 9 Android Q Beta Programında

Android Q Beta'ya Hoş Geldiniz

Android Q Beta, Android'in bir sonraki sürümü için uygulamalarınızı geliştirmenizi ve geliştiricilerin ön hazırlık yapması için tüm özellikleri size sunar. Şu anda, Mi MIX 3 5G ve Mi 9, geliştiricilerin kullanması için ücretsiz olan Android Q Beta programındadır. Basitçe önizleme aracını indirin, yükleyin ve kullanmaya başlayın.

Başlamadan önce:
  1. Android Q'ya yükseltme yapmadan önce verilerinizi yedeklemeyi unutmayın.
  2. ve için Q Beta sürümünü indirin.
  3. Lütfen yöntemi ile Q derlemesine . (Mi Flash Tools aracılığı ile yükleme yapın)
Dikkat edilecek noktalar:

Lütfen beta sürümünün son sürüm olmadığını ve bazı özelliklerin hala geliştirilme aşamasında olduğunu unutmayın.

Android Q Beta sürümünde karşılaşabileceğiniz bilinen sorunların listesi:

Mi 9:
1. Cihaz kapatıldığında alarm çalmaz.
2. Kullanıcı “Kablosuz ekranda” kablosuz projeksiyon cihazını seçtikten sonra yeniden başlatma hatası ile karşılaşır.
3. “Ayarlar” uygulaması, kullanıcının cihazı kapatmak için kısayolu devre dışı bırakmasından sonra çalışmayı durdurur.
4. “Ayarlar” içinde “Hareket” seçildiğinde “Ayarlar ” uygulamasının çalışması durur.
5. “Dosya” uygulaması yenileme işleminden sonra çalışmayı durdurur.
6. “Ayarlar” altında ekran rengi değiştirilemiyor
7. 'Parmak izi ekleme' yapılamıyor

Mi Mix 3 5G:
1. Cihaz kapatıldığında alarm çalmıyor.
2. Kullanıcı “Kablosuz ekranda” kablosuz projeksiyon cihazını seçtikten sonra yeniden başlatma hatası ile karşılaşır.
3. Galeriden fotoğrafları yazdırmak için cihaz WiFi'ye bağlandıktan sonra varsayılan yazdırma servisi durur.
4. “Ayarlar” uygulaması, kullanıcının cihazı kapatmak için kısayolu devre dışı bırakmasından sonra çalışmayı durduruyor.
5. “Ayarlar” uygulaması, kullanıcı “Hareketleri” seçtikten sonra çalışmayı durdurur.
6. “Dosya” uygulaması yenileme işleminden sonra çalışmayı durduruyor.
7. Ayarlarda renk değiştirilemiyor.
8. “Otomatik parlaklık” seçildikten sonra “Ayarlar” uygulaması kilitleniyor.

Üyelikten çıktıkmak veya fabrika ayarlarına geri dönmek isterseniz, fastboot modunda yeni rom yüklemek için ya bakabilirsiniz.

Herhangi bir geri bildiriminiz varsa, bize bildirin .

Android Q Beta hakkında daha fazla bilgi edinmek için, lütfen ziyaret edin .

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
Android Q Beta'ya Hoş Geldiniz

Android Q Beta, Android'in bir sonraki sürümü için uygulamalarınızı geliştirmenizi ve geliştiricilerin ön hazırlık yapması için tüm özellikleri size sunar. Şu anda, Mi MIX 3 5G ve Mi 9, geliştiricilerin kullanması için ücretsiz olan Android Q Beta programındadır. Basitçe önizleme aracını indirin, yükleyin ve kullanmaya başlayın.

Başlamadan önce:
  1. Android Q'ya yükseltme yapmadan önce verilerinizi yedeklemeyi unutmayın.
  2. ve için Q Beta sürümünü indirin.
  3. Lütfen yöntemi ile Q derlemesine . (Mi Flash Tools aracılığı ile yükleme yapın)
Dikkat edilecek noktalar:

Lütfen beta sürümünün son sürüm olmadığını ve bazı özelliklerin hala geliştirilme aşamasında olduğunu unutmayın.

Android Q Beta sürümünde karşılaşabileceğiniz bilinen sorunların listesi:

Mi 9:
1. Cihaz kapatıldığında alarm çalmaz.
3. “Ayarlar” uygulaması, kullanıcının cihazı kapatmak için kısayolu devre dışı bırakmasından sonra çalışmayı durdurur.
4. “Ayarlar” içinde “Hareket” seçildiğinde “Ayarlar ” uygulamasının çalışması durur.
5. “Dosya” uygulaması yenileme işleminden sonra çalışmayı durdurur.
6. “Ayarlar” altında ekran rengi değiştirilemiyor
7. 'Parmak izi ekleme' yapılamıyor

Mi Mix 3 5G:
1. Cihaz kapatıldığında alarm çalmıyor.
3. Galeriden fotoğrafları yazdırmak için cihaz WiFi'ye bağlandıktan sonra varsayılan yazdırma servisi durur.
4. “Ayarlar” uygulaması, kullanıcının cihazı kapatmak için kısayolu devre dışı bırakmasından sonra çalışmayı durduruyor.
5. “Ayarlar” uygulaması, kullanıcı “Hareketleri” seçtikten sonra çalışmayı durdurur.
6. “Dosya” uygulaması yenileme işleminden sonra çalışmayı durduruyor.
7. Ayarlarda renk değiştirilemiyor.
8. “Otomatik parlaklık” seçildikten sonra “Ayarlar” uygulaması kilitleniyor.

Üyelikten çıktıkmak veya fabrika ayarlarına geri dönmek isterseniz, fastboot modunda yeni rom yüklemek için ya bakabilirsiniz.

Herhangi bir geri bildiriminiz varsa, bize bildirin .

Android Q Beta hakkında daha fazla bilgi edinmek için, lütfen ziyaret edin .
Hocam merhaba, bunun için bulunduğumuz rom farkeder mi acaba? Mesela ben miuipro dayım Q betayı deneyebilir miyim? Bilgi var mı bununla alakalı ?

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
Hocam merhaba, bunun için bulunduğumuz rom farkeder mi acaba? Mesela ben miuipro dayım Q betayı deneyebilir miyim? Bilgi var mı bununla alakalı ?

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Deneyebilirsiniz hocam fastboot ile yükleyeceksiniz zaten. Bootlader açık olsun yüklerken LOCK seçeneğini sakın seçmeyin.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
Android yazısında Q yazmasından başka bir artısı olacak mı acaba :)

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
B
Bende Mi 9 olsa hemen yükler denerdim hocam :Dgiggle~~
:) Hocam yapmayın kanıma girmeyin zaten elim böyle tetikte :) hele de şu unlock sayacını 180 saat beklemem sürem varken açtım ya kim tutar beni :)

Üst Alt