MIUI 12 Mi Mix 2S - Global Kararlı Rom V12.0.5.0.QDGMIXM İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Mi Mix 2S
Global Kararlı Rom
V12.0.5.0.QDGMIXM

images-20.jpg

Güncelleme yöntemleri:
1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
-V12.0.1.0.QDGMIXM romundan Ota indirme bağlantısını kullanarak geçiş yapabilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot rom Kurulum Rehberi

Ota Rom İndirme Bağlantısı;

Recovery Rom indirme bağlantısı;

Fastboot Rom indirme bağlantısı;
Paylaşıldığında eklenecektir.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

franky1988

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi mix 2s
Konular
2
merhaba fastboot rom indirme güvenilir indirme linki alabilir miyim ? bootloader kilidini kapatmak için mi flash yazılımı ile yazılımı atıp , temiz kurulum ile kilidi kapat diyeceğim sanırım değil mi ?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
merhaba fastboot rom indirme güvenilir indirme linki alabilir miyim ? bootloader kilidini kapatmak için mi flash yazılımı ile yazılımı atıp , temiz kurulum ile kilidi kapat diyeceğim sanırım değil mi ?

Merhabalar,
Global rom V12.0.5.0 için Fastboot rom yayınlanmamıştır.En güncel Fastboot rom V12.0.3.0'dır. Aşağıda paylaştım.
Global bir cihaz kullanıyor iseniz Clean all and Lock seçerek kilidi kapatabilirsiniz. Fakat Çin cihazı kullanıyor iseniz Bootloader kilidini kapatmanızı önermiyorum.

franky1988

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi mix 2s
Konular
2
Merhabalar,
Global rom V12.0.5.0 için Fastboot rom yayınlanmamıştır.En güncel Fastboot rom V12.0.3.0'dır. Aşağıda paylaştım.
Global bir cihaz kullanıyor iseniz Clean all and Lock seçerek kilidi kapatabilirsiniz. Fakat Çin cihazı kullanıyor iseniz Bootloader kilidini kapatmanızı önermiyorum.

buradan 12.0.1 linkini indirim onunla kurulum yapsam sorun olmaz sanırım ? sadece üzerine otadan güncellemeleri kurmam gerekecek ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cihaz tr garantili global bir cihaz , garantiye göndereceğim için bootloader, kapatacağım . Teşekkür ederim ayrıca.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
buradan 12.0.1 linkini indirim onunla kurulum yapsam sorun olmaz sanırım ? sadece üzerine otadan güncellemeleri kurmam gerekecek ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cihaz tr garantili global bir cihaz , garantiye göndereceğim için bootloader, kapatacağım . Teşekkür ederim ayrıca.

Daha güncel versiyonu paylaştım, linke tıklayarak indirme işlemini yapabilirsiniz.

franky1988

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi mix 2s
Konular
2
twrp ile yükleme yapmak için hangi dosyayı indirmem gerekiyor ? ota yazanı mı recovery yazanı mı ?

franky1988

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi mix 2s
Konular
2
Recovery Rom indirme bağlantısını indirmeniz gerekiyor.
Teşekkür ederim. Orjinal roma dönmeden önce tavsiye edebileceğiniz custom rom var mı? 12.5.1 china stable sürümü kurmuştum ama malesef çok hata var.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Teşekkür ederim. Orjinal roma dönmeden önce tavsiye edebileceğiniz custom rom var mı? 12.5.1 china stable sürümü kurmuştum ama malesef çok hata var.

Maalesef, mevcutta bu cihazı kullanmadığım için rom tavsiyesi vermem doğru olmaz.
Diğer kullanıcı arkadaşların yorumlarına göz atmanız daha sağlıklı olacaktır.

Üst Alt