Yardım Mi mix 2 volte açma

Holybom

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi
Konular
14
Arkadaşlar turkcell hattım volte tanımlattım. Mi mix 2 de çekim gücünde HD yazıyor son beta yüklü cihazda. Volte yazması gerekmez mi acaba? Nasıl deneyebilirim volteyi. Görüntülü arama deniyorum anında kapanıyor aramıyor karşımda ki kişide volte açık.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-07-08-23-08-27-485_com.android.phone.png
    Screenshot_2018-07-08-23-08-27-485_com.android.phone.png
    130,4 KB · Görüntüleme: 269

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Arkadaşlar muiu 10 da volte yazısı HD olarak çıkıyor yani sizin telefonunuz da şuan volte açık ve etkin sıkıntı yok

Oyla:

yasin.yasin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin Şıracı
Cihazım
Mi Mix2
Konular
4
Bende aynı işlemleri yaptım demek ki miui 10 da volte yazmayacak sadece HD yazıcak. Görüntülü arama yapamadım bende sizin gibi nasıl çözülür acaba?
Aslında benim için görüntülü görüşme çok elzem değil. İlla yapacaksam zaten diğer uygulamalar ile rahatlıkla yapıyorum. Bunun bir çözümüde yok gibi. Tabi herkesin düşüncesi farklı olabilir. Benim için en iyi kısmı internet hızının 2 katına ve biraz daha fazlasına yükselmesi oldu. Samsung A7 2016 model telefonumda var onda da görüntülü görüşme yapılamıyor. Gerçi vodafone ve volte çalışıyor.

Oyla:

Holybom

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi
Konular
14
Aslında benim için görüntülü görüşme çok elzem değil. İlla yapacaksam zaten diğer uygulamalar ile rahatlıkla yapıyorum. Bunun bir çözümüde yok gibi. Tabi herkesin düşüncesi farklı olabilir. Benim için en iyi kısmı internet hızının 2 katına ve biraz daha fazlasına yükselmesi oldu. Samsung A7 2016 model telefonumda var onda da görüntülü görüşme yapılamıyor. Gerçi vodafone ve volte çalışıyor.

Bende de hız 75 mbite çıktı. Önceleri 55 civarıydı.

Oyla:

Rasit03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RAŞİT
Cihazım
POCO X5 PRO 5 G
Meslek
emekli teknisyen
Konular
5
internet baya hızlandı bariz şekilde
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkadaşlar bu arada turkcell in sitesinde cihaz ayarlarında xiaomi telefon modellerinden bazıları var bilginize

Son düzenleme:
Oyla:

abdullah29

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Memur
Konular
3
Arkadaşlar turkcell hattım volte tanımlattım. Mi mix 2 de çekim gücünde HD yazıyor son beta yüklü cihazda. Volte yazması gerekmez mi acaba? Nasıl deneyebilirim volteyi. Görüntülü arama deniyorum anında kapanıyor aramıyor karşımda ki kişide volte açık.

Aveada volteyi nasıl aktif edebilirim?

Oyla:

yasin.yasin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin Şıracı
Cihazım
Mi Mix2
Konular
4
Aveada volteyi nasıl aktif edebilirim?
Öncelikle sim kartınızı volte destekleyen bir telefona takın mesela samsung A7 2016. Sonra Avea da "VOLTE 5555 " sms atıp volte aboneliğiniz başlatın. Sim kartı kendi telefonunuza takıp arama ekranında *#*#86583#*#* yazın volte etkin hale gelir. Şebeke sinyal çubuklarının üzerinde volte veya hd yazması gerekir.

Oyla:

abdullah29

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Memur
Konular
3
Öncelikle sim kartınızı volte destekleyen bir telefona takın mesela samsung A7 2016. Sonra Avea da "VOLTE 5555 " sms atıp volte aboneliğiniz başlatın. Sim kartı kendi telefonunuza takıp arama ekranında *#*#86583#*#* yazın volte etkin hale gelir. Şebeke sinyal çubuklarının üzerinde volte veya hd yazması gerekir.
Cevabın için teşekkürler. Deneyecem

Oyla:

abdullah29

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Memur
Konular
3
Dediğini yaptım Volte Etkinleştirildi diyor ama bildirim çubuğunda hd yada volte yazmıyor

Oyla:
Üst Alt