Rom Mi mix 2 s global room yüklemek istiyorum bootloader acik

dereco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
mi mix 2 s
Konular
3
Dun itibari ile unlocker kilidi açtım miu 11 cin room kullaniyorum artık ingilizce kullanmakta zorlanıyorum ve global room yuklemek istiyorum burada room link buldum indirdim fakat nasıl hapacagimi bilmiyorum twrp yüklü degil güncelleme yerinden indirdigim roomu gostererek başka bişey yapmadan yukleyebilirmiyim yukleme yapmak istediğimde en alltakk hatayı aliyotun yedek aldım silinmesi sorun degil uygumalarin
açıkçası biraz cahilim varsa videolu anlatım atarmisiniz buraya izleye izleye yapayım zahmet
olmaz ise Bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-03-09-29-36-751_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2019-11-03-09-29-36-751_com.android.updater.jpg
    129 KB · Görüntüleme: 7
  • Screenshot_2019-11-03-09-36-58-061_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2019-11-03-09-36-58-061_com.android.settings.jpg
    174,5 KB · Görüntüleme: 8
  • Screenshot_2019-11-03-09-52-53-364_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2019-11-03-09-52-53-364_com.android.updater.jpg
    186,6 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Dun itibari ile unlocker kilidi açtım miu 11 cin room kullaniyorum artık ingilizce kullanmakta zorlanıyorum ve global room yuklemek istiyorum burada room link buldum indirdim fakat nasıl hapacagimi bilmiyorum twrp yüklü degil güncelleme yerinden indirdigim roomu gostererek başka bişey yapmadan yukleyebilirmiyim yedek aldım silinmesi sorun degil uygumalarin
açıkçası biraz cahilim varsa videolu anlatım atarmisiniz buraya izleye izleye yapayım zahmet
olmaz ise Bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz

Temiz bir geçiş için aşağıdaki linkten fastboot romunuzu indirin konudaki anlatım ile cihaza yükleyin.Kurulum bittikten sonra MIUI 11 güncellemesi kendi otomatik gelecek cihaz içinden güncelleyip işlemi tamamlayın.

dereco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
mi mix 2 s
Konular
3
teşekkür ediyorum deneyeceğim sonra bilgi veririm size peki verdiğiniz link room benişm mi mix 2 s için uyumlumudur yoksa başka yerde konusu var onu mu indirip yükleyeyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

buradaki konu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

denedim ve aiiağıdaki hatayı verdi acaba neden olabilir

Ekli dosyalar

• FLASH.jpg
    FLASH.jpg
    118,2 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Fastboot romunu indiriniz, Winrar ile rardan çıkarma işlemini yapınız.çıkarma işlemi bilgisayarınızın performansına bağlı olarak biraz uzun sürebilir. Sabırlı olup bekleyiniz.

Bilgisayar ım, C ye yeni klasör açıp, küçük harfler ile adını miui yapınız. Fastboot romunu çıkarttıktan sonra, Türkçe karakter ve boşluk olmadan(çıkarma işlemindeki dosya adı ile) bu miui adlı klasöre kopyalanız. Ve miflashtan bu yolu gösteriniz. Flash All seçeneğini işaretleyiniz
Telefonu fastboot moda alıp pc ye bağlayınız ve Refresh butonu ile mi flashtool un telefonu görmesini sağlayınız. Ve flashlayınız.

C:\miui\rom adı şeklinde olmalı. Ve kesilikle flash All seçeneğine dikkat ediniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

dereco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
mi mix 2 s
Konular
3
teşekkür ederim kardeşim birde böle deneyeceğim