Güncelleme Mi Mix 2 Mıuı10 Global 10.3.1.0 Güncellemesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Telefon hakkında kısımının ekran görüntüsünü ve aldığınız hatanın ekran görüntüsünü ekler misiniz.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Telefon hakkında kısımının ekran görüntüsünü ve aldığınız hatanın ekran görüntüsünü ekler misiniz.[/QUO]

Dediğiniz gibi kararlı roma geçtim ota yazan linkten indirdim güncelleme paketi seçin kısmından seçtim ama bu hatayı veriyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Hocam rom kaynaklı olarak, bazı mix 2 kullanıcı arkadaşlar yükleyebilirken, siz ve sizin gibi bazı diğer arkadaşlar yükleyemiyor. Yüklerken böyle hata verebiliyor.
Yeni güncelleme ile konu da güncellenecektir.
Konu yeni şeklinde güncellenmiştir.
Anlayışınız için teşekkür ederim.

berkcombil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
LG G2
Konular
0
Yaklaşık 1 hafta önce cihazın Ayarlar menüsündeki güncelleyici üzerinden 10.3.1.0 yeni sürüm uyarısı geldi.Tertemiz bir kurulum istediğim için Rom'un fastboot dosyasını Xiaomi'nin resmi sitesi üzerinden beklemeye başladım.Şu zaman oldu halen fastboot dosyası siteye eklenmedi.Ayrıca,yaklaşık 2 gün önceden beridir de cihazım üzerinden aldığım yeni sürüm uyarısını da almıyorum.Ayarlar menüsü,güncelleyici sekmesinden yeni sürüm kontrolü yaptığımda en son sürümü kullandığım bilgilendirilmesi yapılıyor.Yani 10.3.1.0 numaralı sürüm artık görünmüyor.Xiaomi resmi sitesine fastboot yükleme dosyasının eklenmemesi ve şimdi de cihaz üzerindeki güncelleyicinin 10.3.1.0 nolu sürümü artık bulamaması üzerine,bende güncellemenin Xiaomi tarafından geri çekildiğini düşünmeye başladım.Tavsiyem,bu güncellemeyi herhangi bir yoldan yüklemede acele edilmemesidir.Xiaomi güncellemeyi geri çektiğine göre Rom'da sıkıntılar tespit edilmiş olabilir.

cemal34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Mi mix2
Konular
0
Maalesef ben yüklemiş bulundum artık ekran simge düzeni önerisi kayboldu 5e6 yapamıyorum halbuki bu düzene çok alışmıştım ayrıca karanlık modda da çıkmıyor.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Yaklaşık 1 hafta önce cihazın Ayarlar menüsündeki güncelleyici üzerinden 10.3.1.0 yeni sürüm uyarısı geldi.Tertemiz bir kurulum istediğim için Rom'un fastboot dosyasını Xiaomi'nin resmi sitesi üzerinden beklemeye başladım.Şu zaman oldu halen fastboot dosyası siteye eklenmedi.Ayrıca,yaklaşık 2 gün önceden beridir de cihazım üzerinden aldığım yeni sürüm uyarısını da almıyorum.Ayarlar menüsü,güncelleyici sekmesinden yeni sürüm kontrolü yaptığımda en son sürümü kullandığım bilgilendirilmesi yapılıyor.Yani 10.3.1.0 numaralı sürüm artık görünmüyor.Xiaomi resmi sitesine fastboot yükleme dosyasının eklenmemesi ve şimdi de cihaz üzerindeki güncelleyicinin 10.3.1.0 nolu sürümü artık bulamaması üzerine,bende güncellemenin Xiaomi tarafından geri çekildiğini düşünmeye başladım.Tavsiyem,bu güncellemeyi herhangi bir yoldan yüklemede acele edilmemesidir.Xiaomi güncellemeyi geri çektiğine göre Rom'da sıkıntılar tespit edilmiş olabilir.
Güncelleme kimsede çıkmıyor artık. Büyük ihtimalle geri çekildi. Çünkü güncelleyici ile yüklerken hatalar veriyordu. Konudaki indirme bağlantıları ile romu indirip kendiniz yükleyebilirsiniz.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

berkcombil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
LG G2
Konular
0
Güncelleme kimsede çıkmıyor artık. Büyük ihtimalle geri çekildi. Çünkü güncelleyici ile yüklerken hatalar veriyordu. Konudaki indirme bağlantıları ile romu indirip kendiniz yükleyebilirsiniz.

Hocam konuyu takip eden arkadaşların herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına bence konudaki indirme bağlantıları da kaldırılsa mantıklı olur.Nitekim Rom'da bir sıkıntı var ki Xiaomi Rom'u geri çekmiş.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hocam konuyu takip eden arkadaşların herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına bence konudaki indirme bağlantıları da kaldırılsa mantıklı olur.Nitekim Rom'da bir sıkıntı var ki Xiaomi Rom'u geri çekmiş.
Bende hiçbir sıkıntı çıkmadı henüz. Sanıyorum sıkıntı romun yüklenememesi. Bunun dışında bir sorun duymadım görmedim henüz.

hajkhanx33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
şuan yok
Konular
13
ben recovery den kurdum temızledim herseyı oyle kurdum hıcbır problem yok ve cok harıka olmuş hızlanmıs açıkcası açılıstakı bekleme bıtmıs birkaç yenı ozellık gelmıs yuz tanıma gerçekten çok hızlı ama bızım cıhazlarda saçma kamera yonun den dolayı bence

MustafaK.

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi mix 2
Konular
0
Merhaba, foruma yeni üye oldum. Bende mi mix 2 kullanıyorum. Son güncelleme sonrası global 10.3.1.0 a yükseldi cihazım. Aslında yüz tanıma özelliği gelmesi iyi oldu fakat güncelleme sonrası telefon ile konuşurken sesim kesik kesik gitmeye başladı karşı tarafa. Bu durumu nasıl çözebiliriz, aynı sıkıntıyı yaşayan var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt