Güncelleme Mi Mix 2 için V9.5.6.0.ODEMIFA Miui 9 Global Kararlı Rom

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Mi Mix 2 için V9.5.6.0.ODEMIFA Miui 9 Global Kararlı Rom Güncellemesi
(Recovery&Fastboot )
Aosp Notification

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ROM DETAYLARI:
Cihaz: Mi Mix 2 (Chiron)
MIUI Versiyon: V9.5.6.0.ODEMIFA
MIUI Tip : Global Kararlı ROM

DOWNLOAD LINKLERI:

-V9.5.4.0.ODEMIFA(MIUI9)

- V9.2.3.0.NDEMIEI(MIUI9)

- V9.1.2.0.NDEMIEI(MIUI9)

- V9.1.1.0.NDEMIEI (MIUI9)

- V8.5.2.0.NDEMIEF (MIUI8)

Fastboot Rom

- V8.5.1.0.NDEMIEF (MIUI8)

Son düzenleme:

İMRAHOR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 5s 64gb
Konular
6
merhabalar elimde mi mix 2 128gb var daha yeni üzerinde mıuı 8 8.5.2.0 kararlı sürüm var. linkte bulunan rom'u indirip hafızaya atıp oradan kurabilir miyim acaba? güncelleyici kısmından atabilir miyim?
[doublepost=1510549859,1510549834][/doublepost]
Mi Mix 2 için V9.1.1.0.NDEMIEI Miui 9 Global Kararlı Rom Güncellemesi (Recovery)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ROM DETAYLARI:

Cihaz: Mi Mix 2 (Chiron)

MIUI Versiyon: V9.1.1.0.NDEMIEI
MIUI Tip : Global Kararlı ROM

DOWNLOAD LINKLERI:

Dosya Boyutu: 1562MB

merhabalar elimde mi mix 2 128gb var daha yeni üzerinde mıuı 8 8.5.2.0 kararlı sürüm var. linkte bulunan rom'u indirip hafızaya atıp oradan kurabilir miyim acaba? güncelleyici kısmından atabilir miyim?

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52

Günaydın, cihazınız hayırlı olsun, güle güle kullanın hocam. Ben twrp ile kurduğum için stock recovery ile kurmayı denemedim, hafıza kartına atıp güncelleyici ile kurmayı deneyip sonucu bizlere bildirirseniz sevinirim hocam Idea~~

CaferK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
CaferK
Cihazım
Mi Mix2
Konular
0
Merhaba,
Benim elimde de Mİ Mix2 var, çinden aldım, şu ingilizce lisan ile çalışıyor, nasıl türkçeleştirebilirim? Sizin yukarıda bahssettiğiniz güncelleme Türkçeleştirmeyi kapsıyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

İMRAHOR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 5s 64gb
Konular
6
Günaydın, cihazınız hayırlı olsun, güle güle kullanın hocam. Ben twrp ile kurduğum için stock recovery ile kurmayı denemedim, hafıza kartına atıp güncelleyici ile kurmayı deneyip sonucu bizlere bildirirseniz sevinirim hocam Idea~~

Bu yöntemle kurarsam bir aksilik yaşamam dimi? yani mevcut sürümüm miui 8 8.5.2.0 kararlı sürüm. yani bu dosya direk mi mix 2 ile uyumlu olan dimi kararlı sürüm mü buda? pek fazla anlamam ben patlamasın sonra :) bide yüklersem içindeki tüm bilgilerim gidecek mi acaba?
[doublepost=1510566360,1510566324][/doublepost]
Bu yöntemle kurarsam bir aksilik yaşamam dimi? yani mevcut sürümüm miui 8 8.5.2.0 kararlı sürüm. yani bu dosya direk mi mix 2 ile uyumlu olan dimi kararlı sürüm mü buda? pek fazla anlamam ben patlamasın sonra :) bide yüklersem içindeki tüm bilgilerim gidecek mi acaba?

Bu arada teşekkür ederim direk konuya girdim kusura bakmayın :)
[doublepost=1510566707][/doublepost]
Merhaba,
Benim elimde de Mİ Mix2 var, çinden aldım, şu ingilizce lisan ile çalışıyor, nasıl türkçeleştirebilirim? Sizin yukarıda bahssettiğiniz güncelleme Türkçeleştirmeyi kapsıyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

kendi sitesinde mi mix 2 için cihazımın üzerindeki güncel rom görünmekte global indirilebilir 8.5.2.0 sizin ilettiğiniz miui 9 nereden acaba?

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Merhaba,

Cihazınız hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanın :)

Global roma geçiş için iki method var. Yedeklerinizi aldıktan sonra;

1- Güncelleyici ile yükleme; eğer cihazda china stable yüklüyse global stable rom indirip güncelleyici ile yüklemeyi deneyebilirsiniz.(Güncelleme doğrulanamıyor hatası verip yüklenmeyebilir)
2- "*Tavsiye edilen yöntem*" Mi flash ile yükleme; bootloader kilidini kaldırdıktan sonra (bootloader kilidi kaldırma) cihazınıza ait fastboot romunu indirip, Mi flash ile Clean All seçeneğini seçerek yükleyebilirsiniz. Mi Flash için buraya ve fastboot rom yükleme rehberi için buraya bakabilirsiniz.(modeller farklı olsada yapılan işlemler aynıdır)
* Xiaomi Tool ile bootloader kilidini açmadan rom kurmayı deneyebilirsiniz.

[doublepost=1510567699,1510567202][/doublepost]
[doublepost=1510566360,1510566324][/doublepost]
Bu arada teşekkür ederim direk konuya girdim kusura bakmayın :)
[doublepost=1510566707][/doublepost]
kendi sitesinde mi mix 2 için cihazımın üzerindeki güncel rom görünmekte global indirilebilir 8.5.2.0 sizin ilettiğiniz miui 9 nereden acaba?

-Bazı kullanıcılara ota yolu ile dağıtılan ve henüz yayınlanmamış olan mi mix 2 resmi miui 9 sürümüdür, yaşayacağınız tek olumsuz şey; güncelleme doğrulanamıyor hatası verir yükleyemezsiniz, işlemlere başlamadan önce mutlaka yedek almalısınız. ;)
-Rica ederim hocam, sıkıntı yok :)

Son düzenleme:

yasin.yasin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin Şıracı
Cihazım
Mi Mix2
Konular
4

Evet linkteki dosyayı indirip güncelleştirilmiş kısmından yükleyebilirsiniz.

CaferK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
CaferK
Cihazım
Mi Mix2
Konular
0
Cihazınız hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanın :)

Global roma geçiş için iki method var. Yedeklerinizi aldıktan sonra;

1- Güncelleyici ile yükleme; eğer cihazda china stable yüklüyse global stable rom indirip güncelleyici ile yüklemeyi deneyebilirsiniz.(Güncelleme doğrulanamıyor hatası verip yüklenmeyebilir)
2- "*Tavsiye edilen yöntem*" Mi flash ile yükleme; bootloader kilidini kaldırdıktan sonra (bootloader kilidi kaldırma) cihazınıza ait fastboot romunu indirip, Mi flash ile Clean All seçeneğini seçerek yükleyebilirsiniz. Mi Flash için buraya ve fastboot rom yükleme rehberi için buraya bakabilirsiniz.(modeller farklı olsada yapılan işlemler aynıdır)
* Xiaomi Tool ile bootloader kilidini açmadan rom kurmayı deneyebilirsiniz.

[doublepost=1510567699,1510567202][/doublepost]

-Bazı kullanıcılara ota yolu ile dağıtılan ve henüz yayınlanmamış olan mi mix 2 resmi miui 9 sürümüdür, yaşayacağınız tek olumsuz şey; güncelleme doğrulanamıyor hatası verir yükleyemezsiniz, işlemlere başlamadan önce mutlaka yedek almalısınız. ;)
-Rica ederim hocam, sıkıntı yok :)

Bu Faydalı bilgiler için teşekkür ederim. Eğer madde 1 'den başlasam ne yapmam gerekir, romu nereden bulabilir ve yükleme işlemini nasıl yapabilirim. (Anladığım, Rom'u telefon hafızasına indir, telefon üzerinden güncelleme yap, doğrumu?)

İMRAHOR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 5s 64gb
Konular
6
Bu Faydalı bilgiler için teşekkür ederim. Eğer madde 1 'den başlasam ne yapmam gerekir, romu nereden bulabilir ve yükleme işlemini nasıl yapabilirim. (Anladığım, Rom'u telefon hafızasına indir, telefon üzerinden güncelleme yap, doğrumu?)

Aynen Öyle linkteki rom'u indir telefon hafızasına at ve güncelleyiciyi açıp sağ üst köşedeki üç nokta ile paket seç başlat otomatik kuruyor.

Üst Alt