Güncelleme Mi Mix 2 için V9.5.6.0.ODEMIFA Miui 9 Global Kararlı Rom

AdanZye

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
acemi
Cihazım
mı mıx 2
Meslek
TEKSTIL
Konular
0
Günaydın, cihazınız hayırlı olsun, güle güle kullanın hocam. Ben twrp ile kurduğum için stock recovery ile kurmayı denemedim, hafıza kartına atıp güncelleyici ile kurmayı deneyip sonucu bizlere bildirirseniz sevinirim hocam Idea~~
ben cıhaz ustunden chrome kullanarak yukarıda verılen lınkten dırek cıhaza ındırdım guncellestırme kısmından paket ındırdıgım rom ısaretleyerek yukmedım sorunsuz bır sekılde yuklendı. oncekı rom mıuı 8 8.5.2.0 kararlı su ankı mıuıglobal 9 9.1.1.0 kararlı tesekkurler

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
ben cıhaz ustunden chrome kullanarak yukarıda verılen lınkten dırek cıhaza ındırdım guncellestırme kısmından paket ındırdıgım rom ısaretleyerek yukmedım sorunsuz bır sekılde yuklendı. oncekı rom mıuı 8 8.5.2.0 kararlı su ankı mıuıglobal 9 9.1.1.0 kararlı tesekkurler
Rica ederim hocam güle güle kullanın ;)

Under1980

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Mi mix2
Konular
0
Bende yükledim herşey çalışıyor kendi sitesinde su sekil diyor
Developer ROM
  • Author: MIUI Official TeamVersion: 7.11.6 (MIUI9) Size: 1.6G

Download MIUI Forum app to get the latest updates

[doublepost=1510743163,1510743118][/doublepost]Bizim yüklediğiniz en son sürüm mu
[doublepost=1510743224][/doublepost]Aldığım yer yaptı ime kaydini

macrostr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
mi mix 2
Konular
0
Merhaba, Ustalardan yardım rica ediyorum.

1 Hafta önce miui 8.5 stable sürümünde imei atılmış bir mm2 aldım. Cihazı alırken satıcı bana QCN dosyasının yedeğini de verdi.
2 gün sonra cihazı xiaomitool ile miui 9 global developer beta sürüme yükselttim, imei falan kaybolmadı tıkır tıkır çalışıyordu.
dün global stable çıkıncı güncellemeyi zip olarak indirdim, ayarlar sistem güncellemeleri içinde paket seçerek güncelledim ve cihaz silindi.

Şuan cihaz açılınca wifi ve sim görmüyor, mi hesabı ekranından ileri geçemiyorum.

TWRP yükleyebiliyorum

8,9 stable ve developer romlarını fastboot methodu ile yükleyerek denemeler yaptım hiçbirşey değilmedi.

resurrection remix yükleyerek açmayı denedim boot etmedi.

twrp üzerinden setprop sys.usb.config diag.adb yapıyorum fakat sanırım cihazı boot etmediğim için qualcomm cihaz bilgisayarımda ortaya çıkmıyor.

Çzöüm için yol gösterir misiniz ? ankara'da çözebilecek birileri var mı ?

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Geçmiş olsun hocam, mi max 2 kullanırken aynı şey benimde başıma gelmişti. .qcn yedeğiniz varsa ve eliniz bu işlere yatkınsa qpst ile tekrar geri yükleyebilirsiniz, gereken yedekleme ve geri yükleme rehberini google arama motorunda aratarak bulabilirsiniz.

Son düzenleme:

macrostr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
mi mix 2
Konular
0
Geçmiş olsun hocam, mi max 2 kullanırken aynı şey benimde başıma gelmişti. .qcn yedeğiniz varsa ve eliniz bu işlere yatkınsa qpst ile tekrar geri yükleyebilirsiniz, gereken yedekleme ve geri yükleme rehberini google arama motorunda aratarak bulabilirsiniz.

Teşekkürler, Dünden beri okumadığım kılavuz, konu, makale kalmadı. Sorun şu ki cihaz wifi ve sim görmediği için network yok. Network olmadığı için şu mi hesabı doğrulama adımını geçemiyorum. Geçip android tam olarak çalışsa, geliştirici modu + usb hata ayıklama + diag modu + QPST diye ilerlemeye çalışıcam fakat wifi yok diyor, sim bulunamadı diyor orada takılıp kalıyorum.

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Teşekkürler, Dünden beri okumadığım kılavuz, konu, makale kalmadı. Sorun şu ki cihaz wifi ve sim görmediği için network yok. Network olmadığı için şu mi hesabı doğrulama adımını geçemiyorum. Geçip android tam olarak çalışsa, geliştirici modu + usb hata ayıklama + diag modu + QPST diye ilerlemeye çalışıcam fakat wifi yok diyor, sim bulunamadı diyor orada takılıp kalıyorum.
Hocam rr yada mokee kurup mi hesabı doğrulamayı atlayabilir ve devam edebilirsiniz. Mi Mix 2 için Mokee Rom

macrostr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
mi mix 2
Konular
0

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Tüh xda'dan RR indirdim denedim, boot etmemişti. Bunu görmemişim, bunu da denemek isterdim. Biraz önce aldığım elemanlara gittim bıraktım baksınlar diye.
ozaman onlar hallederler hocam tekrar geçmiş olsun.

macrostr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
mi mix 2
Konular
0
ozaman onlar hallederler hocam tekrar geçmiş olsun.
Saolasın, yapamadılar... Pazartesi biri bakacakmış. Cumartesi ben yanlarına gittim mokee kuruldu fakat açılmadı. RR gibi restart ve logo döngüsüne girdi.

Üst Alt