Güncelleme Mi Mix 2 için V9.5.6.0.ODEMIFA Miui 9 Global Kararlı Rom

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Saolasın, yapamadılar... Pazartesi biri bakacakmış. Cumartesi ben yanlarına gittim mokee kuruldu fakat açılmadı. RR gibi restart ve logo döngüsüne girdi.
Hocam bootloop sorunu genelde format data yapılmadığı zaman oluşuyor. Umarım cihazınız düzelmiştir ;)

macrostr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
mi mix 2
Konular
0
Hocam bootloop sorunu genelde format data yapılmadığı zaman oluşuyor. Umarım cihazınız düzelmiştir ;)

Hocam aldığım yere bıraktım, onlara da biri akıl vermiş "bootloaderı geri kitle ondan açılmıyodur" demiş. Şimdi birde bootloadır'ı kitlediler. %99 telefon pert. Box falan var dediler ama hiç umudum yok.

emrah_erden

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
7.1
Cihazım
mi mix 2
Konular
0
Merhaba Arkadaşlar

3 gün önce mi mix 2 aldım telefon 1 kaç gün kullanmış aldığım arkadaş telefon açtım türkçe ama bölgede sadece çin gözüküyor mecburen onu seçtim güncelleme geldi Miui 9.1.1.0 kararlı yükledim. ama bölge hala çin gözüküyor. telefonu ime kaydı yoktu pasaporta ime kaydını yaptım. ama telefonda bildirimler yani uygulama bildirimleri geç geliyor bazen uygulamaya girmeden bildirim gelmiyor. whatsapp mesela sürekli birde konum ile ilgili sorun yaşıyorum .

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Öncelikle hayırlısı olsun güle güle kullanın hocam. Bölge olarak çin gözükmesi romdaki hatadan kaynaklanıyor bir sonraki sürümde umarım düzeltecekler :) Bildirimler için forumumuzda bulunan Sıkça Sorulan Sorular konusuna bakabilirsiniz.

emrah_erden

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
7.1
Cihazım
mi mix 2
Konular
0
Öncelikle hayırlısı olsun güle güle kullanın hocam. Bölge olarak çin gözükmesi romdaki hatadan kaynaklanıyor bir sonraki sürümde umarım düzeltecekler :) Bildirimler için forumumuzda bulunan Sıkça Sorulan Sorular konusuna bakabilirsiniz.
hocam öncelikle sağol birde bu sürekli uygulamalar konumla ilgili bildirim geliyor.

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52

macrostr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
mi mix 2
Konular
0
Merhaba Arkadaşlar

3 gün önce mi mix 2 aldım telefon 1 kaç gün kullanmış aldığım arkadaş telefon açtım türkçe ama bölgede sadece çin gözüküyor mecburen onu seçtim güncelleme geldi Miui 9.1.1.0 kararlı yükledim. ama bölge hala çin gözüküyor. telefonu ime kaydı yoktu pasaporta ime kaydını yaptım. ama telefonda bildirimler yani uygulama bildirimleri geç geliyor bazen uygulamaya girmeden bildirim gelmiyor. whatsapp mesela sürekli birde konum ile ilgili sorun yaşıyorum .

Merhaba,
Ben de bildirimler ile sorun yaşadım. Ayarlar>Bildirimler ve Durum Çubuğu>Uygulama Bildirimleri kısmında istediğin uygulamaya ek izinler vererek çözebilirsin. Whatsapp, youtube gibi uygulamaların sorunu bu şekilde çözüldü...

altunkeser

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atilla
Cihazım
mi mix
Konular
2
Mix için ne zaman çıkar acaba