Güncelleme Mi Mix 2 için 8.3.16 Miui 9 Global Beta Rom (Android 8 Oreo)

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Teşekkür ederim. Sorunu başka bir wifi adresine baglanarak çözdüm ama aynı yerden güncellemeri indir dediginde aynı 172 MB lik bi güncellemeyi indiriyor tekrar tekart. Birde oreo gubcellemesine zaman gelir acaba mi mix 2 ye
Mi mix 2 icin oreo guncellemesi zaten mevcut global beta surumu indirip yuklemeniz yeterli.

Serkan067

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orta seviye
Cihazım
Mi mix 2
Konular
1
Mi mix 2 icin oreo guncellemesi zaten mevcut global beta surumu indirip yuklemeniz yeterli.
Hocam guncelleyiciden kontrol ediyorum 2 gündür ama oreo güncellemesi yok cihazın 7.1 de hala Teknosa dan almıştım cihazi
[doublepost=1518966615,1518966554][/doublepost]Başka nasıl kontrol etmem lazım beklesem cihaz uzerinden guncelleme gelirmi acaba
[doublepost=1518967179][/doublepost]
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Noblex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi mix 2
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
3
İyi gunler cihaz bugün elime ulaştı internetten aldim. Global 9.2.3.0 güncellemesi cikti. Güncelleştirme yaptıktan sonra formatlamam gerekir mi? Global rom a formattan sonra bir sey olmaz degil mi? İlk defa xiaomi kullanıyorum da pek tanımıyorum suan telefonu

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
İyi gunler cihaz bugün elime ulaştı internetten aldim. Global 9.2.3.0 güncellemesi cikti. Güncelleştirme yaptıktan sonra formatlamam gerekir mi? Global rom a formattan sonra bir sey olmaz degil mi? İlk defa xiaomi kullanıyorum da pek tanımıyorum suan telefonu
Güncelleme yaptıktan sonra normal şartlarda birşey yapmanız gerekmez ancak güncelleme sonrasında nadiren batarya performansı düşüşleri, durduruldu vb. hatalar alırsanız fabrika ayarları veya recovery mode dan wipe data yapabilirsiniz.
Bunun dışında aldığınız telefon yasal kayıtlı değilse, imeilerin silinmemesi için cihazınızı ayarlar içinden fabrika verilerine sıfırlamayın.

Noblex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi mix 2
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
3
Güncelleme yaptıktan sonra normal şartlarda birşey yapmanız gerekmez ancak güncelleme sonrasında nadiren batarya performansı düşüşleri, durduruldu vb. hatalar alırsanız fabrika ayarları veya recovery mode dan wipe data yapabilirsiniz.
Bunun dışında aldığınız telefon yasal kayıtlı değilse, imeilerin silinmemesi için cihazınızı ayarlar içinden fabrika verilerine sıfırlamayın.
Çok teşekkür ederim.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Crashdown

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
4
Tavsiyem biraz daha beklemeniz yönünde.Zira firma daha kararlı bir sürümle uğraşıyor.Ben acele etmeme taraftarıyım.

bcansu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
bcan
Cihazım
note 3
Konular
62
Merhaba mıuı de yeniyim.Oreo yu yuklemek ıstıyorum.Son rom u nereden indirebilirim.Yuklemeden sonra nugat a geri donusu yıne aynı yontemlemı yapacagım TWRP yada bootloader degisiyormu.Sorun cıkarmı

k464n

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kağan
Cihazım
xiaomi mi 6
Meslek
mühendis
Konular
14
Oreo daha çok yeni ben tavsiye etmem. Oreo yu yükleyip sonra geri nougata döndüm ben

bcansu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
bcan
Cihazım
note 3
Konular
62
Cevabınız ıcın tesekkur ederım.Twrp degısıklıgı yapmadınız degılmı.bırde son romu nerden ındırebılırım lınk verebılırmısınız.

k464n

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kağan
Cihazım
xiaomi mi 6
Meslek
mühendis
Konular
14
Ben bu konu başlığından bakarak yükledim. Twrp değişmesi lazım yoksa oreo yüklenmiyor.

Üst Alt