Rom Mi Mix 2 Global Kararlı Miui V10.2.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

goktugaydinn61

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Göktuğ
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
0
Arkadaşlar tamamen bilmediğimden soruyorum bu şekilde güncelleme yaptığımızda diğer gelen güncellemeleri de bu şekilde mi yapmamız gerekiyor yok güncelleyeciye otomatik olarak düşüyor mu ? Teşekkür ederim

Ferhat17

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi mix 2
Konular
0
Miui 10 8.9.13 versiyonunu kullanıyorum şuanda daha önceden kararlı sürüm kullanıyordum miui 10 a güncelleyici üzerinden geçiş yaptım.Dosyayı indirdim yine güncelleyici üzerinden yapıyorum fakat güncelleme doğrulanamıyor You're allow to flash the newest stable version published by MIUI forum from develop version only şeklinde bir hata alıyorum.Beta versiyona ota'dan kararlı güncelleme gelir mi ?, beta ile kararlı sürümün farkları neler ? cevaplarsanız sevinirim iyi forumlar.

goktugaydinn61

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Göktuğ
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
0
İlk başlarda 3d touch özelliğine benzer bir özellik geleceğiyle ilgili bir haber dolaşıyordu o konu ne oldu acaba? Ayrıca şuan tam ekran modunda geri gelmek için yandan kaydırma hareketini yaparken çıkan animasyonu kapatabileceğim herhangi bir ayar da bulamadım sanırım bu konuda eksiklikler var.

Junate

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cüneyt
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
0
Arkadaşlar miui 10 yükledikten sonra telefona enterprise mode diye bişey geldi 2 seçenek var biri activate diğeri o modun ne olduğunu anlatıyor lakin çince. Yabancı forumlarda da bilgi yok sizde bilen var mı.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Miui 10 8.9.13 versiyonunu kullanıyorum şuanda daha önceden kararlı sürüm kullanıyordum miui 10 a güncelleyici üzerinden geçiş yaptım.Dosyayı indirdim yine güncelleyici üzerinden yapıyorum fakat güncelleme doğrulanamıyor You're allow to flash the newest stable version published by MIUI forum from develop version only şeklinde bir hata alıyorum.Beta versiyona ota'dan kararlı güncelleme gelir mi ?, beta ile kararlı sürümün farkları neler ? cevaplarsanız sevinirim iyi forumlar.
tekrardan indir ben 3 kere indirdim :)
diger soruna gelince adi ustunde biri beta biri kararli en buyuk fark bu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar tamamen bilmediğimden soruyorum bu şekilde güncelleme yaptığımızda diğer gelen güncellemeleri de bu şekilde mi yapmamız gerekiyor yok güncelleyeciye otomatik olarak düşüyor mu ? Teşekkür ederim
otomatik duser zaten ikiside birbirinin aynisi bi fark yok sadece manuel indiriyorsun otekinde otmatik iniyor manuel indirdigin icin elle baslatiyorsun okadar. ama bazen gec dusuyor ita kullanicilars sirayla verildigi icin bu her markada boyle ayni anda dusmez guncelleme kimseye

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174

Otomatik düşer

Arkadaşlar miui 10 yükledikten sonra telefona enterprise mode diye bişey geldi 2 seçenek var biri activate diğeri o modun ne olduğunu anlatıyor lakin çince. Yabancı forumlarda da bilgi yok sizde bilen var mı.

Nerde o hocam

Nerde o hocam
İlk başlarda 3d touch özelliğine benzer bir özellik geleceğiyle ilgili bir haber dolaşıyordu o konu ne oldu acaba? Ayrıca şuan tam ekran modunda geri gelmek için yandan kaydırma hareketini yaparken çıkan animasyonu kapatabileceğim herhangi bir ayar da bulamadım sanırım bu konuda eksiklikler var.
Kapatma yok hocam, 3d touch içinde poco launchere geç miss gibi

Junate

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cüneyt
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
0
Otomatik düşer

Nerde o hocam

Nerde o hocam

Kapatma yok hocam, 3d touch içinde poco launchere geç miss gibi
Merhaba ek ayarlar kısmında yer alıyor
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
beyler bi bug da bana denk geldi

mi band 2 de aramayı göstermeyi aktif etmiştim forumdaki uygulama ile biri aradığında telefonu açtığım halde sürekli kolumda titremeye devam ediyor

miui 10 ile yazılım arasında bi uyuşmazlık mevcut.

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Merhaba ek ayarlar kısmında yer alıyor
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Aynı soruyu başka bir arkadaşımız açmıştı konu olarak
Burda açıklamasını yaptım okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz.

Soru - Enterprise Mod

Üst Alt