Yardım Mi Mix 2 brick oldu yardım

erdiozgor

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdi
Cihazım
Mi mix 2
Konular
1
Cihazim yurtdışı cihaz. Çin romu, orjinal rom falan hic bisey kabul etmiyor. Bunun çözümünü bilen yokmu ya?

Ekli dosyalar

• DBCA2DA9-9AE6-4814-B170-2EB561B2F2D8.jpeg
    DBCA2DA9-9AE6-4814-B170-2EB561B2F2D8.jpeg
    28,6 KB · Görüntüleme: 23

erdemozgor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
mi mix2s
Konular
1
Evet yetkili hesabı var kendisi Çanakkale'de telefoncu tüm cin malı cihazlara hem yazılımsal hemde donanımsal açıdan destek veriyor benim cihazım mi8 pro Explorer edition modeliydi aynı sorunu yaşadım kendisine cihaz ulaştı aynı gün tamiratı yapıp kargoya verdi 150 TL işlem ücreti ödemiştim
Çok teşekkür ederim desteğin için yarın kendisi ile irtibat haline geçeceğim

Oyla:

fercagon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
feritcan
Cihazım
mi8 pro
Konular
2
Testpointte kullanılan programı bulamadım denemek aklıma geldi lakin program bulamadigim için yanaşmadım sabah zenex ile görüşelim eğer çözüm bulamazsak en son çare çöp olmaktansa deneyebilirim başka bir çözümü yok değil mi ? Cin romu da kabul etmemesi enteresan bir durum aslında
Seçtiğiniz seçenek yani kilitlenmesine sebep olan seçenek cihazın bağlantısını kesiyor gibi bişey ne cin ne global hiçbir şekilde room yüklenmiyor çünkü seçtiğiniz seçenek cihazın bootloader kilidini kapatıyor bootloader kilidi kapalı cihaza miflash tool destek vermiyor arka kapak açılıp edl ardından yetkili hesap ile çözüm sağlanıyor ben 2 hafta hırs Edip uğraşmıştım edl yöntemine kadar denemiştim fakat sonunda bana pes ettirdi Zenex hocam çözdü sonra cihazı sattım bende 2. El almıştım bundan sonra xioami geçersem kesinlikle bootloader kilidini ben açacağım çünkü baya sinir etmişti beni

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Bu program ile de deneyebilirsiniz

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72

Oyla:

erdemozgor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
mi mix2s
Konular
1
Seçtiğiniz seçenek yani kilitlenmesine sebep olan seçenek cihazın bağlantısını kesiyor gibi bişey ne cin ne global hiçbir şekilde room yüklenmiyor çünkü seçtiğiniz seçenek cihazın bootloader kilidini kapatıyor bootloader kilidi kapalı cihaza miflash tool destek vermiyor arka kapak açılıp edl ardından yetkili hesap ile çözüm sağlanıyor ben 2 hafta hırs Edip uğraşmıştım edl yöntemine kadar denemiştim fakat sonunda bana pes ettirdi Zenex hocam çözdü sonra cihazı sattım bende 2. El almıştım bundan sonra xioami geçersem kesinlikle bootloader kilidini ben açacağım çünkü baya sinir etmişti beni

Okuduğum kadarı ile çin romu yüklendiğinde düzenliyormuş ama oda yalan sanırım çünkü dediğin gibi yuklenmiyor :)

Oyla:

erdemozgor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
mi mix2s
Konular
1
Bunu denemiştim lakin nedendir bilinmez
Bu program ile de deneyebilirsiniz

Merhaba bunu denemiştim lakin bir bölümde kullanım talimatında olan ekrana hiç geçiş yapmadı fastboot bölümünde yaşıyorum bu sorunu , diğer ekranda ise yetki ayarı istiyor bunun için telefonun açık olması gerekiyor şimdi tekrar deneyeceğim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bunu denemiştim lakin nedendir bilinmez

Merhaba bunu denemiştim lakin bir bölümde kullanım talimatında olan ekrana hiç geçiş yapmadı fastboot bölümünde yaşıyorum bu sorunu , diğer ekranda ise yetki ayarı istiyor bunun için telefonun açık olması gerekiyor şimdi tekrar deneyeceğim
feature not avaiable yet ,

özellik henüz kullanılamıyor hatası alıyorum brick olan cihazda evet :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

EDL Modu denilen bir mod varmış cihazın içi açılmadan yapılıyormuş bunu bilen var mı arkadaşlar ?

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt