Yardım Mi Mix 2 brick oldu yardım

erdiozgor

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdi
Cihazım
Mi mix 2
Konular
1
Cihazim yurtdışı cihaz. Çin romu, orjinal rom falan hic bisey kabul etmiyor. Bunun çözümünü bilen yokmu ya?

Ekli dosyalar

• DBCA2DA9-9AE6-4814-B170-2EB561B2F2D8.jpeg
    DBCA2DA9-9AE6-4814-B170-2EB561B2F2D8.jpeg
    28,6 KB · Görüntüleme: 23

erdemozgor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
mi mix2s
Konular
1
Konuyu açanın kardeşiyim , cihazda kilit açıktı son sürüm yüklüydü orjinal stok rom yüklemek istersen kilit kapandı ve şuan ne çin romunu ne orjinal romu kabul etmiyor fastboot ekranından da kilitli olduğu için işlem almıyor çözümü bilen var mı acaba

Oyla:

fercagon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
feritcan
Cihazım
mi8 pro
Konular
2
Bootloader kilidini kaldırdığınız hesabı biliyor musunuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada mı flash tool ile rom atarken büyük ihtimalle clean and lock seçeneğini seçtiniz cihazınızın bootloader kilidi kapandı bootloader kilidini kaldırdığınız hesabı biliyorsanız düzeltebilirsiniz bilmiyorsanız yetkili mi hesabı bulmanız lazım oda şuan için zor forumumuzda Zenex hocam ile iletişime geçin yardımcı olacaktır benimde başıma gelmişti aynı gün çözüp kargolama yapmıştı

Oyla:

erdiozgor

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdi
Cihazım
Mi mix 2
Konular
1
Bootloader kilidini kaldırdığınız hesabı biliyor musunuz?

Bu arada mı flash tool ile rom atarken büyük ihtimalle clean and lock seçeneğini seçtiniz cihazınızın bootloader kilidi kapandı bootloader kilidini kaldırdığınız hesabı biliyorsanız düzeltebilirsiniz bilmiyorsanız yetkili mi hesabı bulmanız lazım oda şuan için zor forumumuzda Zenex hocam ile iletişime geçin yardımcı olacaktır benimde başıma gelmişti aynı gün çözüp kargolama yapmıştı
Kendisine mesaj atamıyorum nedense. Umarım konuyu görür cevaplar. Siz telefonu kendisine mi yolladınız?

Oyla:

fercagon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
feritcan
Cihazım
mi8 pro
Konular
2
Kendisine mesaj atamıyorum nedense. Umarım konuyu görür cevaplar. Siz telefonu kendisine mi yolladınız?
Evet yeri Çanakkale'de müsait değildir bu saatte büyük ihtimalle yarın dönüş yapar size bootloader kilidini daha önce siz mi kaldırdınız yoksa aldığınızda kaldırmış bir şekilde mi geldi

Oyla:

erdiozgor

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdi
Cihazım
Mi mix 2
Konular
1
Evet yeri Çanakkale'de müsait değildir bu saatte büyük ihtimalle yarın dönüş yapar size bootloader kilidini daha önce siz mi kaldırdınız yoksa aldığınızda kaldırmış bir şekilde mi geldi
cihazda kilit açıktı son sürüm yüklüydü orjinal stok rom yüklemek istersen kilit kapandı

Oyla:

erdemozgor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
mi mix2s
Konular
1
Merhaba desteğiniz için teşekkür ederim , cihazı 2.el aldım aldığım kişi yurt dışından getirmiş bir telefoncu kilidi açıp yapmış kullanmadığı imei cihaza işlemiş ben satın alırken cihazı karşı taraf sıfırladı ve root gitti ben de gece root yaparken temiz yazılım yüklemek için dediginizi yaptım ve kilit kapandı aldığım kişinin mi hesabını denedim lakin mi unlock kabul etmedi bahsettiğiniz kişide sanırım yetkili mi hesabı var değil mi

Oyla:

fercagon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
feritcan
Cihazım
mi8 pro
Konular
2
Dediğim gibi mi flash tool hatası var cihazın arka kapağı sökülüp test point yöntemi ile unbrick edilecek forumda anlatımı var fakat yeterli donanıma bilgiye sahip değilseniz tavsiye etmiyorum ek olarak yetkili hesap isteyebilir

Oyla:

erdemozgor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
mi mix2s
Konular
1
Dediğim gibi mi flash tool hatası var cihazın arka kapağı sökülüp test point yöntemi ile unbrick edilecek forumda anlatımı var fakat yeterli donanıma bilgiye sahip değilseniz tavsiye etmiyorum ek olarak yetkili hesap isteyebilir

Testpointte kullanılan programı bulamadım denemek aklıma geldi lakin program bulamadigim için yanaşmadım sabah zenex ile görüşelim eğer çözüm bulamazsak en son çare çöp olmaktansa deneyebilirim başka bir çözümü yok değil mi ? Cin romu da kabul etmemesi enteresan bir durum aslında

Oyla:

fercagon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
feritcan
Cihazım
mi8 pro
Konular
2
Merhaba desteğiniz için teşekkür ederim , cihazı 2.el aldım aldığım kişi yurt dışından getirmiş bir telefoncu kilidi açıp yapmış kullanmadığı imei cihaza işlemiş ben satın alırken cihazı karşı taraf sıfırladı ve root gitti ben de gece root yaparken temiz yazılım yüklemek için dediginizi yaptım ve kilit kapandı aldığım kişinin mi hesabını denedim lakin mi unlock kabul etmedi bahsettiğiniz kişide sanırım yetkili mi hesabı var değil mi
Evet yetkili hesabı var kendisi Çanakkale'de telefoncu tüm cin malı cihazlara hem yazılımsal hemde donanımsal açıdan destek veriyor benim cihazım mi8 pro Explorer edition modeliydi aynı sorunu yaşadım kendisine cihaz ulaştı aynı gün tamiratı yapıp kargoya verdi 150 TL işlem ücreti ödemiştim

Oyla:
Üst Alt