Soru Mi max mi max 2'den hızlı olması

semih3434

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
semih
Cihazım
xiaomi mi ma
Konular
7
Mi max'den, mi max 2 'ye geçenler benle aynı mı düşünüyor? Snapdragon 625 bu kadar etkiliyor olması?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Kasma, donma, tekleme, bipleme, pırtlama, cırtlama falan yok Max 2 cihazımda. Bootloader açık, twrp ve root yüklü, videoda ki ses sorunu için ses modülü yüklü ve global son sürüm firmware yüklü.

Diğer konu ise Max 2'de ilk modele nazaran quick charge 3, stereo hoparlör, daha iyi ekran paneli, daha verimli işlemci, type-c portu ve direkt 4gb ram ile gelmesine nazaran sunduğu uygun fiyatı gibi avantajlara sahip.

Oyla:

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
Kasma, donma, tekleme, bipleme, pırtlama, cırtlama falan yok Max 2 cihazımda. Bootloader açık, twrp ve root yüklü, videoda ki ses sorunu için ses modülü yüklü ve global son sürüm firmware yüklü.

Diğer konu ise Max 2'de ilk modele nazaran quick charge 3, stereo hoparlör, daha iyi ekran paneli, daha verimli işlemci, type-c portu ve direkt 4gb ram ile gelmesine nazaran sunduğu uygun fiyatı gibi avantajlara sahip.
çok açık ve net bilgi, sahalarda görmek istediğimiz hareketler bunlar.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Hepsine aynen katılıyorum, ancak tüm bunlar, Max 1'in daha hızlı olduğu gerçeğini değiştirmiyor...
her ne kadar günlük kullanımda fark edilemeyecek de olsa

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
Hepsine aynen katılıyorum, ancak tüm bunlar, Max 1'in daha hızlı olduğu gerçeğini değiştirmiyor...
her ne kadar günlük kullanımda fark edilemeyecek de olsa

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
tüm alkışlar skorpi üstadıma

Oyla:

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Antutu testinden 20k fazla puan aldı diye o cihazı daha hızlı kabul edemiyorum be hocam. Eğer zaten bu tarz mantıkla yaklaşacaksak 50-60K alan Galaxy Note 4, Galaxy S6 serisi gibi dönemin amiral gemisi modelleri de benzer test puanlarına sahipse herhalde biz de cihazımıza amiral gemisinden ne eksiği var, hatta şu bu bu bu vs nedenlerden fazlası da var diyebiliriz. Herkes bir şekilde kendini avutmaya bakıyor hocam, kimse parasını kötü mala yatırdığını kabullenemiyor bu ülkede. Yes~~ Skorpi

Oyla:

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Antutu testinden 20k fazla puan aldı diye o cihazı daha hızlı kabul edemiyorum be hocam. Eğer zaten bu tarz mantıkla yaklaşacaksak 50-60K alan Galaxy Note 4, Galaxy S6 serisi gibi dönemin amiral gemisi modelleri de benzer test puanlarına sahipse herhalde biz de cihazımıza amiral gemisinden ne eksiği var, hatta şu bu bu bu vs nedenlerden fazlası da var diyebiliriz. Herkes bir şekilde kendini avutmaya bakıyor hocam, kimse parasını kötü mala yatırdığını kabullenemiyor bu ülkede. Yes~~ Skorpi
Ben de antutu'nun yalan dünyasındaki 3-5 kuruşluk farka güvenmiyorum. Sentetik testler pratik kullanıma gelince kolonya gibi ancak kokusu bir kaç dakika kalıyor. Nice arayüzü dandik sentetik testleri yüksek telefonlar 1 saat kullanım sonrası kaydırmada bile takılıyor.

Oyla:

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
Ben kendim youtube dan izledim, farkı öyle gördüm. Yoksa zaten antutu puanları zaten bana çok inandırıcı gelmiyor. Yani bariz bir fark vardı.

Oyla:

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Ben de antutu'nun yalan dünyasındaki 3-5 kuruşluk farka güvenmiyorum. Sentetik testler pratik kullanıma gelince kolonya gibi ancak kokusu bir kaç dakika kalıyor. Nice arayüzü dandik sentetik testleri yüksek telefonlar 1 saat kullanım sonrası kaydırmada bile takılıyor.

Oyla:

nihaterim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
nihat
Cihazım
RN3-6pro-5Splus
Konular
3
Bende sentetik testlere inanmasam da max 2 yi daha iyi bir işlemci ile bekliyordum açıkçası. Bu xiaomi yi anlamak zor bazen neden snap 660 işlemçi koymadı bu telefona anlamak mümkün değil.

Oyla:

mistein34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Sağlık
Konular
2
foruma üye olma sebebim sırf bu konuya yorum yapmak. millet telefonu nasıl inceliyor anlamıyorum ama mi max 1den aşırı memnundum sonra kamera ihtiyacımdan dolayı sony zx premium aldım. max1ide arkadaşıma sattım ama sürekli kıskanıyordum. zx premiumdan sonra kesmez diye düşündüm aaa bir baktım 2 çıkmış hemen bir kendime birde nişanlıma aldım. aldığım ana lanet ettim o gece sinirden uyuyamadım. anlamsız bir şekilde minik minik takılmalar var deli olacağım. memnunum bu fiyata iyi hoş eyvallah ama max 1 ile yanyana koyup mobile legends açıyoruz max 1 daha seri ve max 1 yüksek grafiklerde daha iyi performans verirken max 2 orta grafiklerde bile minik minik takılıyor. sinirimden şuan yazdığım klavyeyi kemiresim var adeta.

Oyla:
Üst Alt