Mod Mi Max 3 Kernel kodları yayınlandı

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
bu durum beni hiç mutlu etmiyor :(
ARB çok can sıkıcı olmaya başladı xiaomi satmayı bile düşünüyorum
Ya Xiaomi'lerin Kral'ı Mi Max 2 alın yada biraz sabredin, belki bu ARB olayı çözülür İnşallah

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

avharput

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Veli
Cihazım
iphone 6
Konular
3
belki inşallah :)
max 2 alacaktım çok da güzel olacağını düşünüyordum
max3 daha yeni ondan alayım dedim keşke dedirtti xiaomi :S

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
belki inşallah :)
max 2 alacaktım çok da güzel olacağını düşünüyordum
max3 daha yeni ondan alayım dedim keşke dedirtti xiaomi :S
Bende aslında yeni olandan yanayım ama Max 3 de maalesef öyle aman aman çok farklı bir özellik göremediğimden dolayı, Kral ile devam... Tabiki önceki telefonunuz Max 2 değildi ise, isabetli karar Max 3

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Bende aslında yeni olandan yanayım ama Max 3 de maalesef öyle aman aman çok farklı bir özellik göremediğimden dolayı, Kral ile devam... Tabiki önceki telefonunuz Max 2 değildi ise, isabetli karar Max 3

Hocam max 3 de pek fark yok ekran dışında. Kralı 3 gün önce kardeşime devrettim. 2. Arka kamera bence hiç kullanmayacağim bi özellik. Ama ekranın birazcık da olsa büyümüş olması hoşuma gitmedi değil hani. Ama 720 saat yüzünden xiaomi ye sinir oldum :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam max 3 de pek fark yok ekran dışında. Kralı 3 gün önce kardeşime devrettim. 2. Arka kamera bence hiç kullanmayacağim bi özellik. Ama ekranın birazcık da olsa büyümüş olması hoşuma gitmedi değil hani. Ama 720 saat yüzünden xiaomi ye sinir oldum :)

Ekran büyümüş gibi görünüyor ama aslında büyümüş değil....Navigasyon tuşları Max 2 de alt çerçevede, Max 3 de ise ekranın içinde altta...İ
şlemci biraz farklı...yani Kral'ı değiştirmek için geçerli bir neden yok şimdilik

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Ekran büyümüş gibi görünüyor ama aslında büyümüş değil....Navigasyon tuşları Max 2 de alt çerçevede, Max 3 de ise ekranın içinde altta...İ
şlemci biraz farklı...yani Kral'ı değiştirmek için geçerli bir neden yok şimdilik
Hocam navigasyon tuşlarından benim kadar nefret eden bir başkasıyla daha karşılaşmadım. O yüzden ne sony ne htc ne de navigasyon tuşları olan bir başka telefon hiç kullanmadım. Bunda kapatma özelliği olduğu için gözüm kapalı aldım. Hareketlerle halloluyor o iş. Android bu konuda iphone dan geride biraz. 2011 yılında bunun aynısını jailbreak ile kullanıyordum :) ama dediğim gibi navigasyon tuşları artık yok :)
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam navigasyon tuşlarından benim kadar nefret eden bir başkasıyla daha karşılaşmadım. O yüzden ne sony ne htc ne de navigasyon tuşları olan bir başka telefon hiç kullanmadım. Bunda kapatma özelliği olduğu için gözüm kapalı aldım. Hareketlerle halloluyor o iş. Android bu konuda iphone dan geride biraz. 2011 yılında bunun aynısını jailbreak ile kullanıyordum :) ama dediğim gibi navigasyon tuşları artık yok :)
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Tuşların kapatılıp, full ekran hareketleriyle kullanma özelliği olması tabi bir artı...Siz zorunluktan ve de üstelik Max 2 sonrası geçiyorsunuz, direk Max 3 alanlarada lafım yok ama gerçekten de Mi Max 2 cilerin normal şartlarda Max 3 e geçmesini gerektirecek çok olağan bir durum yok bana göre, sizde sanırım benimle aynı fikirdesinizdir hocam, değil mi?

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Tuşların kapatılıp, full ekran hareketleriyle kullanma özelliği olması tabi bir artı...Siz zorunluktan ve de üstelik Max 2 sonrası geçiyorsunuz, direk Max 3 alanlarada lafım yok ama gerçekten de Mi Max 2 cilerin normal şartlarda Max 3 e geçmesini gerektirecek çok olağan bir durum yok bana göre, sizde sanırım benimle aynı fikirdesinizdir hocam, değil mi?
Kesinlikle katılıyorum hocam.

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22

Bende sinir oldum. Belki erkenden açar diye sabah akşam bakıyorumIdea~~

Üst Alt