Güncelleme Mi Max 3 Global Kararlı V11.0.5.0 PEDMIXM İndirme Bağlantıları

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Kimsenin kimseye tavır yaptığı yok , saygınlık kazanmak zamanla oluyor . Açtığınız konudan çok konunun devamında sıkıntı yaşamış kişilere yardım edip etmediğinizle ve yardım ederken kullandığınız üslupla ilgili herşey. Mesaj sayısı ile alakası yok ama siz bunu atlıyorsunuz. Biz bir aileyiz evet bir konu açarken bile birbirimize danışıyoruz , yetkinliği kimde ise bazı konuları açmayı bir diğerine bırakıyoruz . Ayrıca bu beğeni sisteminde kimse kimsenin konusunu mesajını beğenmek zorunda değil , herkes özgür bir birey ve ne yapacağına kendi karar veriyor . Size karşı toplu alınmış bir karar yok . Bizi yandaşlıkla suçlamanızı gerektirecek bir durum da yok ortada . Sizi aşağı çeken işte bu . Benim de hiç beğeni almamış konularım oldu . İlk iki temamı yaptığımda kimse beğenmedi Örnek kimseye sizin yaptığınız gibi ithamlarda bulunmadım. İnandığım şeyi yapmaya devam ettim , bir yazı tipi paylaştım ben beğenmiştim ama tek bir kişi bile beğenmedi sessiz sedasız çöp kutusuna taşıdım ama paylaşım yapmaya devam ettim. Sanırım siz bunlara anlayış gösterecek kapasitede değilsiniz

Neyse hocam uzatmaya gerek yok Mi Max konusu dağılmasın. Herkes anlamıştır.

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
Mi Max 3 güncelleme listesinde yoktu üzülmüştüm ileride belki verirler diyordum kız arkadaşım çok üzülmüştü gelmesine sevindim ilk parti gelmesine ise baya şaşırdım.. hayırlı olsun arkadaşlar..

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

canerselcukkk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
PsikolojikDanışman
Konular
7
Güncellemeyi Çihazınızda görmeden yapmamanızı tavsiye ederim

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Hocam cihazınızda görmeden yapmayın derken anlayamadım pek. Yani güncellemeleri kontrol et kısmından mı bahsediyorsunuz, eğer öyleyse verilen dosyayla güncelleme yaparsak neler olabilir? Teşekkür ederim

Fatih alparslan mi max 3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
0
MERHABALAR Mİ MAX 3 KULLANICISIYIM AYARLARDAN GİRDİĞİM ZAMAN GÜNCEL 10 KARARLI YAZIYOR GÜNCELLEME YOK DİYOR AYNI CİHAZI KULLANIP GÜNCELLEME YAPABİLEN VAR Mİ AYARLAR MENÜSÜNDEN ACABA,CİHAZIM GLOBAL ROM BU SİTEDEN PAYLAŞMIŞ OLDUĞUNUZ LİNKTEN İNDİRECEK OLURSAK SORUN YAŞANIR Mİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
MERHABALAR Mİ MAX 3 KULLANICISIYIM AYARLARDAN GİRDİĞİM ZAMAN GÜNCEL 10 KARARLI YAZIYOR GÜNCELLEME YOK DİYOR AYNI CİHAZI KULLANIP GÜNCELLEME YAPABİLEN VAR Mİ AYARLAR MENÜSÜNDEN ACABA,CİHAZIM GLOBAL ROM BU SİTEDEN PAYLAŞMIŞ OLDUĞUNUZ LİNKTEN İNDİRECEK OLURSAK SORUN YAŞANIR Mİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM
Forum kuralları gereği bütün mesaj büyük harfle yazılamaz diye biliyorum..

Fatih alparslan mi max 3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
0
Büyük harfler ile ilgili yazıyı yazmış olmamın Tek sebebi artık bir. Çözüm yolu bulmak amacıydı farklı bir. Niyet yoktur tek amaç artık bu konu hakkında bir şeyler bilen birilerinden cevap almaktı,uyarınız için de teşekkür ederim bilgi sahibi değildim

Üst Alt