Rom Mi Max 3 Global Kararlı Miui V10.2.1.0 PEDMIXM [ Android 9/PIE ]

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi Max 3 Global Kararlı MIUI V10.2.1.0 PEDMIXM

• Değişiklikler : Android 9 Güncellemesi
Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Recovery indirme bağlatısı;

Fastboot indirme bağlatısı;

Son düzenleme:

takusar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ömer
Cihazım
mi max 64gb
Konular
0
Scorpi hocam cihazımı arkadaşıma verdiğimden. Yeni aldığım mi max 3'ün kilidi şu an da kapalı global beta rom kurulu global kararlı rom yüklesem telefonda kurulu uygulamalarım silinirmi global kararlı kullanmak mı iyi yoksa betamı. Birde tema değiştirdiğim de bir süre sonra kendiliğinden varsayılan temaya dönüyor sizce neden olabilir.Teşekkürler.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Scorpi hocam cihazımı arkadaşıma verdiğimden. Yeni aldığım mi max 3'ün kilidi şu an da kapalı global beta rom kurulu global kararlı rom yüklesem telefonda kurulu uygulamalarım silinirmi global kararlı kullanmak mı iyi yoksa betamı. Birde tema değiştirdiğim de bir süre sonra kendiliğinden varsayılan temaya dönüyor sizce neden olabilir.Teşekkürler.
Hayırlı olsun...Betadan kararlı globale, kilidiniz kapalı iken, maalesef dönemezsiniz...kalın beta da şimdilik...
tema sorunu sanırım globallerin hepsinde mevcut, çözümünü maalesef bende bilmiyorum

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

HalilKaraa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi Max 3
Konular
1
bu recovery mode için verilen linki indirdim ses açma+ power tuşuna bastığımda update.zip dosyasını görmüyor nedendir acaba? cihaz global rom ve herhangi bir şey yapmadım (bl kilidi vs vs)

Üst Alt