Soru mi max 3 bootloader kilidini kapattım açılmıyor yardım

radyocusoner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
Memur
Konular
9
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

radyocusoner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
Memur
Konular
9
bootloader kilidi açıkken cihaz kapalı açılmıyor bu şekilde resmi yoldan diyelim bootloader kilidini kaldırabilirmiyim yardım ediniz lütfen sayfanız madem yardımcı olucak bende yardım istiyorum

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
bootloader kilidi açıkken cihaz kapalı açılmıyor bu şekilde resmi yoldan diyelim bootloader kilidini kaldırabilirmiyim yardım ediniz lütfen sayfanız madem yardımcı olucak bende yardım istiyorum
Hocam size sunulabilecek desteği ben özell mesajla iletmiştim. Başka bir şekilde malesef destek olamıyoruz sizin durumunuza

Oyla:

radyocusoner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
Memur
Konular
9
Demekki Bu SAyfanında özelliğide yok ben para verdikten sonra zaten açtırırım mantıklı düşündüğünüzde kendinizi benim yerine koyarak düşünün mecbur olabilirim ama yaptıracağıma yeni telefon alırım yorumlara baktım yine aynısı oluyor diye bilgiler var bana sorunun garanti ve sorunsuz çalışacağına dair garanti verirsen göndereyim cihazı

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Demekki Bu SAyfanında özelliğide yok ben para verdikten sonra zaten açtırırım mantıklı düşündüğünüzde kendinizi benim yerine koyarak düşünün mecbur olabilirim ama yaptıracağıma yeni telefon alırım yorumlara baktım yine aynısı oluyor diye bilgiler var bana sorunun garanti ve sorunsuz çalışacağına dair garanti verirsen göndereyim cihazı
Hocam şuan bundan başka bir çözümü yok zaten cihazınızın. Daha önce bootloader kilidinizi siz açmamışsınız. Siz açmış olsaydınız sorun olmazdı şimdi. Ben cihazı yaptıktan sonra siz kurcalamaz ve bootloader ı kilitlemezseniz sorunsuz çalışır. Kendi kendine bozulmayacağının garantisini veririm. Siz kurcalayıp bootloader kilitlerseniz elbet yine böyle olur. Hiçbir cihazın bootloader ı kendi kendine kapanmaz.

Oyla:

radyocusoner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
Memur
Konular
9
cihazı ben kilitledim ve açtım ama şimdi olmuyor ben bunu sana göndereyim haftaya tamam oldu deyincede hesaba gönderirim senin ücretini uygun görürsen bu şekilde

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
cihazı ben kilitledim ve açtım ama şimdi olmuyor ben bunu sana göndereyim haftaya tamam oldu deyincede hesaba gönderirim senin ücretini uygun görürsen bu şekilde
Zaten o şekilde çalışıyorum. Ücreti alır kargoyu çıkarım.

Lütfen forum kuralları çerçevesinde mesajlarımızı yazalım. Sen yerine siz kalıbıyla hitap edelim.

Oyla:
Üst Alt