Rom Mi Max 2 MIUI 9 Kararlı V9.0.1.0.NDDMIEI

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sizin telle bendeki farlı versionmu acaba?Sizde işe yarayan bende yaramıyor,bende yarayan sizde yaramıyor.Xda da konuyu bulamadım tekrar link paylaşacaktım ama,yeni version yayınlamış olabilirler script için.Bi siz bakın isterseniz.
Gerek yok be Üstadım, olmazsa olmasın....zaten Mi Globe yüklü bende ve de oldukça memnunum zaten...çok teşekkür ederim size

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Sizin telle bendeki farlı versionmu acaba?Sizde işe yarayan bende yaramıyor,bende yarayan sizde yaramıyor.Xda da konuyu bulamadım tekrar link paylaşacaktım ama,yeni version yayınlamış olabilirler script için.Bi siz bakın isterseniz.
Hocam Skorpi üstadımızın cihazı özel üretim ve üstadın cihazı Mi Max 2,5 :P olmaması çok doğal :D wasntme~~ 8=)

Mahtan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tamer
Cihazım
Mi Max 2
Konular
1
Sabah Güncelleme geldi ve kurdum. açık olmak gerekirse miu 9 beta sürünmden dana memnundum.telefonda 2 hat kullanıyorum..uygulamalarda yavaşlık var. Facebook açılınca sayfa devamlı beklıyor.facebook duvarda aşağı inerken hersey normal açılırken sımdı bekleyerek acılıyor.Beta süründe ayarlara gırınce telefonun tüm özellikleri gözüken alan vardı ve çok güzeldi o artık yok.Miulab vardı o kaybolmuş

semihy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
semih
Cihazım
mi max 2 64G
Konular
2
ben de kurdum, biraz hızlanmış arayüz, "mi hesabı" uygulaması kaybolmuş. Farklı bir bilgisayara takarak sürücü sorununu hallettim ancak bl kilit açma işi hala hata veriyor

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ek: önceki 8.5.9.0 kararlı romda da, bu 9.0.1.0 kararlı romda da geliştirici seçeneklerdeki, bl kilit açma izni "on" durumuna getirip menüden çıkıp geri girdiğim de "off" olmuş oluyor. Bu son sürümde bir de micloud yedekleme "on" yaptığımda kendisi "off" oluyor, belki 5GBlık alanım dolduğu için olabilir.

Son düzenleme:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Gerek yok be Üstadım, olmazsa olmasın....zaten Mi Globe yüklü bende ve de oldukça memnunum zaten...çok teşekkür ederim size

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Hocam Betalar varken, sizin bizim gibi insanlar Stabil rom kullanamazlar :) O yüzden hiç denemeyin bile.

mekin1380

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mekin
Cihazım
mi 8se
Konular
10
ben de kurdum, biraz hızlanmış arayüz, "mi hesabı" uygulaması kaybolmuş. Farklı bir bilgisayara takarak sürücü sorununu hallettim ancak bl kilit açma işi hala hata veriyor

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ek: önceki 8.5.9.0 kararlı romda da, bu 9.0.1.0 kararlı romda da geliştirici seçeneklerdeki, bl kilit açma izni "on" durumuna getirip menüden çıkıp geri girdiğim de "off" olmuş oluyor. Bu son sürümde bir de micloud yedekleme "on" yaptığımda kendisi "off" oluyor, belki 5GBlık alanım dolduğu için olabilir.
Hocam hic xiaomi kullanmadim ama bildigim kadariyla bl acmak icin beta romda olmak sart yanlis mi biliyorum

Sent from my ASUS_Z010D using Tapatalk

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
bana bu 5 gün önce güncelleme olarak geldi arayüz biraz hızlanmıs son kullanılan uygulamaları ben ufak baloncuk seklinde kullanıyordum o kalkmıs ekranı bölme gelmis coğu uygulamayı desteklemiyor ayarlarda bazı yerler ingilizce kalmıs sarj süresi aynı

serhatcatal1121

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÜRÜNÜ TANIMA
Cihazım
Mİ MAX 2
Konular
3
Bende cumartesi alıcam peki şunu sorayım,cihaz ilk alındığındaki global rom hangisi eğer o romdan memnunsam son güncel roma geçmek zorundamıyım,yeni romlara geçmezsem ne kazanırım ne kaybederiz,sizce en iyi global rom hangisi ve telefonla beraber gelen rom yeterli olur mu,romları telefonun kendi ayarlarıyla,görsellik,menüler vs.diye androidle alakası yok değil mi? rom=arayüz müdür?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

altunkeser

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atilla
Cihazım
mi mix
Konular
2
Sol sayfada çıkan etiket vs. Neden stabil rom da yok

mekin1380

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mekin
Cihazım
mi 8se
Konular
10
Bende cumartesi alıcam peki şunu sorayım,cihaz ilk alındığındaki global rom hangisi eğer o romdan memnunsam son güncel roma geçmek zorundamıyım,yeni romlara geçmezsem ne kazanırım ne kaybederiz,sizce en iyi global rom hangisi ve telefonla beraber gelen rom yeterli olur mu,romları telefonun kendi ayarlarıyla,görsellik,menüler vs.diye androidle alakası yok değil mi? rom=arayüz müdür?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sorulariniz gzl tapatalk iphone ile gonderildi yaziyo asagida :) herneyse global rom beta rom ios ile ayni stabil rom neredeyse hic hatasiz surumdur beta ufak tefek hatalar olabilir mesela bende telefon uygulamasinda tuslara basinca uygulama kapaniyordu bu tip sorunun cozumu cogu sefer bulunan sorunlari var rom demek aslinda telefonuz dahili hafizasi demek 64 gb rom diye duymussunuzdur iphonelardada gecerlidir bu ios firmwarelerinede rom denebilir yazilim dosyasida bu rom dedigimiz hafizaya yukleniyor
Not:ios dan androide gecen insanlarin ilk hissi daha guvenliksiz bir telefona sahip oldugudur bu tam bir sacmalik bakin youtube ios 11 surumlerinde bir acik ile telefonu bozma, kilidi hic acmadan fotograflari gorme vb sorunlar ile guvenlik aciginda androidi gecti ios kulkaniyorum guvendeyim demeyin ayrica google bundan birkac sene once en son android surumunu telefona hic dokunmadan ayni aga baglanip bluetooth vs baglintilarla hackleyen kisiye 100 bin usd verecegini soyledi ama kimse basvurmadi bile ve 1 yil sonra yarisma bitti diyecegim o ki simdiden hayirli olsun

Sent from my ASUS_Z010D using Tapatalk

Üst Alt