Haber Mi Max 2 MIUI 9.6.3.0 Global kararlı Güncellemesi Geldi

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Bende güncelledim fakat pil sanki bir tık daha fazla tükeniyor gibi bir de takılma ve donma yaşadım ilk başlar da ama şu an yok bir de şunu sorucam size arabada aux bağlantıda da aynı kulaklıkta da aynı ses çok yüksek değil neden bilen var mı ? Tüm kulaklık türlerini ayarlardan denedim ama düşük çıkıyor yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

garip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin Öner
Cihazım
mi 11 t
Konular
2
9.5.5.0 dan önce 10 12 saat ekran süresi alıyodum ama bu sürümde 7 8 saatlere düştü(kullanım aynı) sizde durum nadıl

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynısı bende de oldu. Pil kullanımında gerçekten fark edilen bir düşme var. Öncesine dönme ihtimalimiz yok sanırım. Miui 10 ile düzeleceğini ümit ediyorum....

karahan tasliyurt

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Blacksxxs
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Aynısı bende de oldu. Pil kullanımında gerçekten fark edilen bir düşme var. Öncesine dönme ihtimalimiz yok sanırım. Miui 10 ile düzeleceğini ümit ediyorum....

Hocam resmi sayfadan aldığım link indirip kurabilirsin kurulum basit yapamadığın yer olursa yardımcı olurum.

kutluhan07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kutluhan
Cihazım
XiaomiMiMax2
Konular
0
Merhaba arkadaşlar, mi max 2 telefonuma 9.6.3.0 güncellemesi gelince kurdum, fakat sonrasında bir sorun ile karşılaştım, home tuşu ve menü tuşu fonksiyonları çalışmıyor, ayardan mı dedim, ayarlar-ek ayarlar-tuş ve hareket kısayolu takip edip ayarlara baktım bir sorun görünmüyor, ama home ve menü görev yapmıyor, titreme var. ama mesela kilit ekranında menü tuşuna uzun basmada flaş açma ayarlı o çalışıyor, geri tuşu da çalışıyor fakat home tuşu ve home uzun basınca google ve menüye kısa basınca kullanılan programlar çıkmıyor . Ne olmuş olabilir fikri olan var mı? (Bu arada 9.5.5.0 ı tekrar yükledim ama gene değişmedi şuan 9.6.3.0 yüklü)

Haritaci41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖZEN
Cihazım
Mi max 2
Konular
4
Benim de şuan şu şekilde pil durumum. Genelde TLF elimden hiç düşmüyor sabah 9 dan akşam 6 ya kadar . Mobil hep kullanımda . Akşam da wifi. Arada video falan kesin oluyor
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

SEFERTASI

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sencabi
Cihazım
Max 2
Konular
0
Herkese merhaba.9.6.3.0 gelişiyle priximity (yakınlık sensörü) yazılımsal sorunu hele şükür sona erdi.Ekran, görüşme bittkten sonra da uyanmayıp kararmaya devam ederek görüşmeyi sonlandırmama izin vermiyordu.Bitti gitti.

ilhan_hd

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlhan
Cihazım
Redmi 4x
Konular
1
Herkese merhaba.9.6.3.0 gelişiyle priximity (yakınlık sensörü) yazılımsal sorunu hele şükür sona erdi.Ekran, görüşme bittkten sonra da uyanmayıp kararmaya devam ederek görüşmeyi sonlandırmama izin vermiyordu.Bitti gitti.

Merhaba, Redmi 4x telefonum 9.6.2.0 'a yeni güncellendi. Bende de aynı sıkıntı oluştu, yakınlık sensöründen dolayı arama geldiğinde ekran kapanmıyor. Mecbur tuş kilidini elle kapatıyorum. Arama bittiğinde de ekran açılmıyor. 9.6.3.0 gelmesini mi bekleyeyim yoksa başka bir çözümü var mı? İki güncelleme öncede aynı sıkıntı olmuştu, bir önceki güncellemede düzeldi. Şimdide 9.6.2.0 da aynı sıkıntı oldu.. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

SEFERTASI

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sencabi
Cihazım
Max 2
Konular
0
İki adet Mi Max 2'de de aynı sorun vardı Yazilim 9.5.5.0dı.Bu arada custom Romlarla da ayni sorun devam ediyordu.Bence yeni ara sürüm bekleyin.
Merhaba, Redmi 4x telefonum 9.6.2.0 'a yeni güncellendi. Bende de aynı sıkıntı oluştu, yakınlık sensöründen dolayı arama geldiğinde ekran kapanmıyor. Mecbur tuş kilidini elle kapatıyorum. Arama bittiğinde de ekran açılmıyor. 9.6.3.0 gelmesini mi bekleyeyim yoksa başka bir çözümü var mı? İki güncelleme öncede aynı sıkıntı olmuştu, bir önceki güncellemede düzeldi. Şimdide 9.6.2.0 da aynı sıkıntı oldu.. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

ilhan_hd

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlhan
Cihazım
Redmi 4x
Konular
1
İki adet Mi Max 2'de de aynı sorun vardı Yazilim 9.5.5.0dı.Bu arada custom Romlarla da ayni sorun devam ediyordu.Bence yeni ara sürüm bekleyin.

Cevabınız için teşekkür ederim. Yazdığınıza istinaden şöyle bir sorum olacak; önceki sürüme geri dönme şansımız var mı? Varsa nasıl yapabiliriz..

SEFERTASI

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sencabi
Cihazım
Max 2
Konular
0
Rica ederim.Evet var.Forumumuzda, miui global forumda ve XDA da bulabilirsiniz.Ancak şaomi yazilimin kurcalanmaması için Bootloader kilidi koyuyor.Öncelikle bunu aşmalisiniz.Yukarıda bahsettiğim forumların ilgili konu başliklarini takip etmenizi öneririm.Yada üreticinin yamasini bekleyin.Yaklaşik 2 ay önce bu proximity (yakinlik) sensörüne stok rom çare değil diye custom (özel) rom'lar yükledim.Sorun ilginçtir ta ki stok rom 9.6.3.0 gelene değin...Kolay gelsin.
Cevabınız için teşekkür ederim. Yazdığınıza istinaden şöyle bir sorum olacak; önceki sürüme geri dönme şansımız var mı? Varsa nasıl yapabiliriz..

Üst Alt