Rom Mi Max 2 için Stock ve Custom Rom'lar

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 109
  • Görüntüleme 12K

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Anladığım kadarıyla eski tarihli Mi hesabı olanlara süre 72 saat, yeni hesap açanların süreleri de 360-720 Saat arası oluyor

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Anladığım kadarıyla eski tarihli Mi hesabı olanlara süre 72 saat, yeni hesap açanların süreleri de 360-720 Saat arası oluyor

Olabilir hocam :D

mharun

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi A3
Meslek
Medya Koordinatörü
Konular
3

Eski cihazlar için 72 saat hocam(2018 öncesi).
Yeni cihazların (2018'de çıkan) cezası 15 günden başlıyor :D

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Eline sağlık hocam .insanin işi gücü olmayacak teker teker deniyecek hepsini :D
Evet bakınca bayağı cazip görünüyor uzaktan....MIUI bazlı romların nerdeyse hepsini denedim, aslında hepsi birbirinin neredeyse aynısı, sadece bazıları Global beta, bazıları ise Çin bazlı ve aralarında özelleştirme ve performans farkları mevcut...Sayın Escobar1945 hocamın bizler için yoğun ve uzun uğraşlar vererek yapmış olduğı EPİC Rom uzak ara en iyisiydi...taki kendisi bizleri Greeshan rom ile tanıştırana kadar....Bizim Cihaz için şu an mükemmele yakın tek Greeshan rom (herkes benimle aynı fikirde olmak zorunda değil tabiki...)

Nougat Custom romların hepsini zamanında denedim ve hepsinde bazı ufak tefek sorunlar vardı....
Oreo Custom romların ise bazı dikkat çekenleri denedim ve maalesef hepsinde ses problemi var ve değişik geliştiriciler bunu çözemedi.....Oreo romların bir çoğu L-OS i baz alıyor ve üstüne bazı ilaveler ekliyorlar, bazıları da tüm romların belli özelliklerini alıp harmanlıyor ve şu rom adını veriyorlar....sonuç olarak fazla çeşit hem iyi hemde kötü....MIUI ya alışınca da, Custom rom denemek bana artık zulüm geliyor....Eğer mevcut bulunduğun rom sorunsuz ise, başka maceraya girmeme kararı aldım....O nedenle Mi Max 2 ve Greeshan rom ile devam

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Evet bakınca bayağı cazip görünüyor uzaktan....MIUI bazlı romların nerdeyse hepsini denedim, aslında hepsi birbirinin neredeyse aynısı, sadece bazıları Global beta, bazıları ise Çin bazlı ve aralarında özelleştirme ve performans farkları mevcut...Sayın Escobar1945 hocamın bizler için yoğun ve uzun uğraşlar vererek yapmış olduğı EPİC Rom uzak ara en iyisiydi...taki kendisi bizleri Greeshan rom ile tanıştırana kadar....Bizim Cihaz için şu an mükemmele yakın tek Greeshan rom (herkes benimle aynı fikirde olmak zorunda değil tabiki...)

Nougat Custom romların hepsini zamanında denedim ve hepsinde bazı ufak tefek sorunlar vardı....
Oreo Custom romların ise bazı dikkat çekenleri denedim ve maalesef hepsinde ses problemi var ve değişik geliştiriciler bunu çözemedi.....Oreo romların bir çoğu L-OS i baz alıyor ve üstüne bazı ilaveler ekliyorlar, bazıları da tüm romların belli özelliklerini alıp harmanlıyor ve şu rom adını veriyorlar....sonuç olarak fazla çeşit hem iyi hemde kötü....MIUI ya alışınca da, Custom rom denemek bana artık zulüm geliyor....Eğer mevcut bulunduğun rom sorunsuz ise, başka maceraya girmeme kararı aldım....O nedenle Mi Max 2 ve Greeshan rom ile devam

Elinize ağzıniza sağlık hocam. Çok açıklayıcı bir konuşma olmuş. Sağolun varolunclap~~

mharun

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi A3
Meslek
Medya Koordinatörü
Konular
3
Bir arkadaşıma sürekli ricada bulunuyordum; 8.1'lerdeki ses sorununu fixle diye. 1-2 gün önce gerekli çalışmaları yapıp geliştiricilere gönderdi.

Umarım çözüm olur ve stabil 8.1'lere kavuşuruz.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bir arkadaşıma sürekli ricada bulunuyordum; 8.1'lerdeki ses sorununu fixle diye. 1-2 gün önce gerekli çalışmaları yapıp geliştiricilere gönderdi.

Umarım çözüm olur ve stabil 8.1'lere kavuşuruz.
Boşverin Oreo'yu hocam, PIE geliyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Hocam pie . 9 mu oluyor ? Cahilligimi hos görün hocam :) :D
Boşverin Oreo'yu hocam, PIE geliyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt