Rom Mi Max 2 için Stock ve Custom Rom'lar

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 109
  • Görüntüleme 12K

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam konusu yanlış mı bilmiyorum ama ben de sizin yorumlardan dolayı mi Max 2 aldım. Fakat petformansı çok kötü. Developer sürüm yükleyip globale döndüm daha sonra. Ben bu cihazda en iyi performansı hangi romla alırım? Tek istediğim kasmadan oyun oynamam. Özellikle de pubG
Öncelikle benim katkımın olmasına sevindim...Ben şahsen yaşım gereği cihazımda oyun oynamıyorum ama geçen gün aynı cihaza sahip Sayın Bada hocam , behsettiğiniz oyunu sorunsuz oynadığını belirtmişti....Performans kötü den kastınız sadece bu oyundan dolayı mı, yoksa başka sorunlar mı mevcut, öncelikle bunu bildirin, ona göre BL kilidiniz açıksa, Greeshan romu önereyim size....sanırım BL Kilidiniz açık değil

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

furkanyiiner

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi8
Konular
19
Öncelikle benim katkımın olmasına sevindim...Ben şahsen yaşım gereği cihazımda oyun oynamıyorum ama geçen gün aynı cihaza sahip Sayın Bada hocam , behsettiğiniz oyunu sorunsuz oynadığını belirtmişti....Performans kötü den kastınız sadece bu oyundan dolayı mı, yoksa başka sorunlar mı mevcut, öncelikle bunu bildirin, ona göre BL kilidiniz açıksa, Greeshan romu önereyim size....sanırım BL Kilidiniz açık değil

Yeni aldığım için daha açmadım ve güncelleme desteğinin olmadığını bilmiyordum. Hala Android 7 deymiş. Performans kaybı sadece otunda değil. Örneğin Chrome tarayıcısını açınca sadece beyaz ekran geliyor sonra kapanıp tekrar açılıyor. Cihaz ekranı kapalıyken parmak izi tanımıyor ekranı açıp okutunca iyi algınıyor. Normal menüde dolaşınca da kasıyor inanın

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46

Hocam ben yükledim ama benim mi Max 1 romu mu sıkıntılı acaba ben beğenmedim uygulamaların altındaki yazılar eğer uzun ise yazı yarım çıkıyor sizde de oglemi yine eu.roma döndüm

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7

Telefonunun donanımsal özelliklerinden dolayı pubg düşük kalitede açıyor. Ama kasmadan oynuyalinabiliyior. Platin 3 deyim hatta öyle soyliyim. 2 sezondur max2 de oynuyorum. İki tanade tetik mandali aldım. Keyfte keyf. Ayrıca hemen hemen oyunları yükler. Beğenmediklerimi oynamam.ve şimdiye kadar kasan bı oyun görmedim. Şuan oynadığım oyunlar şunlar hatta :.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sunlarida pazartesi iş yerinde yükleyecem devil~~

furkanyiiner

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi8
Konular
19
Telefonunun donanımsal özelliklerinden dolayı pubg düşük kalitede açıyor. Ama kasmadan oynuyalinabiliyior. Platin 3 deyim hatta öyle soyliyim. 2 sezondur max2 de oynuyorum. İki tanade tetik mandali aldım. Keyfte keyf. Ayrıca hemen hemen oyunları yükler. Beğenmediklerimi oynamam.ve şimdiye kadar kasan bı oyun görmedim. Şuan oynadığım oyunlar şunlar hatta :.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sunlarida pazartesi iş yerinde yükleyecem devil~~
valla hocam benimkinde bir sıkıntı var demek ki. şimd developer sürüm yükleyeceğim. BL kilidi için 72 saat geçtikten sonra da romunuzu yükleyeceğim

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
valla hocam benimkinde bir sıkıntı var demek ki. şimd developer sürüm yükleyeceğim. BL kilidi için 72 saat geçtikten sonra da romunuzu yükleyeceğim
Xiaomi BL için artık 360-720 Saat veriyor

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Skorpi hocam bana da 72 saat vermişti. :D
furkanyiiner ben kararlı global romda ve miui 10 betada pubg oynuyordum sıkıntı yoktu.

Üst Alt