Rom Mi Max 2 için Resurrection Remix Rom

TheByALeX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Not 4X
Meslek
PLC Mekanik Bakım
Konular
25
Evet, RR Romun ayak sesleri....Sevgilime kavuşmaya az kaldı

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Nasıl da canım çekti
Ne yalan soyliyim hiç birşey RR nin yerini tutmuyor ayrıca beni RR ile tanıştıran saygıdeğer " Skorpi "üstadıma teşekkür ediyorum
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Nasıl da canım çekti
Ne yalan soyliyim hiç birşey RR nin yerini tutmuyor ayrıca beni RR ile tanıştıran saygıdeğer " Skorpi "üstadıma teşekkür ediyorum
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Estağfurullah Üstadım, güzel olan herşeyi paylaşmak lazım, kimisi beğenir, kimisi beğenmez....Şu Wifi sorunu hallolur olmaz bende yükleyeceğim, şu an günlük kullanım için bu gerekli....

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
[doublepost=1528092549,1513319782][/doublepost]Biraz önce Mi Max 2 Telegram grubunda Oreo RR-O-v6.0.0-20180525-oxygen-Unofficial by Pranavaryans&Scissor'un romunu gördüm ve akşama doğru yüklemek üzere indirdim, bakalım hem nasıl, hem ne buglar var/varmı....henüz Xda da yok maalesef

[doublepost=1528093383][/doublepost]Ama tabiki tüm OREO Custom romlarda olduğu gibi, hoparlör sesi çalışmıyormuş maalesef, yüklemenin anlamı yok tabiki bu durumda

Son düzenleme:

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Skorpi hocam merak Edip yükledim ben ama wifi de bir sorun görmedim çalışıyor stabil gibi ama arayüzü saf android sevemedim ben eskobar hocamın romundan vazgecemiyorum.Geri döndüm hemen.bundada aroma kurulumu falan var ama çok karışık geldi bana saygılar....

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Keşke bundaki özelleştirmeler diğer romlardada olsa çok özelleştirme var

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi hocam merak Edip yükledim ben ama wifi de bir sorun görmedim çalışıyor stabil gibi ama arayüzü saf android sevemedim ben eskobar hocamın romundan vazgecemiyorum.Geri döndüm hemen.bundada aroma kurulumu falan var ama çok karışık geldi bana saygılar....

RR Oreo rom da WiFi sorunu yok, gelen giden çağrılarda ahize den ses gelmeme sorunu var, ki bu büyük sorun.. Evet saf Android arayüzü ama tabiki asla bir Miui değil, kimi seviyor, kimi de sevmiyor... Bende artık sevemeyenler arasına katıldım

[doublepost=1528735099,1528464752][/doublepost]Sayın namekrronn , almış olduğum duyumlara göre, cihazınıza
[ROM][8.1][OFFICIAL][VoLTE]Resurrection Remix 6.0.0 [OTA][OXYGEN] yüklemişsiniz, nasıl, çalışmayan bir şeyler varmı?

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
RR Oreo rom da WiFi sorunu yok, gelen giden çağrılarda ahize den ses gelmeme sorunu var, ki bu büyük sorun.. Evet saf Android arayüzü ama tabiki asla bir Miui değil, kimi seviyor, kimi de sevmiyor... Bende artık sevemeyenler arasına katıldım

[doublepost=1528735099,1528464752][/doublepost]Sayın namekrronn , almış olduğum duyumlara göre, cihazınıza
[ROM][8.1][OFFICIAL][VoLTE]Resurrection Remix 6.0.0 [OTA][OXYGEN] yüklemişsiniz, nasıl, çalışmayan bir şeyler varmı?

Aynen yaa miui den ayrılamıyorum. Saf android artık cazip gelmiyor. :)

namekrronn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
gmd
Konular
13

efsane yakaladınız Skorpi hocam :D kuralı bir saat oldu olmadı suan gözüme çarpan bir bug yok 1 2 gun kullandıktan sonra anlasilir geliştirici buglar kısmında arama esnasında mikrofon sesini değiştiremiyor yazmış onu denemedim ama sesi duyuyorsam zaten hiç değiştirdiğim olmadı benim sonraki güncellemeyle o da düzelir muhtemelen. miui10 global betaya cikaya kadar denenebilir rr romun özelleştirmeleri efsanedir.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
efsane yakaladınız Skorpi hocam :D kuralı bir saat oldu olmadı suan gözüme çarpan bir bug yok 1 2 gun kullandıktan sonra anlasilir geliştirici buglar kısmında arama esnasında mikrofon sesini değiştiremiyor yazmış onu denemedim ama sesi duyuyorsam zaten hiç değiştirdiğim olmadı benim sonraki güncellemeyle o da düzelir muhtemelen. miui10 global betaya cikaya kadar denenebilir rr romun özelleştirmeleri efsanedir.
İnşallah 6.1.0 versiyonu kurmuşsunuzdur

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11

Tüm oreo romlarda var hocam arama sorunu, ha bir de YouTube kanalım için video çekiyorum desteklerseniz sevinirim. :)

mharun

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi A3
Meslek
Medya Koordinatörü
Konular
3
RR oreo dün kurulumunu yapamadım. 3-4 kez denedim olmadı. wipe yaptım, format data yaptım, romu tekrar indirip flashladım ama olmadı. sonra deneyeceğim.
Bootleggers 8.1 yükledim. Batarya konusunda iyiler. Önceki romlarından biliyorum. Şimdilik bir hata görünmüyor. Bir hafta geçtikten sonra söylemek doğru olur ama genel sorunların hiçbiri yok. Earpiece sorunu olmaması beni çok sevindirdi. Konuşma sırasında ses kontrolü sağlanamıyor yazmışlar hata kısmına ama ben konuşurken sesi kısıp açabildim. Bildirim ışığım da yanıyor(hata kısmında vardı)
Hemen gcam kurdum. Magisk'ten viper4 kurdum. Oreo için dolby kurdum. Audio modification library kurdum. Şu an bir sorun olmadan çalışıyorlar.
SMS sorunu da yok. Bazı romlarda vardı.

Sorunuz varsa cevaplarım. RR başlığı ama kusura bakmayın :D
[doublepost=1528786362,1528785657][/doublepost]

Hocam size bir sorum olacak. Mevcut kernel yerine aşağıdakilerden birisini kurmak istiyorum. Yorumlardan ve geliştiricinin yazdığından anladığım kadarıyla versiyonlar farklı. Bir arkadaşa da sordum o da çıkamadı içinden. Örneğin: v6 final diğer hepsinin özelliklerini içinde barındırıyor mu? yani ekleyerek mi versiyon yükseltmişler yoksa farklı seçeneklerle mi sunmuşlar? Bir türlü çözemedim.
Son olarak hangisini tavsiye edersiniz? Bootleggers bu konuda iyi aslında ama kernel değiştirince performans ve batarya artışı sağlayabilir miyim?
çok soru sordum kusura bakmayın :(
[doublepost=1528786381][/doublepost]Kernel

Üst Alt