Rom Mi Max 2 Havoc-OS-v2.9-[9.0]-Oxygen-[UnOfficial][stable]20190909

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Beingtejas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tejendra mal
Cihazım
Mi max 2
Konular
0
the antutu is really a mad app.. i never take antutu scores seriously.. all i know is i tried to make V5 KERNEL as good as I can.. am sad to announce that I am retiring my work for max 2, Got K20 Pro with 855 and 8 gb ram.. still i try to put something new as i get time. Got so much love and appreciation from you guys..

thanks allot everyone.. god bless

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Türkçe çeviri:
antutu gerçekten çılgınca bir uygulama .. asla antutu puanlarını ciddiye almıyorum .. tek bildiğim kadarıyla V5 KERNEL'i olabildiğince iyi yapmaya çalıştım. Pro 855 ve 8 gb ram ile .. hala zaman kazandıkça yeni bir şeyler koymaya çalışıyorum. Sizlerden çok fazla sevgi ve takdir aldım beyler ..
Teşekkürler hepinize. Allahaısmarladık

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Türkçe çeviri:
antutu gerçekten çılgınca bir uygulama .. asla antutu puanlarını ciddiye almıyorum .. tek bildiğim kadarıyla V5 KERNEL'i olabildiğince iyi yapmaya çalıştım. Pro 855 ve 8 gb ram ile .. hala zaman kazandıkça yeni bir şeyler koymaya çalışıyorum. Sizlerden çok fazla sevgi ve takdir aldım beyler ..
Teşekkürler hepinize. Allahaısmarladık

Evet özelden de konuştuk, daha yüksek skorlarda almış. 160k gibi ama günlük kullanıma uygun değil diyor. Önemli olan sorunsuz olması falan diyor.

Çok iyi çocuk cidden, kırmadan usanmadan dinliyor anlatıyor.

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Ayrıca eklemeyi unuttum çeviri tam doğru olmamış. Yazılım desteğini kesmek zorunda kalmış uzgunmus çünkü redmj k20 satın almış.
Evet özelden de konuştuk, daha yüksek skorlarda almış. 160k gibi ama günlük kullanıma uygun değil diyor. Önemli olan sorunsuz olması falan diyor.

Çok iyi çocuk cidden, kırmadan usanmadan dinliyor anlatıyor.
Aynen hocam. Xda da aynı soruyu onlarca kez cevaplamış. Ve eko problemi onun yardımı ile düzeldi. Yolu açık olsun bizim için kayıp olsada yaptığı güzel şeylerle hatirlayacaz kendisini.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Ayrıca eklemeyi unuttum çeviri tam doğru olmamış. Yazılım desteğini kesmek zorunda kalmış uzgunmus çünkü redmj k20 satın almış.

Aynen hocam. Xda da aynı soruyu onlarca kez cevaplamış. Ve eko problemi onun yardımı ile düzeldi. Yolu açık olsun bizim için kayıp olsada yaptığı güzel şeylerle hatirlayacaz kendisini.

Evet, napalım artık eu beta ile idare edicez. :( Biz ne zaman pes edicez bakalım

mharun

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi A3
Meslek
Medya Koordinatörü
Konular
3
Hocam, skoru 2k daha artırdın. Cihaza hiç oreo kurmadım. Memnun musun romdan ?

93-95k civarı alıyorum hocam normalde. Ayar yapmadan bu şekilde aldım ama bu puanı inan umursamıyorum. 500k puan verse de günlük kullanımımı karşılamadıktan sonra bir önemi yok.

Romdan çok memnunum. Oreo romlar arasında en az sorunlu olanı. Günlük kullanımımı fazlasıyla karşılıyor. Rom çok akıcı. Kasma, donma ya da indirmelerde herhangi bir yavaşlama yok. İnternette gezinirken ve uygulamalar arasında geçişi hızlı.

AceKernel bulabilirsen onu kurup telefonu öyle aç. Ben arşivin neresine attıysam bulamadım hardrock v15 ile açtım.

Pie romlardan daha iyidir. Android sürüm yüksek rom kullanacağım diye kırk tane sorunla uğraşmaktansa Oreo yükler keyfime bakarım :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

@Çirkin kral hocam sanırım Mayıs sonu gibi yükledim ama emin değilim

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
93-95k civarı alıyorum hocam normalde. Ayar yapmadan bu şekilde aldım ama bu puanı inan umursamıyorum. 500k puan verse de günlük kullanımımı karşılamadıktan sonra bir önemi yok.

Romdan çok memnunum. Oreo romlar arasında en az sorunlu olanı. Günlük kullanımımı fazlasıyla karşılıyor. Rom çok akıcı. Kasma, donma ya da indirmelerde herhangi bir yavaşlama yok. İnternette gezinirken ve uygulamalar arasında geçişi hızlı.

AceKernel bulabilirsen onu kurup telefonu öyle aç. Ben arşivin neresine attıysam bulamadım hardrock v15 ile açtım.

Pie romlardan daha iyidir. Android sürüm yüksek rom kullanacağım diye kırk tane sorunla uğraşmaktansa Oreo yükler keyfime bakarım :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

@Çirkin kral hocam sanırım Mayıs sonu gibi yükledim ama emin değilim

:P:P

Dedigin gibi cok hizliymis. En azindan dokunarak uyanma calisiyor. Havocda calismiyordu.

Ekli dosyalar

• Screenshot_AnTuTu Benchmark_20190801-220015.png
    Screenshot_AnTuTu Benchmark_20190801-220015.png
    89,8 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_Ayarlar_20190801-220036.png
    Screenshot_Ayarlar_20190801-220036.png
    417,9 KB · Görüntüleme: 27

Beingtejas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tejendra mal
Cihazım
Mi max 2
Konular
0
[QUOTE = "individual9050, post: 602343, member: 1791"]: P: P

Like you said, he was fast. At least he wakes up trying to touch it. Havoc did not work. [/ QUOTE]

Max 2, Havoc OS, V5 Kernel, Graphics Drivers :Dclap~~

Ekli dosyalar

• Screenshot_AnTuTu_Benchmark_20190802-074653.png
    Screenshot_AnTuTu_Benchmark_20190802-074653.png
    94,3 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
[QUOTE = "individual9050, post: 602343, member: 1791"]: P: P

Like you said, he was fast. At least he wakes up trying to touch it. Havoc did not work. [/ QUOTE]

Max 2, Havoc OS, V5 Kernel, Graphics Drivers :Dclap~~

smoking~~:|doh~~:-xwasntme~~:D:Dclap~~

Extremely beautiful, so what's the formula? How do we adjust?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt