Rom Mi Max 2 Havoc-OS-v2.9-[9.0]-Oxygen-[UnOfficial][stable]20190909

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Zaten mi max 2 için yapılan romların greshan hariç hiç biri bir işe yaramadı geliştirici dediğin 1 2 3 4 5 6 7 ci güncelleme yapıyor halen sorun var ufak hataları bile çözemiyor hiç biri telefonları bozmadan yıpratmadan başka bir faydaları yok türk geliştiriciler yapması gerek bizim kullanmamız için o romları adamı 10 kez güncelleme vermiş eko sorunu çift tık sorunu ısınma sorunu oluyor yapamıyorlar bırakmaları daha hayırlı
Mi Max 2 için sorunsuz ya stok, ya Greeshan yada EU Rom kullanacaksınız, onun dışındakiler hepsi sorunlu..
Hardrock denen arkadaş aynen dediğiniz gibi, onlarca rom çıkarıyordu, hepsi de sorunlu...şimdi Max 3 için rom yapacakmış sanırım ama ben zaten MIUI bazlı rom dışında başka rom kullanma taraftarı olmadığımdan, sorun yok

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Mi Max 2 için sorunsuz ya stok, ya Greeshan yada EU Rom kullanacaksınız, onun dışındakiler hepsi sorunlu..
Hardrock denen arkadaş aynen dediğiniz gibi, onlarca rom çıkarıyordu, hepsi de sorunlu...şimdi Max 3 için rom yapacakmış sanırım ama ben zaten MIUI bazlı rom dışında başka rom kullanma taraftarı olmadığımdan, sorun yok

Hocam sizde 9.0 Pie var. Bende miui kullanırdım. Ama android 7.0 sönük kalıyor.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Ne alaka?

Hocam Max 3de pie var bildiğim kadarıyla. Ancak max 2de android 7 var. Ve androidin stabil olsa da artık eskiyen bir android sürümü android 7. Bizde bunun için pie romlarına yöneliyoruz miuidan vazgeçmek zorunda kalıyorum (kendimce). Max 3de hem miui var hemde android 9.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam Max 3de pie var bildiğim kadarıyla. Ancak max 2de android 7 var. Ve androidin stabil olsa da artık eskiyen bir android sürümü android 7. Bizde bunun için pie romlarına yöneliyoruz miuidan vazgeçmek zorunda kalıyorum (kendimce). Max 3de hem miui var hemde android 9.
Sizinle bu konuyu tartışmayacağım. Burada bulunan herkes biliyorki, Xiaomilerde Android versiyonunun hiç bir önemi yok, önemli olan MIUI sürümüdür....

MIUI Can'dır, Mi ise Canan

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Sizinle bu konuyu tartışmayacağım. Burada bulunan herkes biliyorki, Xiaomilerde Android versiyonunun hiç bir önemi yok, önemli olan MIUI sürümüdür....

MIUI Can'dır, Mi ise Canan

Hocam MİUİ candır zaten ona laf etmem. Günahtır haramdır :D :D :D. Zaten Androidin etkisi yok miui da. Ancak uygulamalarda android sürümü yetersiz kalıyor. En basiti gcam. Tabii 5.1 de yeterli ancak arayüzü kötü. 6.1 android 9de kullanılıyor

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam MİUİ candır zaten ona laf etmem. Günahtır haramdır :D :D :D. Zaten Androidin etkisi yok miui da. Ancak uygulamalarda android sürümü yetersiz kalıyor. En basiti gcam. Tabii 5.1 de yeterli ancak arayüzü kötü. 6.1 android 9de kullanılıyor

Az sabredin, size direk zaten Android 9 gelecek, ben ise Android 10 a geçmiş olacağım

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Az sabredin, size direk zaten Android 9 gelecek, ben ise Android 10 a geçmiş olacağım

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk
Pintilik yapmayıp keşke max 3ü mü bekleseydim diyorum :?:?:?:?

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
hardrock bıraktı arkadaşlar bilginiz olsun.

max 2'nin önünden büyük bir engel kalmış oldu.

bir süre durgunluk olur sonra çok güzel romlar bizi bekliyor olacak.
Hocam adamdan hardrock tan başka kim bu kadar max2 ye sahip ciktiki? Bu kadar uğraşı. Bu kadar emeği. ? Çok üzücü bir haber
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Zaten mi max 2 için yapılan romların greshan hariç hiç biri bir işe yaramadı geliştirici dediğin 1 2 3 4 5 6 7 ci güncelleme yapıyor halen sorun var ufak hataları bile çözemiyor hiç biri telefonları bozmadan yıpratmadan başka bir faydaları yok türk geliştiriciler yapması gerek bizim kullanmamız için o romları adamı 10 kez güncelleme vermiş eko sorunu çift tık sorunu ısınma sorunu oluyor yapamıyorlar bırakmaları daha hayırlı
Kimse size zorla. ,silah zoruyla costom rom yükleyin diye baskı yapmıyor dimi ? Veyada çıkan romlara tonla para vermiş gibi konuşuyorsunuz. Sadece üzücü

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Ben şahsen hardrock hocamızın romlarını beğenerek kullanıyordum.(forumda zaten bol bol yazmıştım). Birden fazla rom çıkarmak yerine sadece 1 tane rom üzerinden gitseydi MIUI'ye kafa tutardı diye düşünüyorum.
Gerçekten üzdü beni umarım yakın zamanda tekrar döner.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt