Soru Mi Max 2 Güncelleme

Sıfır

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
Xiamoi Mi Max 2
Konular
23
Geçen yıl çıkmış olan mi max 2 niye android 8 almadı ve miui 10 8.12.27'den 8.12.28'e geçiş ne zaman olaca 2 hafta geçti beklemekten öldüm artık

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Bir markayı körü körüne savunuyorsunuz yani xiaomi şöyle oo çok iyi falan diyorsunuz onu falan benim telefonuma eğer bir güncelleme vermezse burda ben haklı olurum firmanın savunalacak bir kısmı da asla olmaz eskiden nokia kullanıcısıydım lumia 920 kullanıyordum savunanlarıda çok tu firma sözünü tutmadı kimseye güncelleme falan vermedi yetmedi androide uygulama geliştirmeye bile başladı en sonunda fişini çekti işletim sisteminin tamamen ve xiaomi yakın geldi bana ama naptı benim telefona güncelleme vermeyen bir firmayı asla savunmam ve bunun savunulacak bir tarafıda yoktur o zaman mi max 3'ede vermesin güncelleme falan diğer bazı modellerede güncelleme vermesin ve diğer kullanıcılarda benim verdiğim tepkiyi verir bence
Bir model için bir markanın güncelleme hazırlaması zannedersem net bilmediğinizden çok kolay değil , Sadece markanın elinde olsa 3 günde bir güncelleme atar (araştırmanızı tavsiye ederim) ayrıca tüm android kullanan markalar için bu aynen geçerli ki bunu hepimiz biliyoruz
Neden normal ki? Güncelleme cihazı her yönüyle iyileştirme demek değil mi? Bunun içinde de pil performansı da dahil değil mi?
Benim cihazımda normal !! pil ile alakalı bir sorunum max 2 de hiç ama hiç olmadı üstelik deli gibi oyun oynayan biriyim ok ! Bu güne kadar iphone dan samsung dan lg den htc den onlarca cihaz kullandım tek ama tek batarya sorunu yaşamadığım cihaz bu yani ben bunu da anlamıyorum abii ne istiyorsunuz yani ?

Oyla:

emre19_emre83

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
1
Bir model için bir markanın güncelleme hazırlaması zannedersem net bilmediğinizden çok kolay değil , Sadece markanın elinde olsa 3 günde bir güncelleme atar (araştırmanızı tavsiye ederim) ayrıca tüm android kullanan markalar için bu aynen geçerli ki bunu hepimiz biliyoruz

Benim cihazımda normal !! pil ile alakalı bir sorunum max 2 de hiç ama hiç olmadı üstelik deli gibi oyun oynayan biriyim ok ! Bu güne kadar iphone dan samsung dan lg den htc den onlarca cihaz kullandım tek ama tek batarya sorunu yaşamadığım cihaz bu yani ben bunu da anlamıyorum abii ne istiyorsunuz yani ?

Sağlıklı bir deneyim için elimizde olan şeyin hep iyiye daha iyiye doğru gitmesini beklemeliyiz gibi felsefe yaptıktan sonra şunu da eklemek isterim..Mi max 2 ihtiyaçlarıma gerçekten iyi cevap veren bir cihaz lakin firmanın bu cihaza gönderdiği güncellemelerinden cihazdan beklentimi karşılayamaması şikayetim var ve bu cihaza yine de toz konduramaz.
Bu cihaz hala iyi bir cihaz ama diğer markaların cihazları ile mukayese yoluna girmeden müstakil olarak kullandığım cihazın firmasını sorgulamak hakkını da bana çok görmeyin; özellikle pil ve ekran büyüklüğü için tercih ettiğim bu cihaz neden gelen güncellemelerle pil performansını sürekli aşağıya çekiyor? Anlayışları için Teşekkür ederim cihazdaş tüm arkadaşlara..!

Son düzenleme:
Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sağlıklı bir deneyim için elimizde olan şeyin hep iyiye daha iyiye doğru gitmesini beklemeliyiz gibi felsefe yaptıktan sonra şunu da eklemek isterim..Mi max 2 ihtiyaçlarıma gerçekten iyi cevap veren bir cihaz lakin firmanın bu cihaza gönderdiği güncellemelerinden cihazdan beklentimi karşılayamaması şikayetim bu cihaza yine de toz konduramaz.Bu cihaz hala iyi bir cihaz ama diğer markaların cihazları ile mukayese yoluna girmeden müstakil olarak kullandığım cihazın firmasını sorgulamak hakkını da bana çok görmeyin; özellikle pil ve ekran büyüklüğü için tercih ettiğim bu cihaz neden gelen güncellemelerle pil performansını sürekli aşağıya çekiyor? Anlayışları için Teşekkür ederim cihazdaş tüm arkadaşlara..!
Olay çok basit aslında..her yeni güncelleme de ilave özellikler geliyor ve bu da daha fazla enerji sarfiyatına sebep oluyor...

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Oyla:

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
MIUI 10 Kararlı vs Greeshan
Pil süresi olarak hangisi iyi? Ona göre güncelleyebilirim

Oyla:

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Oyla:

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Oyla:

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
Sorunuzun cevabı da buydu hocam,karar sizin tabiki ama greeshan 9.1.10 yerinde olur değiştirmeye gerek yok,bence

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam kullanıp deneyimleyen arkadaşların görüşlerini merak etmiştim aslında. 9.1.10 şuan bana göre 8.11.15'den daha iyi pil performansı sunuyor fakat Stabil'i daha mı iyi pil performansı sunuyor diye deneyim sahibi arkadaşların tavsiyelerini almak istemiştim.

Oyla:

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Hocam kullanıp deneyimleyen arkadaşların görüşlerini merak etmiştim aslında. 9.1.10 şuan bana göre 8.11.15'den daha iyi pil performansı sunuyor fakat Stabil'i daha mı iyi pil performansı sunuyor diye deneyim sahibi arkadaşların tavsiyelerini almak istemiştim.
Anladım hocam,bu şekilde yazsaydınız daha anlaşılır olurdu.Ozaman bekleyelim bakalım son durum nedir kullanan arkadaşlarda..

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt